TAF Toruń – Pszczyna 1:1 (koniec) | Ruda Śląska – Lubawa 2:3 (koniec) | Łęczyca – Tychy 4:0 (koniec)
Wieliczka – Kmiecin 3:2 (koniec) | PA Nova Gliwice – Sobek 2:1 (koniec) | Pawłowice – Poznań 5:3 (koniec)
Lubawa – Pszczyna 4:3 (koniec) | Ruda Śląska – TAF Toruń 0:2 (koniec) | Łęczyca – UKS Chrzanów 4:3 (koniec)
Rekord – Wieliczka 3:2 (koniec) | Poznań – Sobek 4:2 (koniec) | Pawłowice – PA Nova Gliwice 6:4 (koniec)
Gwiazda Ruda Śląska
0:2 (0:0)
TAF Toruń
Sobota 21.03.2015, 15:30Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-18

Ostatni gwizdek sędziego! TAF Toruń, wspólnie z Constractem awansują z grupy A! Dziękuje za śledzenie tej relacji i zapraszam na emocje w grupie B! (16:19:05)

24:00

23:59
    Gol dla TAF-u Toruń!
    Wybicie piłki z własnej bramki w wykonaniu Bąka, niefortunnie do własnej siatki skierował ŁUKASZ WILCZEK!

23:50
    Bramkarz TAF-u popisuje się fantastyczną interwencją w ostatnich sekundach. Kto wie, czy to nie była obrona na wagę awansu.

23:45
    Ostatnie piętnaście sekund. Mobilizacja na całego w szeregach Gwiazdy.

22:50
    Dużo gry w środku pola, panuje sporo niedokładności, ale trudno się dziwić, bowiem torunianie wiedzą, o co walczą.

21:20
    Minuty lecą nieubłaganie, torunianie wydaje się, że kontrolują przebieg tego meczu.

19:50
    Zawodnicy z Rudy Śląskiej podrażnieni tą stratą bramki. Ekipa z Pszczyny liczy na cud w tym spotkaniu.

19:20
    JAKUB WIŚNIEWSKI zdobywa bramkę. Jeśli ten wynik się nie zmieni, będzie oznaczać, że to torunianie wyjdą z grupy!

18:20
    Uderzenie z okolic dziesiątego metra, broni Bąk.

17:10
    Uderzenie z dystansu, piłka trafia w bandy reklamowe powieszone na samej górze. Nieudany strzał zawodnika z Torunia.

16:50
    Trener Gwiazdy Ruda Śląska poprosił o czas dla swojego teamu.

16:30
    Szymon Żmudziński nie wykorzystał nadarzającej się okazji na zdobycie bramki, uderzając obok lewego słupka. W następstwie usiadł na ławce.

15:30
    Peplau ponownie nie wykorzystuje sytuacji stuprocentowej, uderzając w sytuacji sam na sam wprost w bramkarza!

14:30
    Trener TAF-u ma sporo pretensji do Peplau, który miał sporo czasu, ale nie trafił w bramkę.

13:55
    TAF próbuje własnych sił, brakuje indywidualności. Osoby, która pociągnęłaby grę tej drużyny.

12:55
    Od razu do ataku ruszyli torunianie, w pierwszej minucie drugiej połowy widzieliśmy nieudane uderzenie z piątego metra.

12:01

Mizerne dwanaście minut w wykonaniu obu drużyn. Wynik bezbramkowy, który premiuje awansem Pszczynę.