TAF Toruń – Pszczyna 1:1 (koniec) | Ruda Śląska – Lubawa 2:3 (koniec) | Łęczyca – Tychy 4:0 (koniec)
Wieliczka – Kmiecin 3:2 (koniec) | PA Nova Gliwice – Sobek 2:1 (koniec) | Pawłowice – Poznań 5:3 (koniec)
Lubawa – Pszczyna 4:3 (koniec) | Ruda Śląska – TAF Toruń 0:2 (koniec) | Łęczyca – UKS Chrzanów 4:3 (koniec)
Rekord – Wieliczka 3:2 (koniec) | Poznań – Sobek 4:2 (koniec) | Pawłowice – PA Nova Gliwice 6:4 (koniec)
KS Constract Lubawa
4:3 (3:2)
UKS Centrum Pszczyna
Sobota 21.03.2015, 14:40Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-18

Constract Lubawa dopisuje sobie trzy punkty i ma na swoim koncie siedem! Niebawem drugie spotkanie w tej grupie, Ruda Śląska podejmie TAF Toruń! Serdecznie zapraszamy na ten emocjonujący mecz. (15:27:34)

24:00

23:30
    Ostatnie sekundy tego spotkania. Wydaje się, że Lubawie nikt nie odbierze tego zwycięstwa!

22:13
    Dwie minuty przed końcem spotkania o czas poprosił coach UKS-u.

21:10
    Kibice domagają się bramki dla Pszczyny. Czy zawodnicy spełnią ich oczekiwania?

20:10
    Nieco mniej niż cztery minuty do końcowej syreny w tym meczu. Ambitni są zawodnicy z Pszczyny, na wysokości zadania stają jednak defensorzy z Lubawy.

19:15
    Sporo zmian w ostatnim czasie przeprowadzają w ekipie Pszczyny, żadna z nich nie przynosi pożytku.

18:35
    Czas płynie nieubłaganie, od dobrych dwóch minut nie mieliśmy sytuacji ze strony UKS-u.

17:36
    Przemysław Buczkowski ogląda żółty kartonik za przewinienie sprzed kilku chwil.

16:33
    Ekipa z Pszczyny nie daje za wygraną i próbuje pójść za ciosem.

15:45
    Gol dla Pszczyny!
    Szybka odpowiedź Centrum i trafienie WOJCIECHA JANOSZA! Jeszcze będziemy mieć emocje w tym spotkaniu.

15:27
    Gol dla Constractu!
    SZYMON LINCZNERSKi strzela drugiego gola w tym meczu! UKS w arcytrudnej sytuacji.

14:25
    Bramkarz Pszczyny – Niesyto ucierpiał w jednym ze starć. Trudno stwierdzić, czy będzie w stanie grać dalej.

13:20
    Spokojny początek drugiej części meczu. Pszczyna w trudnej sytuacji, musi odrabiać.

12:01

Ależ końcówka pierwszej połowy! Constract prowadzi 3:2! Wracamy za parę minut!

12:00

11:59
    MATEUSZ KRUSZEWSKI strzela bramkę w dosłownie ostatniej setnej sekundzie pierwszej połowy! Coś niebywałego!

11:57
    Trener Lubawy prosi o czas trzy sekundy przed końcem pierwszej części.

Tomek Kałka

Gole: 1. Grubalski, 5. Lincznerski, 12. Kruszewski, 16. Lincznerski – 9. Dragon, 10. Kędzior, 16. Janosz

Kartki:   18. Buczkowski (CON)

KS Constract Lubawa: 98. M. Lewalski – 74. Kempkowski, 10. Wolski, 23. Buczkowski, 8. Grubalski, 16. Zelma, 13. Kryżba, 6. Ł. Lewalski, 77. Lincznerski, 99. Kruszewski
    UKS Centrum Pszczyna: 1. Spiałek, 12. Niesyto – 10. W. Dragon, 4. Kędzior, 14. Żemła, 9. Prusek, 5. Kmiecik, 7. Sornowski, 13. Pochopień, 2. Gołek, 8. Janosz, 11. M. Dragon, 3. Cempura, 6. Nowak