Tarnovia – Jarota 2:1 (koniec) | Warta – Centra 2:0 (koniec) | Soła – Beskid 2:0 (koniec)
Czaniec – Odra O. 0:4 (koniec) | Wisła II – Garbarnia 1:1 (koniec) | Górnik Wes. – Skra 0:2 (koniec)
Rekord – Ruch Z. 0:0 (koniec) | Piast II – Polonia Ł. 4:1 (koniec) | Włocłavia – Unia Sw. 0:3 (koniec)
Rekord Bielsko-Biała
0:0 (0:0)
Ruch Zdzieszowice
Środa 29.04.2015, 17:00 • Stadion Rekord Bielsko Biała • 3 Liga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Już w tą środę w ramach rozgrywek III Ligi dojdzie do ciekawego pojedynku. Zajmujący szóstą pozycję Rekord Bielsko-Biała zmierzy się z Ruchem Zdzieszkowice. Oba zespoły w ligowej tabeli dzieli aż dziesięć oczek. Trzeba jednak podkreślić, że w przypadku środkowych gości mogą oni jeszcze powalczyć o awans do klasy wyżej z Polonią Bytom i Odrą Opole.

Rekord Bielsko-Biała:

Ten sezon dla bielszczan jest przeciętny. Zakładali oni z pewnością walkę o awans do wyższej klasy, a obecnie tracą do pierwszej pozycji aż osiemnaście punktów. Na tą chwilę lokują się na szóstym miejscu. Mają czternaście tryumfów, cztery remisy i aż dziesięć porażek. Bilans bramkowy dość przyzwoity (51-41). W ostatniej ligowej kolejce pokonali oni w wyjazdowym spotkaniu 1:0 Polonię Łaziska Górne. Jedyną bramkę zdobył wtedy Mieczysław Sikora.

Ruch Zdzieszkowice:

Zespół ten spisuje się w tych rozgrywkach lepiej od najbliższych rywali. Zajmuje czwarte miejsce i ma tyko osiem oczek straty do prowadzącej Odry Opole. Wygrał póki co aż siedemnaście spotkań, pięć zremisował i sześć razy przegrał. Ich bilans bramkowy jest naprawdę solidny (56-31). W poprzedniej kolejce dość niespodziewanie ulegli w starciu z drugą drużyną chorzowskiego Ruchu. Mecz zakończył się wynikiem aż 1:4, a jedyną bramkę dla tego teamu zdobył Jakub Czajkowski.

Na ten pojedynek zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już w tą środę o godzinie 17:00 do relacji Lajfy.com!

1

1

Rekord Bielsko-Biała: P. Góra – W. Małyjurek, K. Żołna, A. Maślorz, Sz. Szymański, M. Profic, Ł Szędzielarz, Ł. Rupa, M. Sikora, D. Rucki, M. Sobik.
    Rezerwowi: M. Dziedzic – D. Rupa, A. Olszowski, M. Waliczek, M. Gaudyn, B. Woźniak, M. Kubica

Ruch Zdzieszowice: A. Fesser – S. Polak, M. Bachor, M. Dyczek, D. Nowak, Ł. Damrat, D. Sotor, D. Kiliński, M. Szatkowski, M. Marzec, D. Rychlewicz.
    Rezerwowi: T. Kasprzik – M. Kapłon, J. Czajkowski, K. Plachetka, K. Pindral, J. Korbiel, P. Dyczek

Sędziowie: M. Widlasz, W. Bąk, G. Janoszek..

1
    Gospodarze rozpoczynają spotkanie. Szybko przechodzą na połowę rywali. Ruch Zdzieszowice próbuje odebrać im piłkę. Akcja kończy sie faulem w drużynie gości.

2
    Łukasz Rupa próbuje oddać strzał na bramkę rywali. Piłka poleciała jednak mnimalnie za bardzo w prawą stronę.

3
    Goście przechodzą do ataku. Bardzo ładnie przejęli oni piłkę w centralnej części boiska.

4
    Drużyna przyjezdna z za linii autu na połowie gospodarzy. Po chwili jednak tracą oni piłkę. Szansa na zdobycie gola dla Rekordu.

5
    Ruch Zdziszowice przy piłce. Zawodnicy tracą jednak piłkę, Bielszczanie przchodzą do ostej kontry. Mieczysław Sikor celuje w bramkę. Piłka trafia jednak stanowczo za wysoko.

6
    Goście wymieniają się spokojnymi podaniami w centralnej części boiska. Po chwili decycują się na przejście do ataku. Nie udaje im się wyjść na prowadzenie podczas tej akcji.

7
    Wspaniałe przejęcie piłki w wykonaniu Szędzielarza Łukasza!! Rekordziści przechodzą do ataku. Bramkarz rywali z łatwością łapie footbolówkę.

9
    Fasser podaje do zawodników z teamu, znajdujących się w centralnej strefie boiska. Bielszczanie ponownie przejmują akcję.

10
    Z rzutu rożnego na połowie drużyny przyjezdnej rozpoczyna Sobik Marek z teamu gospodarzy. Wspaniała obrona w wykonaniu gości.

11
    Góra Paweł rozpoczyna akcję podając do zawodników z teamu. Przechodza oni do szybkiego ataku! Łukasz Rupa oddaje piękny strzał. Wspaniała obrona w wykonaniu Fessera!!

12
    Gospodarze rozpoczynają z rzutu wolnego, na połowie rywali. Zawodnicy próbują przyjąc podanie pod bramką, na główkę. Footbolówka trafia za linię autu.

13
    Goście przejmują akcję. Podczas przejścia do centralnej strefy boiska przeciwnicy przejmują piłkę.

14
    Rekordziści kolejny raz rozpoczynają z rzutu wolnego. Tym razem na swojej połowie wznawiają akcję.

15
    Ruch Zdzieszowice rozpoczuna z za linii autu na połowie gospodarzy. Rywale chcąc obronić pola bramki wybijają kolejny raz na aut.

16
    Bramkarz podaje do swoich zawodników. Niestety ustawili się oni za blisko. Piłkę przejęli goście.

17
    Za ostre faulowanie zawodnika z drużyny przeciwnej, który próbował zdobyć gola dla Rekordu, Arkadiusz Fesser zostaje upomniany.

18
    Marek Sobik oddaje strzał. Mało brakowało aby Rekord Bielsko Biała wyszedł na prowadzenie. Wspaniała obrona w wykonaniu rywali.

19
    Ruch Zdzieszowice kolejny raz fauluje. Gospodarze rozpoczynają z rzutu wolnego. Zawodnik decyduje się wycelować od razu z centralnej części boiska na bramkę rywali. Arkadiusz Fesser z łatwością łapie piłkę.

20
    Akcja toczy się na połowie Bielszczan. Drużyna przyjezdna ma szansę na zdobycie gola. Za mocne podanie sprawia, że tracą oni piłkę.

21
    Goście wymieniają się spokojnymi podaniami na swojej połowie.

22
    Ruch decyduje się na przejście do ataku. Manewr ten kończy się jednak przejęciem piłki przez Rekordzistów.

23
    Gospodarze podają do siebie na swojej połowie. Daniel Rychlewicz biega między nimi, próbując odebrać im piłkę.

24
    Gospodarze fenomenalnie atakują na bramkę rywali. Po chwili jednak zawodnik z Ruchu wybija footbolówkę na centralną część boiska.

25
    Kolejna szansa na zdobycie gola po stornie gości. Rozpoczynają oni z rzutu wolnego. Do mocnego ataku przechodzi Daniel Nowak, który po chwili zostaje faulowany.

26
    Z rzutu wolnego rozpoczyna Dawid Kliński. Wspaniała obrona w wykonaniu Paweł Góry! Gdyby nie jego interwencja, drużyna gości była by już na prowadzeniu.

27
    Akcję cały czas rozgrywają zawodnicy z dużyny gości, na połowie rywali.

28
    Przepiękna obrona w wykonaniu kapitana drużyny gospodarzy. Rucki Dariusz przyjął piłkę na główkę, podczas ataku rywali.

29
    Ruch Zdzieszowice wyminiają się wspaniałymi podaniami między piłkarzami z drużyny przeciwnej.

30
    Bardzo ładne przejęcie piłki w wykonaniu Michała Bachora!! Zawodnik z teamu Rekordu pewnym krokiem zbliżał się do bramki rywali. Wspomniany piłkarz Ruchu przejął jednak akcję.

32
    Za ostre faulowanie rywala Marek Profic zostaje upomniany żółtą kartką.

33
    Goście wymieniają się szybkimi podaniami w centralnej części boiska. Po chwili Mateusz Marzec decyduje się przejść do ataku. Rywal z drużyny gospodarzy wybija jednak piłkę.

34
    Rekordziści wymieniają się spokojnymi podaniami, zbliżając się do bramki rywali. Drużyna przyjezdna chcąc bronić pola bramki, wybija piłkę na aut.

35
    Fatalne podanie w wykonaniu zawodników z drużyny gospodarzy, na połowie rywali. Piłka trafia prosto pod nogi przeciwnika.

36
    Bramkarz gości łapie piłkę, po strzale z dystansu, który wykonał gracz z drużyny gospodarzy. Wykonuje on mocne podanie, na połowę rywali.

37
    Sobik Marek biegł z ostrym atakiem na bramkę rywali. Był praktycznie sam na sam z bramkarzem. Niestety piłkarz poślizgnął się zaraz przed polem bramki i stracił okazję na zdobycie pierwszego gola.

38
    Cały czas Rekordziści mają szansę na wyjście na prowadzenie. Zawodnicy wymieniają się bardzo ładnymi podaniami na płowie rywali.

39
    Fatalne podanie w wykonaniu Daniela Rychlewicza. Piłka trafia prosto pod nogi zawodnika z Rekordu Bielsko Biała.

40
    Bielszczanie przechodzą do szybkiego ataku. Wspaniała obrona w wykonaniu graczy z drużyny gości.

41
    Zawodnicy z drużyny przyjezdnej są w posiadaniu piłki. Prechodzą oni do ataku. Podczas ostatniego podania pod bramką rywali piłkę przejmuje i wykopuje kapitan gospodarzy, Rucki Dariusz.

42
    Kolejna szansa na zdobycie gola po stonie Ruchu Zdzieszowice. Zawodnicy rozpoczynają akcję z rzutu wolnego. Decydują się na spokojne rozegranie w centralnej części boiska.

43
    Drużyna gości przechodzi do ataku. Po chwili jednak, widząc obronę w wykonaniu rywali wycofują się na środek boiska.

44
    Na połowie Rekordu zawodnicy z drużyny przeciwnej rozpoczynają z za linii autu.

45

Pierwsza połowa tego spotkania zakończyła się z wynikiem bezbramkowym. Trzeba przyznać, że obie drużyny są dziś w świetnej formie. Pomimo tego wyniku, podczas pierwszej połowy były okazję dla obu drużyn na zdobycie gola, jednak tak samo jak dobrze atakują, tak też obie drużyny są wyposarzone w śweitną obronę. Żółta kartka jak na razie trafiła do bramkarza drużyny gości, Arkadiusza Fessera oraz gracza Rekordu Bielsko Biała, Marka Profica. Już za kilka chwil rozpocznie się druga połowa tego spotkania.

46

46
    Goście rozpoczynają drugą połowę, po chwili jednak tracą piłkę wybijając ją na aut.

47
    Z rzutu rożnego na połowie rywali rozpoczyna Ruch Zdziszowice. Mateusz Sztkowski oddaje strzał na bramkę, bardzo ładnie obronił bramkarz Rekordu, który już po chwili kolejny raz musiał zainterweniować. Tym razem sna bramkę strzelał Sebastian Polak!! Paweł Góra jest w świetnej formie.

49
    Goście cały czaspróbują zdobyć bramkę. Po chwili ataku, tracą piłkę. Szansa na kontre dla Rekordku.

50
    Bielszczanie przechodzą do ataku. Po chwili Sobik Marek zostaje faulowany po bramką rywali. Wykonuje on strzał z rzutu wolnego! Piłkarz uderzył stanowczo za wysoko.

51
    Gospodarze cały czas rozgrywają akcję na połowie rywali. Przeciwnicy chcąc im przeszkodzić wykopują piłkę na aut.

52
    Bramkarz Ruchu wykopuje bardzo mocno piłkę. Trafia ona za daleko! Nikt z jego teamu nie jest w stanie jej przyjąć. Nie można tego powiedzieć jednak o graczach z Bielska Białej.

54
    Goście wznawiają akcję po faulowaniu przez Rekordzistów na swojej połowie. Przechodząc na centralną częśc boiska, rywale przejmują piłkę i szybko zmieniają bieg wydarzeń.

55
    Bramkarz Ruchu wznawia akcję podając do zawodnika z teamu. Rywal próbuje odebrać mu piłkę. Trafia ona jednak na aut.

57
    Goście spokojnie rozgrywają akcję na swojej połowie boiska. Podczas następnego z kolei podania piłka trafia na aut. Szansa dla Rekordzistów.

58
    Drużyna przyjezdna rozpoczyna z rzutu rożnego, na połowie przeciwników. Obrona w wykonaniu zawodników z drużyny gospodarzy odpycha atak rywali.

59
    Wspaniałe przejęcie piłki przez Łukasza Rupę. Zawodnik był otoczony trzema rywalami. Udało mu się jednak przeniknąć między nimi, odbierając im piłkę.

60
    Pierwsza zmiana w drużynie gości. Za Daniela Rychlewicza wchodzi Jakub Czajkowski.

61
    Jakub Czajkowiski już po kilku sekundach bycia na boisku ostro fauluje rywala. Zostaje on upomniany żółtą kartką.

63
    Szymon Szymański wykonuj strzał na bramkę rywali. Mało brakowało aby jego drużyna wyszła na prowadzenie. Piłka minimalni ominęła bramkę rywali.

64
    Ruch Zdzieszowice kolejny raz próbuje atakować. Rekordziści bardzo ładnie przejmują akcję.

64
    Pierwszej zmiana również w drużynie gospodarzy. Za Mieczysława Sikore wchodzi Adrian Olszewski.

66
    Gospodarze świetnie przechodzą do ataku!! Szybko jednak piłka trafia na aut.

67
    Goście rozpoczynają akcję z za linii autu w centralnej części boiska. Piłka szybko trafia do Pawła Góry. Bramkarz wykonuje dalekie podanie.

68
    Z rzutu rożnego, na połowie rywali rozpoczynają Rekordziści. Po chwili zawodnicy z tej drużyny fulują przeciwnika.

69
    Goście tracą piłkę zaraz pod bramką reprezentantów Bielska. Kolejna szansa dla drużyny gospodarzy.

70
    Gracze z drużyny przyjezdnej przechodzą do ataku. Kolejny raz wspaniała obrona w wykonaniu rywali okazała się niezwykle skuteczna.

71
    Z rzutu wolnego rozpoczyna bramkarz Rekordu. Bardzo mocno wykopuje piłkę. Przeciwnik przyjmuje ją na główkę. Footbolówka odbiła się i trafiła prosto pod nogi Bielskieo zawodnika.

72
    Zawodnicy z Ruchu Zdzieszowice cały czas próbują zdobyć bramkę. Piłkę odbiera im gracz z drużyny przeciwnej i podaje do Sobika Marka.

73
    Kolejna zmiana w durzynie gospodarzy.

74
    Drużyna Rekordu Bielsko Biała bardzo ładnie atakuje na bramkę rywali. Po chwili nie czsyste podanie przejmują rywale i przechodzą do kontry.

75
    Drużyna przyjeznda cała znajduje się na pozycji obrońców. Gospodarze starają się wykorzystać kolejną szansę.

76
    Za ostre faulowanie Łuksz Rupa zostaje upomniany.

77
    Zawodnicy z durżyny gości starają się przejść do ataku. Po chwili rywale przejmują piłkę.

78
    Łukasz Rupa odchodzi na ławkę rezerwową. Na boisku zastąpi go Bartosz Woźniak.

80
    Za niesportowe zachowanie Sebastian Polak zostaje upomniany żółtą kartką.

81
    Spalony w drużynie gości. Łukasz Damrat biegł sam na bramkę rywali.

82
    Wspaniała interwencja w wykonaniu kapitana drużyny gospoarzy. Rucki Dariusz wykopuje piłkę na aut, unimożliwiając kontynuację ostego ataku w wykonaniu zawodników z Ruchu Zdziszowice.

83
    Goście wymieniają się szybkimi podaniami w centralnej części boiska. Po chwili Rekordziści przejmują piłkę. Wspaniała oborna w wykonaniu Arkadiusza Fessera!! Łukasz Siędzielarz wspanile wymierzył strzał na bramkę.

85
    Dziekujemy za gre Kamilowi Żołnie. Na boisku zastąpi go Mateusz Walczek.

86
    Marek Sobik oddał bardzo ładny strzał na bramkę rywali. Piłka poleciała jednak minimalnie za wysoko.

87
    Gospodarze kolejny raz są w posiadaniu piłki. Za szybko decydują się jednak na atak. Rywale wybijają piłkę na aut.

88
    Drużyna gości rozpoczyna akcję z za linii autu na połowie rywali.

89
    Bardzo ładna obrona w wykonaniu graczy z durżyny przyjezdnej. Rywal wykonywał strzał z rzutu wolnego.

90
    Sędzia dolicza cztery minuty.

90+1
    Bartosz Woźniak rozpoczyna akcję z rzutu wolnego. Zawodnik fatalnie pudłuje.

90+2
    Goście starają się wykorzysać ostatnie minuty meczu i przechodzą do szybkiego ataku.

90+3
    Kolejna zmiana w drużynie gości. Za Denia Sotora wchodzi Jarosław Korbiel

90+4

Mecz zakończył się wynikiem 0:0. Obie drużyny grały z ogromną zaciekłością. Żółtą kartkę dostali: Marek Profic oraz Rupa Łukasz z drużyny Rekordu Bielsko Biała. W teamie Ruchu Zdzieszowice upomnienie trafiło do: Fessera Arkadiusza, Czajkowskiego Jakuba oraz Sebastiana Polaka. To był na prawdę ekscytujący mecz.

Serdecznie zapraszam na kolejne relacje na lajfy.com! (18:57:01)
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.