Mikołów – Polkowice 3:7 (koniec)
Kamionka Mikołów
3:7 (1:2)
Górnik Polkowice
Niedziela 22.03.2015, 16:00 • Hala Sportowa, Mikołów • I liga futsalu - gr. południowa

Serdecznie dziękuje za wspólnie spędzone spotaknie i zapraszam na kolejne rozgrywki futsalowe na lajfy,com! (17:46:31)

To był naprawdę ekscytujący mecz!!! Cuprum Polkowice wygrał 7:3 z Kamionką Mikołów!!! Pomimo wyniku gospodarze grali na prawdę bardzo zawzięcie!!! Bramki dla drużyny zwycięskiej zdobyli: po dwie Bartnicki Michał oraz Niedźwidzki Adrian!! Reszte goli dla Polkowic strzelili: Białek Dawid, Kondradzki Kacper oraz Stachów Łukasz!! Dla gospodarzy tego spotkania brami strzelili: Lewandowski MArcin, Małysa Wojciech oraz Olszówka Marek!! Upomnienia podaczas tego meczu trafiły do: Karamuza Pawła, zepółu z Mikołowa. W drużynie przeciwnej trzech zawodników dostało żółte kartki: Niedźwiedzki Adrian, Bartnicki Michał oraz Białek Dawid. To była na prawdę zacięta rywalizacja.

39:38
    Polkowice wspaniale bronią swojej bramki!!!

39:13
    Przepiękna obrona Dudka Macieja!! Gdyby nie jego interwencja piłka z pewnością trafiłaby do bramki!!

38:49
    Wspaniały strzał w wykonaniu Narożnego Piotra!!! Minimalnie brakowało aby zdobył kolejną bramkę dla swojej drużyny!!!

38:05
    Za niesportowe zachowanie zostaje upomniany bramkarz Mikołowa.

37:39
    Gol dla Cuprum!
    Przepiękna akcja w wykonaniu KONDRACKIEGO KACPRA!!!

37:36
    Trzeci faul dla graczy z Mikołowa.

37:01
    Zawodnicy z Kamionki ponownie próbują strzelić gola!!! Po chwili jednak piłkę przejmują rywale.

36:30
    Gol dla Mikołowa!
    Wspaniała bramka w wykonaniu OLSZÓWKI MARKA!!!

36:29
    Piąty faul dla zawodnik z Polkowic!!

36:10
    Polkowiczanie ponownie przy piłce!! Przechodzą oni do ataku!!!

35:42
    Wspaniała akcja drużyny przegrywającej!! Piękne podania!! Szybko przechodzą oni na połowę rywali.

35:18
    Timeout dla gospodarzy.

34:25
    Cuprum Polkowice przechodzą do ataku!! Minimalnie brakowało aby Kondracki Kacper zdobył 7 gola!!!!

34:02
    Niedźwiecki Adrian pięknie strzela!! Piłka trafia w słupek!!!

33:45
    Zawodnicy z Polkowic przechodzą do ataku! Nie udaje im się jednak zdobyć kolejnego gola.

33:26
    Fatalne podanie zawodnika z drużyny gospodarzy!! Zawodnik z teamu nie miał szans przejąć piłki.

33:06
    Fenomenalne podania w drużynie przegrywającej!!! Szybko przechodzą oni na połowę rywali.

32:39
    Przepiękny strzał w wykonaniu Janusza Jacka!!! Minimalnie brakowało aby zdobył bramkę dla swojej drużyny!!!

32:13
    Piłkę od autu wznawaiają Polkowiczanie!! Przepiękna akcja!! Szybko zbliżają się do bramki.

31:45
    Kolejna bramka dla Polkowic!!! Niedźwiecki Adrian ponownie strzela bramkę.

31:29
    Szybkimi podaniami zawodnicy z Mikołowa przechodzą na połowę rywali.

30:59
    Fatalne podanie gracza z Polkowic!!! Bramkarz z łatwością przejoł piłkę.

30:39
    Przepiękna obrona w wykonaniu Białonia!! Niedźwiedzki próbował zdobyć kolejnego gola!

30:10
    Kolejną bramkę strzela BARTNICKI MICHAL!!

30:04
    Z za linii autu rozpoczynają gracze z drużyny przyjezdnej!! Wspaniałe podanie!!

29:39
    Przepiękne przejęcie piłki przez zawodnika z Mikołowa!!! Zawodnicy przechodzą do ostrego ataku!

29:19
    Wspaniała sytuacja do zdobycia bramki!! Bartnicki Michał w sytuacji sam na sam trafił prosto w bramkarza!

28:38
    Stachów Łukasz celuje w bramkę rywali!! Piłka trafia w poprzeczkę!!!

27:59
    Przepiękne podanie od bramkarza do zawodnika z teamu w drużynie przegrywającej!!!

27:37
    Przepiękna obrona Polkowic!!! Minimalnie brakowało aby przeciwnicy zdobyli kolejnego gola.

26:57
    Przepiękna akcja w wykonaniu gospodarzy!!! Wspaniale utrzymują piłkę przy swoich nogach i biegną do ataku.

26:32
    Za niesportowe zachowanie Białek Dawid zostaje upomniany.

26:29
    Drużyna prowadząca ma już piąty faul. Każdy kolejny będzie skutkował rzutem karnym dla gospodarzy.

25:58
    Co za piękna akcja!! Zawodnicy z Mikołowa wspaniale bronią pola bramki i przejmują piłkę przechodząc do ataku!! Na drodze staje im jedynie Duda Grzegorz!

25:39
    Wspaniała obrona w wykonaniu zawodnika z Polkowic!!

25:28
    Czwarty faul dla drużyny prowadzącej.

25:19
    Kamionka Mikołów nie zamierza się poddać!! Przechodzą oni do ataku!

24:57
    Kapitan – Białek Michał zdobywa kolejną bramkę dla drużyny gości!!!

24:39
    Mikołowscy przedstawiciele ponownie przechidzą do ataku!!! Nie udaje im się jednak zdobyć gola!

24:27
    Bartnicki Michał zostaje upomniany za ostre faulowanie!

23:49
    Z rzutu wolnego rozpoczynał Jastrzębski Sebastian!!! Nie udaje mu się jednak trafić w pole bramki!

23:13
    Fenomenalna odpowiedź na ostatnią bramkę rywali!! MAŁYSA WOJCIECH zdobywa kolejną bramkę!

22:54
    Wspaniała bramka w wykonaniu Stachów Łukasza.

22:38
    Z rzutu rożnego rozpoczynają zawodnicy z Cuprum Polkowice, na połowie rywali.

22:21
    Małysa Wojciech uderza z ostrego kąta!!! Minimalnie brakowało aby zremisował wynik!

22:12
    Pierwszy faul dla drużyny prowadzącej.

21:53
    Ponownie przy piłce drużyna prowadząca!! Szybkimi podaniami przechodzą oni do ataku na rywali.

21:19
    Janusz Jacek próbuje wycelować w bramkę rywali!! Nie udaje mu się jednak zdobyć gola! W osiągnięciu celu przeszkadza mu Duda Grzegorz!!!

20:53
    Białek Dawid próbuje uratować sytuację i trafia w poprzeczkę!!

20:49
    Polkowice przechodzą do ataku Kondracki Kacper próbuje strzelać!! Niestety piłka trafia za wysoko!

20:26
    Przepiękne rozpoczęcie meczu w wykonaniu Kamionki Mikołów!! Bardzo ładanie przechodzą oni do ataku!

21

Po emocjonującej pierwszej połowie Cuprum Polkowice wygrywają 2:1 z Kamionką Mikołów!! Gole dla drużyny prowadzącej zdobyli: Bartnicki Michał oraz Niedźwiecki Adrian, który również podczas pierwszej połowy otrzymał żółtą kartkę. Z drużyny gospodarzy do bramki trafił Lewandowski Marcin.

19:26
    Polkowiczanie próbują zdobyć kolejną bramkę w ostatnich sekundach!!

18:59
    Z rzutu rożnego na połowie przeciwników rozpoczynają gospodarze! Po chwili jednak piłka wraca do ich bramkarza!

18:38
    Drużyna prowadząca ponownie przechodzi do ataku!! Nie udaje im się jednak zdobyć kolejnego gola!

18:09
    Przepiękna bramka w wykonaniu NIEDŹWIEDZKIEGO ADRIANA!!

17:48
    Cóż za zacięta gra!! Piłka co chwilę znajduje się przy innej drużynie!!

17:34
    Wspaniała obrona w wykonaniu Białonia Jakuba.

17:15
    Niedźwiecki próbuje wykonać strzał!! Gubi go jednak fatalne celowanie!

16:43
    Bartnicki Michał próbuje odebrać piłkę przeciwnikowi. W efekcie trafia ona za linię autu.

16:18
    Wspaniała obrona w wykonaniu Dudy Grzegorza!!! Piłka nie miała szans wpaść do bramki!

15:49
    Przepiękna akcja w wykonaniu Kamionki Mikołów!!

15:27
    Mikołów rozpoczyna spokojnymi podaniami. Po chwili jednak decydują się na przejście do ataku!

15:15

14:29
    Fatalne podanie zawodnika z drużyny gospodarzy!! Zawodnicy mieli wspaniałą szansę na zdobycie gola i wyjście na prowadzenie. Nie wykorzastali jednak szansy.

13:47
    Czarnecki Janusz próbuje oddać strzał na bramkę rywali!!! Przelatuje ona ponownie minimalnie obok bramki!!

13:22
    Zawodnicy z Polkowic próbują przejść do ataku! Rozpczynają spokojnymi podaniami. Po chwili jednak piłkę przejmują rywale.

12:59
    Minimalnie brakowało, aby Hyży Michał strzelił bramkę!!! Piłka minimalnie ominęła bramkę.

12:27
    Fatalne przjęcie piłki przez gracza z drużyny gości!! Przeciwnicy mają możliwość przejść do ataku.

11:48
    Rywal odpowiada mocnym atakiem i również próbuje zdobyć gola!! Ponownie drużyna gospodarzy wiele zawdzięcza Białoniowi Jakubowi.

11:27
    Hyży Michał wspaniale strzela w bramkę przeciwników!! Piłka minimalnie mija cel.

11:07
    Po jedenastu minutach meczu drużyna gości ma już cztery faule. Ich rywale mają na swoim koncie jak na razie jedynie dwa.

10:59
    Wspaniała obrona w wykonaniu graczy z Mikołowa!!!

10:46
    Z za linii autu rozpoczynają gracze z Polkowic!!! Szybko przechodzą oni do ataku na bramkę przeciwników!

10:17
    Drużyna przyjezdna ponownie próbuje przejść do ataku!! Ich rywale fenomenalnie bronią jednak pola bramki.

9:54
    Wspaniały gol w wykonaniu BARTNICKIEGO MICHAŁA!!!

9:32
    Drużyna prowadząca ponownie przechodzi do ataku!!

9:12
    Bartnicki Michał próbuje strzelać!! Podobnie jak jego poprzednik, nie wycelował dobrze w pole bramki.

8:48
    Fatalny strzał w wykonaniu Subisa Bartłomieja!! Piłka nie miała szans wpaść do bramki!

8:19
    Wspaniałą szansę na zdobycie gola miał zawodnik z Mikołowa!!! Nie wykorzystał on jednak tej okazji.

7:59
    Ponownie przy piłce zawodnicy z drużyny prowadzącej!! Nie udaje im się jednak przejść na połowę rywali.

7:50
    Wspaniałe przejęcie w wykonaniu gracza z Polkowic!!!

7:27
    Z za linii autu rozpoczynają zawodnicy z Mikołowa!! Szybko jednak przeciwnicy przejmują piłkę i przechodzą do ataku!! Wspaniała obrona w wykonaniu Białonia Jakuba!!!!! Gdyby nie on, z pewnośćią przeciwnicy zdobyliby bramkę!!

6:46
    Wspaniałe przejęcie piłki przez graczy z drużyny prowadzącej. Przechodzą oni do ataku! Czarnecki Janusz strzela do bramki!! Piłka odbija się od słupka!!

6:32
    Z rzutu rożnego na połowie rywali rozpoczyna drużyna gości!! Nie wykorzystują jednak okazji na zdobycie gola!

6:16
    Lewandowski Marcin próbuje strzelać! Nie udaje mu się jednak dobrze wycelować!

5:50
    Kondracki Kacper miał wspaniałą szansę na zdobycie bramki!!!

5:24
    Drużyna przegrywająca próbuje przejść do ataku! Nie udaje mu się jednak zdobyć gola!

5:02
    Kamionka Mikołów przechodzi do ataku!!! Po chwili jednak tracą oni piłkę!!

4:25
    Wspaniała obrona w wykonaniu Białonia Jakuba!! Gdyby nie jego umiejętności, z pewnością przeciwnicy zremisowaliby wynik.

3:47
    Za ostre faulowanie zostaje upomniany Niedźwiedzki Adrian.

3:28
    Fatalne przyjęcie piłki przez gracza z teamu przyjezdnego!! Piłka trafiła za linię autu.

3:11
    Wspaniały strzał w wykonaniu Białka Dawida!! Minimalnie brakowało, aby zdobył pierwszą bramkę dla swojej drużyny!!

2:54
    Cuprum Polkowice ponownie przy piłce. Szybko przechododzą na połowę rywali. Fatalne podanie odbiera im jednak możliwość na zdobycie gola.

2:38
    Wspaniała obrona w wykonaniu Mikołowa!!! Minimalnie brakowało, aby przeciwnicy zdobyli bramkę.

2:16
    Z linii autu rozpoczynają gracze z drużyny przyjezdnej. Nie udaje im się jednak zremisować w tej akcji.

1:47

1:39
    Polkowice ponownie przy piłce. Spokojnie rozgrywają na trzy.

1:27
    Drużyna przegrywająca odpowiada ostrym atakiem. Zawodnicy próbują strzelić gola.

00:49
    Wspaniała bramka w wykonoaniu MARCINA LEWANDOWSKIEGO.

00:38
    Gospodarze przechodzą do ataku. Nie udaje im się jednak ominąć przeciwników.

00:20
    Spokojnie rozpoczyna drużyna przyjezdna.

1

Serdecznie zapraszamy na spędzenie popołudnia najbliższej niedzieli z lajfy.com!

Podczas ostatniej kolejki Kamionka Mikołów przegrała 0:3 z Futsal Nowiny. Rywale wygrali podczas ostatniego spotkania 3:2 z MKF Solne Miasto Wieliczka. Zapowiada się na prawdę escytujące spotkanie.

Drużyna przyjezdna jak do tej pory strzeliła aż 91 bramek. 52 razy udało się rywalom zdobyć gola. Gospodarze mają na swoim koncie 52 gole. Nie dopilnowali oni natomiast pola bramki 48 razy.

Gospodarze mają na swoim koncie 7 wygranych. Remisem mecz skońcyli jedynie raz. Przegrali natomiast 8 razy. Przeciwnicy tego spotkania wygrali już 13 razy. Jak do tej pory nie mają na swoim koncie żadnego meczu, który zakończył się remisem. Przegrali oni jedynie podczas trzech spotkań.

Polkowice znajdują się wyżej w tabeli niż rywale. Zajmują oni 2 miejsce z 39 punktami. Ich rywale są na 7 miejscu z liczbą punktów równą 22.

Serdecznie zapraszamy już w tą niedzielę na mecz Kamionka Mikołów z Cuprum Polkowice, który rozpocznie się już o 16:00.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Weronika Kozakowska

Gole: 1. Lewandowski, 24. Małysa, 37. Olszówka – 10. Bartnicki, 19. Niedźwiecki, 23. Stachów, 25. Białek, 31. Bartnicki, 32. Niedźwiecki, 38. Kondracki

Kartki:   39. Karamuz (MIK) – 4. Niedźwiecki (CUP), 25. Bartnicki (CUP), 27. Białek (CUP)

Kamionka Mikołów: 12. Białoń Jakub, 1. Karamuz Paweł – 14. Lewandowski Marcin, 3. Olszówka Marek, 7. Szostok Adam, 13. Jastrzębski Sebastian, 10. Janusz Jacek, 16. Małysa Wojciech, 6. Czarnecki Janusz, 5. Hyży Michał, 11. Nowak Dawid, 9. Narożny Piotr.
    Górnik Polkowice: 1. Duda Grzegorz, 12. Dudek Maciej – 4. Niedźwiecki Adrian, 16. Walasek Daniel, 5. Kondracki Kacper, 9. Bartnicki Michał, 11. Białek Dawid, 6. Stachów Łukasz, 10. Subis Bartłomiej, 2. Kochman Mateusz, 13. Woźniak Paweł.

Sędziowie: Czernachowski Marek, Koloczek Piotr, Bąk Henryk