AS Roma – Napoli 1:0 (koniec) | Hellas Verona – Cesena 3:3 (koniec) | Sassuolo – Chievo 1:0 (koniec)
Cagliari – Lazio 1:3 (koniec) | US Palermo – AC Milan 1:2 (koniec) | Inter – Parma 1:1 (koniec)
Atalanta – Torino 1:2 (koniec) | Genoa – Udinese 1:1 (koniec) | Fiorentina – Sampdoria 2:0 (koniec)
Juventus – Empoli 2:0 (koniec)
Genoa CFC
1:1 (1:0)
Udinese Calcio
Sobota 04.04.2015, 15:00 • Luigi Ferraris, Genoa • Włoska Serie A

Dziękuje bardzo za śledzenie relacji z tego spotkania zapraszając tym samym na resztę wydarzeń, które są relacjonowane przez portal LAJFY.COM (16:56:33)

90+4

90+3
    Walka o piłkę przy narożniku pola karnego i ostatecznie od bramki wznowi Lamanna.

90+2
    Zablokowane uderzenie Guilherme i z kontratakiem ruszali już gracze gospodarzy, jednak faulowany Lestienne i powinna być żółta kartka dla gracza gości...

90+1
    Wracający na własną połowę Tino Costa popełnia faul w środkowej strefie boiska.

90
    Dodatkowe trzy minuty potrwa to spotkanie.

89
    Widać komu bardziej zależy na trzech punktach w dzisiejszym meczu, lecz chyba braknie czasu zawodnikom Genui.

88
    Ośmioma zawodnikami przed własnym polem karnym bronią się zawodnicy przyjezdni i ostatecznie lekkie uderzenie Kucki odbija się od nogi Pirisa i trafia do rąk Karnezisa.

87
    Faul w ataku Di Natale i gospodarze wznowią od rzutu wolnego sprzed własnej bramki.

86
    Zmiana w drużynie Genoa CFC: z boiska schodzi Falque, na boisku pojawia się Lestienne.

84
    Wrzutka z rzutu rożnego, ale radzą sobie z nim obrońcy gości, którzy oddalają zagrożenie od własnej bramki.

83
    Zagranie Nianga wzdłuż piątego metra i mało brakło, a ujrzelibyśmy bramkę samobójczą, lecz futbolówka odbiła się od Karnezisa, który dzisiaj jak w transie!

82
    Sędzia bardzo długo ustawia dwójkowy mur gości i wreszcie pozwala na dośrodkowanie, z którym radzą sobie defensorzy Udinese.

81
    Wysoki pressing wykonaniu gospodarzy i Karnezis źle wybija piłkę, do której dopada Tino Costa, który jest faulowany na około 25 metrze.

80
    Podanie do Nianga, który walczy przy linii bark w bark i sędzia pokazuje, że zbyt mocno pomagał sobie rękami przyznając rzut wolny Udinese.

79
    Niewidoczny całą drugą połowę Guilherme wreszcie pokazał się, jednak zrobił to nie najlepiej jego centra w pole karne pozostawia wiele do życzenia.

78
    Faul Rincona, który jeszcze pokazuje swoją złość na decyzję arbitra i to musi być żółta kartka.

77
    Wysoko starają się odebrać piłkę przyjezdni, jednak dla gospodarzy nie stanowi to problemu i wychodzą bez szwanku z własnej połowy.

76
    Zmiana w drużynie Genoa CFC: z boiska schodzi Boriello, na boisku pojawia się Niang.

75
    Do końca spotkania pozostał kwadrans. Obaj trenerzy rotują składami i starają się zrobić wszystko co możliwe by zgarnąć w tym meczu trzy punkty.

74
    Zmiana w drużynie Genoa CFC: z boiska schodzi Edenilson, na boisku pojawia się Kucka.
    Zmiana w drużynie Udinese Calcio: z boiska schodzi Perica, na boisku pojawia się Di Natale.

73
    Futbolówka po dośrodkowaniu spada przed pole karne, gdzie ustawiony Costa uderza wprost w bramkę, a Karnezis przenosi piłkę nad poprzeczką!

72
    I kolejny rzut rożny dla Genui, który kończy się trzecim kornerem w ostatnich minutach meczu.

71
    Rozpędzony Perotti prawą stroną boiska i dwójka obrońców przy nim nie pozwala mu na wiele, a gracz gospodarzy wykorzystuje to i wywalcza rzut rożny.

70
    Trener Udinese dokonał przed momentem drugiej zmiany w spotkaniu, a trener Genui nadal nie zrobił żadnych roszad, a przydałoby się coś zmienić.

69
    Zmiana w drużynie Udinese Calcio: z boiska schodzi Kone, na boisku pojawia się Badu.

68
    Minimalizm zawodników gospodarzy się zemścił, a goście zapewne poczują teraz, że mogą wygrać ten mecz.
    THEREAU - 1:1

67
    Gol dla Udinese!
    Zagranie wzdłuż piątego metra pola karnego Genui i CYRIL THEREAU musiał tylko dołożyć nogę by umieścić futbolówkę w bramce!

65
    Mecz nam się ożywił i mamy rzut rożny dla Udinese, jak nie idzie z niczego, to może ze stałego fragmentu gry?

64
    Jedynym zawodnikiem, którego należy pochwalić w zespole Udinese jest Kone, który próbuje, stara się i kolejne jego uderzenie przeleciało daleko od bramki Genui.

63
    Goście zamknięci na własnej połowie bronią się przed kolejnymi atakami gospodarzy, którzy nacierają teraz z podwójną siłą.

62
    Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu dla zawodnika gospodarzy, a ukarany nią został Costa.

61
    Jakby nie Karnezis powinno być już dawno po meczu, a Boriellowi bramkarz gości będzie śnił się po nocach. Po raz kolejny uderzeniem zmierzającym w kierunku bramki popisał się Borielli i ponownie świetna interwencja Karnezisa!

59
    Strzał Kone i to by było na tyle piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką bramki Lamanna.

58
    To powinien być gol dla gospodarzy i piłka nawet wpadła do bramki! Ale sędzia dostrzeł faul Borielli i gola nie uznał...

57
    Zmiana w drużynie Udinese Calcio: z boiska schodzi Heurtaux, na boisku pojawia się Allan.

56
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale rośli obrońcy gości dobrze wybijają futbolówkę poza własny obręb pola karnego.

55
    Szarża Edenilsona prawą stroną boiska i mamy rzut rożny dla Genui.

54
    Kolejna okazja Perottiego na zdobycie bramki w tym spotkaniu, jednak Kanrezis pokazuje, że jest dzisiaj w świetnej dyspozycji i broni strzał zawodnika Genui z bliskiej około dziesięciu metrów!

52
    Szybkie rozrzucenie piłki Tiny Costy na lewą stronę boiska, jednak nie zrozumiał się z kolegą i od wrzutu piłki z autu wznowią gracze gości.

51
    W zespole przyjezdnych od samego początku drugiej połowy widać więcej chęci do grania. Chyba słowa trenera w przerwie musiały być mocne.

50
    Costa fauluje swojego rywala i mamy rzut wolny dla Udinese.

49
    Walka o futbolówkę przy linii i Guilherme ukarany został żółtą kartką za swoje przewinienie.

48
    Futbolówkę przed polem karnym otrzymał Falque, który uderzył i futbolówka minimalnie minęła spojenie bramki Karnezisa!

47
    Od wrzutu piłki z autu wznowią goście sprzed własnego pola karnego, gracze gospodarzy starają się wysoko zaatakować, ale robią to nieskutecznie.

46
    Drugą połowę rozpoczęli zawodnicy Genui, a obie drużyny rozpoczęły bez zmian.

46

Obie drużyny jeszcze w szatni, jednak sędzia już wzywa obie drużyny do wybiegnięcia na drugą połowę meczu.

45+1

45+1
    Perotti wykorzystał błąd dwójki obrońców Udinese i przed sobą miał Karnesisa, jednak w ostatniej chwil dobrze zablokował jego strzał Widmer!

45
    Wracamy do gry, a sędzia techniczny pokazują dodatkową minutę gry.

44
    Dośrodkowanie w pole karne zostaje wybite na połowę rywali, a piłka ostatecznie zostaje wybita poza boisko, bo na boisku leży jeden z graczy.

43
    Piris nie mógł pozwolić by rywal mu się urwał i musiał faulować za co został ukarany żółtą kartką

42
    Piłka po dośrodkowaniu opuszcza pole karne Genui, gdzie ustawiony Piris huknął, jak z armaty, lecz futbolówka dobre kilka metrów od bramki Lamanna.

41
    Wracamy do gry i w ataku pozycyjnym goście, którzy konstruują bardzo mozolnie swój atak, co pozwala rywalom na przewidzenie, gdzie pójdzie kolejne podanie.

40
    Sędzia przerywa spotkanie, bo na murawie leży strzelec gola, który będzie potrzebował pomocy medycznej.

39
    Mocno wbita piłka w pole karne gości i radzą sobie z nią gracze przyjezdni, którzy wybijają ją poza własny obręb szesnastki.

38
    Faulowany na 35 metrze zawodnik gospodarzy i mamy rzut wolny, po którym zapewne ujrzymy dośrodkowanie w pole karne Udinese.

37
    Szybki kontratak wykonaniu graczy Bianconeri i wszystko zmarnowane przez niedokładne podanie do Edenilsona, który nie jest w stanie dojść do zbyt mocno zagranej piłki.

36
    Miejscowi szybko wznowili grę i rozgrywają piłkę na własnej połowie.

35
    Faul w ataku Perica, który próbował przejąć futbolówkę na połowie rywali, jednak zbyt ostro i rzut wolny dla Genui.

34
    Wrzutka z rzutu rożnego nie stanowiła żadnego zagrożenia dla graczy gości, którzy wybili futbolówkę przed własne pole karne.

33
    Zagranie piłki na lewą stroną boiska Borriello, który próbował strzału z jedenastego metra, ale dobrze zablokował go defensor Udinese i mamy rzut rożny.

32
    Wracamy do gry, tempo meczu spadło. Gospodarze po strzelonej bramce nie atakują już tak bramki rywali, a przyjezdni nie potrafią skonstruować ataku pozycyjnego.

31
    Faulowany w środkowej strefie boiska jeden zawodników i potrzebna będzie pomoc medyczna. Mamy chwilową przerwę w grze.

30
    Centra z rzutu rożnego w pole karne i najwyżej do główki wyskoczył Heurtaux, który silnym strzałem głową strzelił wprost stojącego miedzy słupkami Lamanna, gdyby spróbował uderzyć w lewą bądź prawą stronę pewnie ujrzelibyśmy gola.

29
    Prawą stroną boiska ruszył Thereau, który atakowany przez dwójkę graczy wywalczył rzut rożny z prawej strony boiska.

28
    Miejscowi grają bardzo dobrze, po strzelonej bramce kontrolują przebieg meczu rozgrywając futbolówkę na własnej połowie i oczekując aż goście spróbują zaatakować i zrobić trochę luki na własnej połowie.

27
    Zagranie piłki na lewą flankę do Bergdicha, który wrzuca z końca boiska, lecz futbolówka za nim spadła w pole karne wcześniej opuściła boisko i od bramki wznowi Karnezis.

26
    Strata piłki przez zawodników Genui, jednak nie potrafią tego wykorzystać gracze Udinese, którzy nie potrafią rozegrać szybkiego kontrataku.

24
    Prawym skrzydłem rozgrywają futbolówkę gracze Genui i wycofanie piłki na własną połowę po czym ruszyli teraz lewym skrzydłem szukając miejsca na przedostanie się w pole karne przyjezdnych.

23
    Wpierw zablokowane uderzenie jednego z graczy Udinese, a stojący przed polem karnym Guilherme próbował strzału z pierwszej piłki, ale piłka wylądowała wysoko nad bramką.

22
    Miejscowi teraz wycofali się na własną połowę i oczekują rywali przed własnym polem karnym i będą starali się kontrować.

21
    Od środka wznowili goście, którzy muszą coś zmienić w swojej grze, bo póki co niewiele mogą zdziałać i kolejne gole dla gospodarzy wydają się być kwestią czasu.
    De MAIO - 1:0

20
    Gol dla Genoi!
    Krótko rozegrany rzut rożny przez gospodarzy i futbolówka trafia w pole karne Udinese, gdzie w sporym zamieszaniu najlepiej odnalazł się SEBASTIAN DE MAIO i z najbliższej odległości umieścił piłkę w bramce gości.

19
    Uderzenie z rzutu wolnego Costy i z problemami broni Karnezis, jednak na jego szczęście piłka ostatecznie ląduje na rzucie rożnym!

18
    Edenilson wbiegał z futbolówką w pole karne Udinese i Pinzi zmuszony był faulować za co oglądnął żółtą kartką.

17
    Wpierw lewą, a potem stroną boiska atakują zawodnicy Genui. Ostatecznie wycofali futbolówkę na własną połowę.

16
    W ataku pozycyjnym gospodarze, którzy zamknęli gości na ich połowie.

15
    Kwadrans gry za nami jak na razie bliżsi zdobycia bramki byli zawodnicy Udinese w pierwszym minutach meczu.

14
    Faul w ataku wykonaniu Borriello, który zamienił jeszcze parę słów z sędzią głównym, jednak decyzji nie zmieni.

13
    Podanie między obrońców w pole karne do Bergdicha, który dobrze blokowany przez defensorów gospodarzy nie jest w stanie przyjąć futbolówki.

12
    Niedokładne prostopadłe podanie z lewej strony boiska Edenilsona i od bramki grę wznowi Karnezis.

11
    Po bardzo dobrym początku wykonaniu Udinese do głosu zaczęli dochodzić gracze Genui, którzy z minuty na minuty powiększają swoją przewagę w meczu.

10
    Perotti uderzył z rzutu wolnego i piłka otarła się o poprzeczkę bramki Udinese!

9
    Perotti faulowany przed polem karnym Udinese i będzie to świetna sytuacja by pokonać bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego Karnezisa.

8
    Krosowe podanie w kierunku Edenilson, który biegnie za piłką do narożnika, lecz dobrze blokowany nie jest w stanie dojść do piłki.

7
    Lewą stroną boiska szarżował jeden z graczy gości, który niedokładnie zagrał w pole karne gospodarzy i od bramki wznowi Lamanna.

6
    Falque podał piętką do Roncagliego, który wrzucił wzdłuż piątego metra bramki Udinese, lecz nie było tam zawodnika, który mógłby zamknąć całą sytuację.

5
    Drugi rzut rożny z rzędu dla gości w przeciągu ostatnich minut, jednak faulowany we własnym polu karnym jeden zawodników Genui.

4
    Podanie futbolówki do Perica, który wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu. Dośrodkowanie Kone zakończyło się przejęciem piłki przez defensywę przyjezdnych.

3
    Bardzo dobry początek wykonaniu Udinese, który na niewiele pozwala gospodarzom, którzy cofnięci pod własną bramką muszą się od pierwszych minut meczu muszą bronić dostępu do własnej bramki.

2
    Prostopadłe podanie otrzymał Perica, który wyszedł sam na sam z golkiperem gospodarzy i strzelił w słupek!

1
    Właśnie zabrzmiał pierwszy gwizdek i od środka rozpoczęli zawodnicy Udinese.

1

Obie drużyny właśnie w tym momencie wychodzą na płytę główną boiska przy dźwiękach utworu You'll Never Walk Alone.

Pierwszy gwizdek arbitra zaplanowany jest na godzinę 15:00, ale my relacje z tego meczu rozpoczniemy nieco wcześniej bowiem pół godziny przed meczem pojawią się oficjalne jedenastki, jakie wystąpią naprzeciwko siebie.

Podsumowanie:

Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie ze względu na fakt, że gospodarze, jeżeli chcą podjąć jeszcze rękawice walce o puchary muszą wygrać najbliższe spotkanie. Przyjezdni są w tej chwili w zdecydowanie lepszej dyspozycji i zapewne będą chcieli podtrzymać dobrą passę i nie przegrać czwartego spotkania z rzędu.

Historia spotkań:

Obie drużyny mierzyły się ze sobą siedemnastokrotnie. Lepszy bilans posiadają gospodarze, którzy wygrali dziesięciokrotnie, czterokrotnie wygrywali gracze Udinese, a trzykrotnie obie drużyny dzieliły się punktami. W ostatnich dwóch konfrontacjach ujrzeliśmy dwanaście bramek po sześć na każdy mecz. Miejmy nadzieje, że obu ekipom nie popsuły się celowniki i ujrzymy podobną ilość goli.

Udinese Calcio:

Goście przyjeżdżają do Genui, jako zespół niepokonany od trzech spotkań, a rywali na papierze mieli silniejszych kadrowo. Wpierw wygrali z ekipą Kamila Glika 3:2 następnie przyszło im spotkanie z walczącą o utrzymanie Atalantą, z którą bezbramkowo zremisowali, a dwa tygodnie temu zremisowali z walczącą o europejskie puchary Fiorentiną 2-2. Podopieczni Andrea Stramaccioniego zajmują trzynastą lokatę z dorobkiem 33 punktów, a nad miejscem spadkowym mają bezpieczną dwunastopunktową przewagę.

Genoa CFC:

Gospodarze jeszcze kilka kolejek temu liczyli się walce o europejskie puchary, jednak ich słabsza gra w ostatnim czasie pozbawiła ich jakichkolwiek szans na grę w Europie w przyszłym sezonie. Podopieczni Giana Piero Gasperiniego po rozegraniu 27 spotkań (zaległy mecz z Palermo) mają na swoim koncie 37 oczek i zajmują dziesiątą lokatę. Przed dwoma tygodniami Rossoblu grali ze zmierzającym po kolejne mistrzostwo Juventusem Turyn i jedyną bramką dla "Czarnej Damy" zdobył Carlos Tevez.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.