Środa 22.04.2015, 20:00 • Hala AWF, Wrocław • Orlen Superliga mężczyzn

56
    Rzuca Lijewski ze środka mimo trzyosobowego bloku! Piękny rzut! (24:21)

55
    Faulowany jeszcze w tej kontrze gracz Śląska i dwie minuty dla Korneckiego! (24:20)

53
    Kolejne wykluczenie. Tym razem dla gracza Śląska. Bez Garbacza przez najbliższe 2 minuty wrocławianie. (23:19)

53
    Nie myli się Ścigaj! Kolejna bramka z karnego! (23:19)

52
    Dynamicznie w środku wbiega Ścigaj i wykluczenie dla Rogulskiego. Karny! (22:19)

52
    I znów na skrzydło goście i znów trafia Papaj! (22:19)

49
    Skutecznie rzuca Rogulski. (21:17)

49
    Fauluje Krupa gdańszczan w kontrze i wylatuje na 2 mniuty. Karny dla Wybrzeża. (21:16)

48
    Ale broni też Chmieliński Zatrzymuje Kryńskiego z prawego skrzydła. (21:16)

48
    A po drugiej stronie znów bez bramki! Broni Cudic! Odjeżdża Śląsk rywalom! (21:16)

47
    Zatrzymany Kondratiuk z karnego przez Cudica! (20:16)

43
    Zaskakuje Ścigaj rzutem z miejsca na prawej stronie i kolejne trafienie tego zawodnika! (18:15)

39
    Wreszcie przełamuje złą passę Śląsk! Trafia z koła Jarowicz! (15:14)

38
    Kolejna kara. Tym razem dla Rakowskiego. Bardzo nerwowa i agresywna gra z obu stron. (14:14)

37
    A teraz wykluczony z gry na 2 mniuty Miszka za faul na Lijewskim. (14:13)

36
    Papaj odpycha Miszkę na prawym skrzydle przy ataku gospodarzy i wylatuje na 2 minuty. Piłka jednak dla gości. (14:13)

34
    Nie myli się z 7. metrów Ścigaj! (14:11)

33
    Ukarany Nilsson minutami za atak na rywala w poprzedniej akcji. (13:11)

30
    Telepnev ma piłkę w kontrze, sam na sam...ZATRZYMANY! (11:10)

29
    Minuty po obu stronach – wylatują Jarowicz i Rogulski. (10:9)

29
    Ładnie rozegrana akcja Śląska, mija rywala Ścigaj z prawej strony przekładając rękę i trafia! Śląsk pierwszy raz na prowadzeniu! (10:9)

25
    Traci piłkę Wybrzeże przy grze pasywnej, szybka kontra Wrocławia i trafia Garbacz! Mamy remis! Ucierpiał jeszcze gracz Śląska w tej akcji, ale podnosi się z parkietu. (8:8)

24
    Lijewski wykluczony na 2 minuty. (6:8)

23
    Ależ parada CUDICA! Najpeirw broni rzut z 9. metra Korneckiego, a zaraz potem dobitkę Rogulskiego! (6:8)

23
    Skutecznie rzuca Białaszek! (6:8)

20
    Rozpędzony Rakowski wpada w kontrze w Adamuszka, zawrzało na trybunach i... minuty dla gracza Śląska. (5:8)

17
    Miał piłkę na palcach Cudic po lobie Kondratiouka, ale ostatecznie piłka wpada do bramki. (4:7)

13
    Skutecznie znów rzuca Kondratiuk. (3:6)

13
    Minuty dla Garbacza. (3:5)

10
    Świetnie Cudić zatrzymuje Rakowskiego na prawym skrzydle!! (2:4)

7
    Jarowicz ostro atakuje wbniegającego indywidualnie rywala i wylatuje na 2 minuty. Przerwa w grze, bo solidnie ucierpiał w tej akcji Sulej. (2:2)

7
    Świetna bramka Adamuszka! Mija rywala obracając się wokół własnej osi i trafia z bliska! (2:2)