Mikołów – Polkowice 3:7 (koniec)
Kamionka Mikołów
3:7 (1:2)
Górnik Polkowice
Niedziela 22.03.2015, 16:00 • Hala Sportowa, Mikołów • I liga futsalu - gr. południowa

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Serdecznie zapraszamy już w tą niedzielę na mecz Kamionka Mikołów z Cuprum Polkowice, który rozpocznie się już o 16:00.

Polkowice znajdują się wyżej w tabeli niż rywale. Zajmują oni 2 miejsce z 39 punktami. Ich rywale są na 7 miejscu z liczbą punktów równą 22.

Gospodarze mają na swoim koncie 7 wygranych. Remisem mecz skońcyli jedynie raz. Przegrali natomiast 8 razy. Przeciwnicy tego spotkania wygrali już 13 razy. Jak do tej pory nie mają na swoim koncie żadnego meczu, który zakończył się remisem. Przegrali oni jedynie podczas trzech spotkań.

Drużyna przyjezdna jak do tej pory strzeliła aż 91 bramek. 52 razy udało się rywalom zdobyć gola. Gospodarze mają na swoim koncie 52 gole. Nie dopilnowali oni natomiast pola bramki 48 razy.

Podczas ostatniej kolejki Kamionka Mikołów przegrała 0:3 z Futsal Nowiny. Rywale wygrali podczas ostatniego spotkania 3:2 z MKF Solne Miasto Wieliczka. Zapowiada się na prawdę escytujące spotkanie.

Serdecznie zapraszamy na spędzenie popołudnia najbliższej niedzieli z lajfy.com!

1

00:20
    Spokojnie rozpoczyna drużyna przyjezdna.

00:38
    Gospodarze przechodzą do ataku. Nie udaje im się jednak ominąć przeciwników.

00:49
    Gol dla Mikołowa!
    Wspaniała bramka w wykonoaniu MARCINA LEWANDOWSKIEGO.

1:27
    Drużyna przegrywająca odpowiada ostrym atakiem. Zawodnicy próbują strzelić gola.

1:39
    Polkowice ponownie przy piłce. Spokojnie rozgrywają na trzy.

1:47
    Pierwszy faul dla drużyny prowadzącej.

2:16
    Z linii autu rozpoczynają gracze z drużyny przyjezdnej. Nie udaje im się jednak zremisować w tej akcji.

2:38
    Wspaniała obrona w wykonaniu Mikołowa!!! Minimalnie brakowało, aby przeciwnicy zdobyli bramkę.

2:54
    Cuprum Polkowice ponownie przy piłce. Szybko przechododzą na połowę rywali. Fatalne podanie odbiera im jednak możliwość na zdobycie gola.

3:11
    Wspaniały strzał w wykonaniu Białka Dawida!! Minimalnie brakowało, aby zdobył pierwszą bramkę dla swojej drużyny!!

3:28
    Fatalne przyjęcie piłki przez gracza z teamu przyjezdnego!! Piłka trafiła za linię autu.

3:47
    Za ostre faulowanie zostaje upomniany Niedźwiedzki Adrian.

4:25
    Wspaniała obrona w wykonaniu Białonia Jakuba!! Gdyby nie jego umiejętności, z pewnością przeciwnicy zremisowaliby wynik.

5:02
    Kamionka Mikołów przechodzi do ataku!!! Po chwili jednak tracą oni piłkę!!

5:24
    Drużyna przegrywająca próbuje przejść do ataku! Nie udaje mu się jednak zdobyć gola!

5:50
    Kondracki Kacper miał wspaniałą szansę na zdobycie bramki!!!

6:16
    Lewandowski Marcin próbuje strzelać! Nie udaje mu się jednak dobrze wycelować!

6:32
    Z rzutu rożnego na połowie rywali rozpoczyna drużyna gości!! Nie wykorzystują jednak okazji na zdobycie gola!

6:46
    Wspaniałe przejęcie piłki przez graczy z drużyny prowadzącej. Przechodzą oni do ataku! Czarnecki Janusz strzela do bramki!! Piłka odbija się od słupka!!

7:27
    Z za linii autu rozpoczynają zawodnicy z Mikołowa!! Szybko jednak przeciwnicy przejmują piłkę i przechodzą do ataku!! Wspaniała obrona w wykonaniu Białonia Jakuba!!!!! Gdyby nie on, z pewnośćią przeciwnicy zdobyliby bramkę!!

7:50
    Wspaniałe przejęcie w wykonaniu gracza z Polkowic!!!

7:59
    Ponownie przy piłce zawodnicy z drużyny prowadzącej!! Nie udaje im się jednak przejść na połowę rywali.

8:19
    Wspaniałą szansę na zdobycie gola miał zawodnik z Mikołowa!!! Nie wykorzystał on jednak tej okazji.

8:48
    Fatalny strzał w wykonaniu Subisa Bartłomieja!! Piłka nie miała szans wpaść do bramki!

9:12
    Bartnicki Michał próbuje strzelać!! Podobnie jak jego poprzednik, nie wycelował dobrze w pole bramki.

9:32
    Drużyna prowadząca ponownie przechodzi do ataku!!

9:54
    Gol dla Cuprum!
    Wspaniały gol w wykonaniu BARTNICKIEGO MICHAŁA!!!

10:17
    Drużyna przyjezdna ponownie próbuje przejść do ataku!! Ich rywale fenomenalnie bronią jednak pola bramki.

10:46
    Z za linii autu rozpoczynają gracze z Polkowic!!! Szybko przechodzą oni do ataku na bramkę przeciwników!

10:59
    Wspaniała obrona w wykonaniu graczy z Mikołowa!!!

11:07
    Po jedenastu minutach meczu drużyna gości ma już cztery faule. Ich rywale mają na swoim koncie jak na razie jedynie dwa.

11:27
    Hyży Michał wspaniale strzela w bramkę przeciwników!! Piłka minimalnie mija cel.

11:48
    Rywal odpowiada mocnym atakiem i również próbuje zdobyć gola!! Ponownie drużyna gospodarzy wiele zawdzięcza Białoniowi Jakubowi.

12:27
    Fatalne przjęcie piłki przez gracza z drużyny gości!! Przeciwnicy mają możliwość przejść do ataku.

12:59
    Minimalnie brakowało, aby Hyży Michał strzelił bramkę!!! Piłka minimalnie ominęła bramkę.

13:22
    Zawodnicy z Polkowic próbują przejść do ataku! Rozpczynają spokojnymi podaniami. Po chwili jednak piłkę przejmują rywale.

13:47
    Czarnecki Janusz próbuje oddać strzał na bramkę rywali!!! Przelatuje ona ponownie minimalnie obok bramki!!

14:29
    Fatalne podanie zawodnika z drużyny gospodarzy!! Zawodnicy mieli wspaniałą szansę na zdobycie gola i wyjście na prowadzenie. Nie wykorzastali jednak szansy.

15:15
    Timeout dla gospodarzy.

15:27
    Mikołów rozpoczyna spokojnymi podaniami. Po chwili jednak decydują się na przejście do ataku!

15:49
    Przepiękna akcja w wykonaniu Kamionki Mikołów!!

16:18
    Wspaniała obrona w wykonaniu Dudy Grzegorza!!! Piłka nie miała szans wpaść do bramki!

16:43
    Bartnicki Michał próbuje odebrać piłkę przeciwnikowi. W efekcie trafia ona za linię autu.

17:15
    Niedźwiecki próbuje wykonać strzał!! Gubi go jednak fatalne celowanie!

17:34
    Wspaniała obrona w wykonaniu Białonia Jakuba.

17:48
    Cóż za zacięta gra!! Piłka co chwilę znajduje się przy innej drużynie!!

18:09
    Przepiękna bramka w wykonaniu NIEDŹWIEDZKIEGO ADRIANA!!

18:38
    Drużyna prowadząca ponownie przechodzi do ataku!! Nie udaje im się jednak zdobyć kolejnego gola!

18:59
    Z rzutu rożnego na połowie przeciwników rozpoczynają gospodarze! Po chwili jednak piłka wraca do ich bramkarza!

19:26
    Polkowiczanie próbują zdobyć kolejną bramkę w ostatnich sekundach!!

Po emocjonującej pierwszej połowie Cuprum Polkowice wygrywają 2:1 z Kamionką Mikołów!! Gole dla drużyny prowadzącej zdobyli: Bartnicki Michał oraz Niedźwiecki Adrian, który również podczas pierwszej połowy otrzymał żółtą kartkę. Z drużyny gospodarzy do bramki trafił Lewandowski Marcin.

21

20:26
    Przepiękne rozpoczęcie meczu w wykonaniu Kamionki Mikołów!! Bardzo ładanie przechodzą oni do ataku!

20:49
    Polkowice przechodzą do ataku Kondracki Kacper próbuje strzelać!! Niestety piłka trafia za wysoko!

20:53
    Białek Dawid próbuje uratować sytuację i trafia w poprzeczkę!!

21:19
    Janusz Jacek próbuje wycelować w bramkę rywali!! Nie udaje mu się jednak zdobyć gola! W osiągnięciu celu przeszkadza mu Duda Grzegorz!!!

21:53
    Ponownie przy piłce drużyna prowadząca!! Szybkimi podaniami przechodzą oni do ataku na rywali.

22:12

22:21
    Małysa Wojciech uderza z ostrego kąta!!! Minimalnie brakowało aby zremisował wynik!

22:38
    Z rzutu rożnego rozpoczynają zawodnicy z Cuprum Polkowice, na połowie rywali.

22:54
    Wspaniała bramka w wykonaniu Stachów Łukasza.

23:13
    Fenomenalna odpowiedź na ostatnią bramkę rywali!! MAŁYSA WOJCIECH zdobywa kolejną bramkę!

23:49
    Z rzutu wolnego rozpoczynał Jastrzębski Sebastian!!! Nie udaje mu się jednak trafić w pole bramki!

24:27
    Bartnicki Michał zostaje upomniany za ostre faulowanie!

24:39
    Mikołowscy przedstawiciele ponownie przechidzą do ataku!!! Nie udaje im się jednak zdobyć gola!

24:57
    Kapitan – Białek Michał zdobywa kolejną bramkę dla drużyny gości!!!

25:19
    Kamionka Mikołów nie zamierza się poddać!! Przechodzą oni do ataku!

25:28
    Czwarty faul dla drużyny prowadzącej.

25:39
    Wspaniała obrona w wykonaniu zawodnika z Polkowic!!

25:58
    Co za piękna akcja!! Zawodnicy z Mikołowa wspaniale bronią pola bramki i przejmują piłkę przechodząc do ataku!! Na drodze staje im jedynie Duda Grzegorz!

26:29
    Drużyna prowadząca ma już piąty faul. Każdy kolejny będzie skutkował rzutem karnym dla gospodarzy.

26:32
    Za niesportowe zachowanie Białek Dawid zostaje upomniany.

26:57
    Przepiękna akcja w wykonaniu gospodarzy!!! Wspaniale utrzymują piłkę przy swoich nogach i biegną do ataku.

27:37
    Przepiękna obrona Polkowic!!! Minimalnie brakowało aby przeciwnicy zdobyli kolejnego gola.

27:59
    Przepiękne podanie od bramkarza do zawodnika z teamu w drużynie przegrywającej!!!

28:38
    Stachów Łukasz celuje w bramkę rywali!! Piłka trafia w poprzeczkę!!!

29:19
    Wspaniała sytuacja do zdobycia bramki!! Bartnicki Michał w sytuacji sam na sam trafił prosto w bramkarza!

29:39
    Przepiękne przejęcie piłki przez zawodnika z Mikołowa!!! Zawodnicy przechodzą do ostrego ataku!

30:04
    Z za linii autu rozpoczynają gracze z drużyny przyjezdnej!! Wspaniałe podanie!!

30:10
    Kolejną bramkę strzela BARTNICKI MICHAL!!

30:39
    Przepiękna obrona w wykonaniu Białonia!! Niedźwiedzki próbował zdobyć kolejnego gola!

30:59
    Fatalne podanie gracza z Polkowic!!! Bramkarz z łatwością przejoł piłkę.

31:29
    Szybkimi podaniami zawodnicy z Mikołowa przechodzą na połowę rywali.

31:45
    Kolejna bramka dla Polkowic!!! Niedźwiecki Adrian ponownie strzela bramkę.

32:13
    Piłkę od autu wznawaiają Polkowiczanie!! Przepiękna akcja!! Szybko zbliżają się do bramki.

32:39
    Przepiękny strzał w wykonaniu Janusza Jacka!!! Minimalnie brakowało aby zdobył bramkę dla swojej drużyny!!!

33:06
    Fenomenalne podania w drużynie przegrywającej!!! Szybko przechodzą oni na połowę rywali.

33:26
    Fatalne podanie zawodnika z drużyny gospodarzy!! Zawodnik z teamu nie miał szans przejąć piłki.

33:45
    Zawodnicy z Polkowic przechodzą do ataku! Nie udaje im się jednak zdobyć kolejnego gola.

34:02
    Niedźwiecki Adrian pięknie strzela!! Piłka trafia w słupek!!!

34:25
    Cuprum Polkowice przechodzą do ataku!! Minimalnie brakowało aby Kondracki Kacper zdobył 7 gola!!!!

35:18

35:42
    Wspaniała akcja drużyny przegrywającej!! Piękne podania!! Szybko przechodzą oni na połowę rywali.

36:10
    Polkowiczanie ponownie przy piłce!! Przechodzą oni do ataku!!!

36:29
    Piąty faul dla zawodnik z Polkowic!!

36:30
    Wspaniała bramka w wykonaniu OLSZÓWKI MARKA!!!

37:01
    Zawodnicy z Kamionki ponownie próbują strzelić gola!!! Po chwili jednak piłkę przejmują rywale.

37:36
    Trzeci faul dla graczy z Mikołowa.

37:39
    Przepiękna akcja w wykonaniu KONDRACKIEGO KACPRA!!!

38:05
    Za niesportowe zachowanie zostaje upomniany bramkarz Mikołowa.

38:49
    Wspaniały strzał w wykonaniu Narożnego Piotra!!! Minimalnie brakowało aby zdobył kolejną bramkę dla swojej drużyny!!!

39:13
    Przepiękna obrona Dudka Macieja!! Gdyby nie jego interwencja piłka z pewnością trafiłaby do bramki!!

39:38
    Polkowice wspaniale bronią swojej bramki!!!

To był naprawdę ekscytujący mecz!!! Cuprum Polkowice wygrał 7:3 z Kamionką Mikołów!!! Pomimo wyniku gospodarze grali na prawdę bardzo zawzięcie!!! Bramki dla drużyny zwycięskiej zdobyli: po dwie Bartnicki Michał oraz Niedźwidzki Adrian!! Reszte goli dla Polkowic strzelili: Białek Dawid, Kondradzki Kacper oraz Stachów Łukasz!! Dla gospodarzy tego spotkania brami strzelili: Lewandowski MArcin, Małysa Wojciech oraz Olszówka Marek!! Upomnienia podaczas tego meczu trafiły do: Karamuza Pawła, zepółu z Mikołowa. W drużynie przeciwnej trzech zawodników dostało żółte kartki: Niedźwiedzki Adrian, Bartnicki Michał oraz Białek Dawid. To była na prawdę zacięta rywalizacja.

Serdecznie dziękuje za wspólnie spędzone spotaknie i zapraszam na kolejne rozgrywki futsalowe na lajfy,com! (17:46:31)

Weronika Kozakowska

Gole: 1. Lewandowski, 24. Małysa, 37. Olszówka – 10. Bartnicki, 19. Niedźwiecki, 23. Stachów, 25. Białek, 31. Bartnicki, 32. Niedźwiecki, 38. Kondracki

Kartki:   39. Karamuz (MIK) – 4. Niedźwiecki (CUP), 25. Bartnicki (CUP), 27. Białek (CUP)

Kamionka Mikołów: 12. Białoń Jakub, 1. Karamuz Paweł – 14. Lewandowski Marcin, 3. Olszówka Marek, 7. Szostok Adam, 13. Jastrzębski Sebastian, 10. Janusz Jacek, 16. Małysa Wojciech, 6. Czarnecki Janusz, 5. Hyży Michał, 11. Nowak Dawid, 9. Narożny Piotr.
    Górnik Polkowice: 1. Duda Grzegorz, 12. Dudek Maciej – 4. Niedźwiecki Adrian, 16. Walasek Daniel, 5. Kondracki Kacper, 9. Bartnicki Michał, 11. Białek Dawid, 6. Stachów Łukasz, 10. Subis Bartłomiej, 2. Kochman Mateusz, 13. Woźniak Paweł.

Sędziowie: Czernachowski Marek, Koloczek Piotr, Bąk Henryk