27:26 (11:10)
Energa Wybrzeże Gdańsk
Środa 22.04.2015, 20:00 • Hala AWF, Wrocław • Orlen Superliga mężczyzn

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na inne relacje na Lajfy.com! (21:48:31)

Śląsk Wrocław wygrywa z Wybrzeżem Gdańsk 27:26 po niezwykle emocjonującym pojedynku! Po pierwszych minutach meczu nikt nie uwierzyłby w wygraną wrocławian. Ci jednak z każdą minutą rozgrywali się i zaczęli zdobywać przewagę. W końcówce brakło nieco sił i mimo 4 punktowej przewagi wynik był sprawą otwartą do ostatnich sekund! Ostatecznie jednak gdańszczanie nie zdołali wyrównać i to Śląsk zdobywa cenne punkty. Trzeba jednak przyznać, że spotkanie obfitowało w wielkie emocje i musimy pochwalić obie ekipy za walkę. Oby więcej takich emocji w szczypiorniaku! Dla takich meczów warto chodzić na hale i stadiony!

Jeszcze emocje po końcowym gwizdku sędziów! Goście meczu mają pretensje do sędziów, do rywali! Nie mogą pogodzić się z porażką i mamy przepychanki po meczu.

60
    Koniec meczu. (27:26)

60
    Od razu skaczą do rywala gospodarze i... gwizdek! Koniec! (27:26)

60
    Traci Śląsk rozrzucają na lewo! Faulowany teraz Lijewski i rzut woln y dla gości! 2 sekundy! (27:26)

60
    Faulowany Ścigaj. 12 sekund do końca! Ale emocje we Wrocławiu!!! (27:26)

60
    Kontra Wybrzeża... trafia Rakowski! (27:26)

60
    Dużo nerwów w końcówce! Gra pasywna Śląska! Zablokowani gracze Wrocławia! (27:25)

59
    Ale błyskawicznie odpowaiadają goście bramką z lewej strony! (27:25)

59
    Znów przerzut do Miszki i ten trafia! (27:24)

59
    Krupa zatrzymany na kole, kontra Gdańska i trafia Papaj! Ależ emocje w końcówce! (26:24)

58
    Łatwo zagrali gdańszczanie na koło i trafia Rogulski. (26:23)

58
    Timeout dla gości. (26:22)

58
    Genialnie rozciągnięta piłka nad obroną na skrzydło i kończy to bramką Miszka! (26:22)