Górnik Ł. – Piast | 1:2 (koniec) | | | Śląsk – Wisła K. | 1:0 (koniec) | | | Podbeskidzie – Lech P. | 0:2 (koniec) |
Korona – Lechia | 3:2 (koniec) | | | Legia – Pogoń | 2:1 (koniec) | | | Cracovia – GKS Bełchatów | 3:1 (koniec) |
Górnik Z. – Zawisza | 2:1 (koniec) | | | Jagiellonia – Ruch | 2:0 (koniec) |
Leicester – Chelsea | 1:3 (koniec) |
Cesena – Atalanta | 2:2 (koniec) | | | Chievo – Cagliari | 1:0 (koniec) | | | Juventus – Fiorentina | 3:2 (koniec) |
AC Milan – Genoa | 1:3 (koniec) | | | Sampdoria – Hellas Verona | 1:1 (koniec) | | | Lazio – Parma | 4:0 (koniec) |
Sassuolo – AS Roma | 0:3 (koniec) | | | US Palermo – Torino | 2:2 (koniec) |
Eibar – Sevilla | 1:3 (koniec) | | | Real Madryt – Almeria | 3:0 (koniec) | | | Celta Vigo – Malaga | 1:0 (koniec) |
Elche – Deportivo | 4:0 (koniec) | | | Villarreal – Atletico | 0:1 (koniec) |
Arminia – Wolfsburg | 0:4 (koniec) |
Tarnovia – Jarota | 2:1 (koniec) | | | Warta – Centra | 2:0 (koniec) | | | Soła – Beskid | 2:0 (koniec) |
Czaniec – Odra O. | 0:4 (koniec) | | | Wisła II – Garbarnia | 1:1 (koniec) | | | Górnik Wes. – Skra | 0:2 (koniec) |
Rekord – Ruch Z. | 0:0 (koniec) | | | Piast II – Polonia Ł. | 4:1 (koniec) | | | Włocłavia – Unia Sw. | 0:3 (koniec) |
Mlada – Jablonec | 1:2 (koniec) |
Wolfsberger – Austria W. | 0:3 (koniec) |
finał
Piast II Gliwice
4:1
(2:0)
Polonia Łaziska Górne
80
|
Żółtą kartką ukarany Kubik
|
|
39
|
Dawid Tomanek ukarany żółtą kartką za faul na Paszku.
|
Uwaga:
Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.
Gole:
22. Dytko, 28. Hałgas, 58. Ciechański, 65. Kwaśniewski – 80. Suchecki
Sędziowie: Wojciech Kretek (główny)
Widownia:
Kartki: 39. Tomanek (PI2), 80. Kubik (PI2)
Spudłowany karny!:
Piast II Gliwice:
Szumski – Kwaśniewski, Docekal, Nieves, Hałgas, Dytko(85.Gojko), Dziczek, Kubik, Tomanek(55.Budzik), Izvolt(68.Czekański) , Ciechański(73.Salak)
Zmiany: Cifuentes, Czogała, Czekański, Budzik, Salak, Gojko, Paskuda
Trener:
Polonia Łaziska Górne: Gieracz – Mazurek, Rybak, Rączka, Łęszczak, Widuch, Czupryna(73.Tyszczak), Wawrzyniak, Suchecki, Paszek(73.Łoboda), Majsner
Zmiany: Wójcik, Łoboda, Małecki, Tyszczak, Kruk,,Mazur
Trener:
Zmiany: Cifuentes, Czogała, Czekański, Budzik, Salak, Gojko, Paskuda
Trener:
Polonia Łaziska Górne: Gieracz – Mazurek, Rybak, Rączka, Łęszczak, Widuch, Czupryna(73.Tyszczak), Wawrzyniak, Suchecki, Paszek(73.Łoboda), Majsner
Zmiany: Wójcik, Łoboda, Małecki, Tyszczak, Kruk,,Mazur
Trener:
Sędziowie: Wojciech Kretek (główny)
Widownia:
Dawid Porwolikk