Stomil – Olimpia G. | 2:1 (koniec) | | | Flota – Termalica | 0:2 (koniec) |
Stal S. W. – Zagłębie S. | 1:1 (koniec) | | | Znicz – Wisła Pu. | 0:1 (koniec) |
Lech P. – Legia | 1:2 (koniec) |
Leicester – Newcastle | 3:0 (koniec) | | | Aston Villa – Everton | 3:2 (koniec) | | | Liverpool – Queens Park | 2:1 (koniec) |
Sunderland – Southampton | 2:1 (koniec) | | | Swansea – Stoke | 2:0 (koniec) | | | West Ham – Burnley | 1:0 (koniec) |
Man Utd – West Bromwich | 0:1 (koniec) |
Sampdoria – Juventus | 0:1 (koniec) | | | Sassuolo – US Palermo | 0:0 (koniec) |
Córdoba – FC Barcelona | 0:8 (koniec) | | | Atletico – Bilbao | 0:0 (koniec) | | | Sevilla – Real Madryt | 2:3 (koniec) |
Deportivo – Villarreal | 1:1 (koniec) |
Schalke 04 – Stuttgart | 3:2 (koniec) | | | Wolfsburg – Hannover | 2:2 (koniec) | | | Augsburg – FC Koln | 0:0 (koniec) |
Hoffenheim – Borussia D. | 1:1 (koniec) | | | Werder – Eintracht | 1:0 (koniec) | | | Freiburg – Paderborn | 1:2 (koniec) |
Bayer – Bayern | 2:0 (koniec) |
Lyon – Évian TG | 2:0 (koniec) | | | Bastia – Saint-Étienne | 1:0 (koniec) | | | Guingamp – Reims | 2:0 (koniec) |
Lorient – Bordeaux | 0:0 (koniec) | | | Montpellier – Rennes | 0:0 (koniec) | | | Nice – Caen | 1:1 (koniec) |
Slovan – Bohemians | 1:1 (koniec) | | | Banik – Příbram | 0:0 (koniec) | | | Dukla – Hradec Kralove | 1:0 (koniec) |
Vik. Pilzno – Slovacko | 4:0 (koniec) |
Skra – Jastrzębie | 0:3 (koniec) | | | Garbarnia – Poronin | 2:2 (koniec) | | | Świt NDM – Broń | 3:2 (koniec) |
BKS Stal – Ruch II | 1:1 (koniec) | | | Polonia Ł. – Swornica | 0:3 (koniec) | | | Stal K. – Stal Rz. | 0:1 (koniec) |
Pawłowice Śl. – Górnik Wes. | 2:0 (koniec) | | | Ruch Z. – Piast II | 5:0 (koniec) | | | Unia T. – Poprad M. | 1:0 (koniec) |
Resovia – Karpaty K. | 3:0 (koniec) |
Charlton – Bournemouth | 0:3 (koniec) |
Stare Pole – Rodło | 0:3 (koniec) |
finał
Skra Częstochowa
0:3
(0:1)
GKS Jastrzębie
Uwaga:
Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.
Adam Zajączkowski
Gole:
45+1. Mazurkiewicz, 50. Szwarga (sam.), 88. Caniboł
Sędziowie: Sędzia główny – Maciej Kosarzecki (Opole)– sędziowie asystenci – Damian Picz (Opole), Michał Mazurek (Opole).
Widownia: 200
Kartki: 7. Sobala (SKC), 16. Nocoń (SKC), 29. Andrzejewski (SKC) – 78. Weis (JAS) 24. Sobala (SKC)
Spudłowany karny!:
Skra Częstochowa:
25. Patryk Procek, 16. Konrad Gerega (kpt.), 4. Mateusz Woldan, 8. Dawid Szwarga, 11. Karol Tomczyk, 9. Sławomir Ogłaza, 10. Adrian Musiał, 6 Piotr Nocoń, 17. Patryk Kardas, 7. Kamil Sobala, 70. Piotr Andrzejewski
Zmiany: 33. Adrian Woszczyna, 14. Adrian Błaszkiewicz, 66. Paweł Nowak, 15. Marcin Kowalski, 67. Krzysztof Łazowski, 21. Sławomir Piwiński, 22. Marek Dominik
Trener:
GKS Jastrzębie: 22. Grzegorz Drazik, 17. Kamil Szymura, 18. Damian Zajączkowski, 16. Dominik Kulawiak, 7. Kamil Godzała, 20. Damian Trout, 24. Dawid Weis, 27. Oskar Mazurkiewicz, 8. Kamil Jadach, 6. Wojciech Caniboł, 4. Piotr Pacholski
Zmiany: 26. Mateusz Deege, 2. Tomasz Lorenc, 11. Dominik Szczęch, 13. Tomasz Musioł, 25. Kacper Kawula
Trener:
Zmiany: 33. Adrian Woszczyna, 14. Adrian Błaszkiewicz, 66. Paweł Nowak, 15. Marcin Kowalski, 67. Krzysztof Łazowski, 21. Sławomir Piwiński, 22. Marek Dominik
Trener:
GKS Jastrzębie: 22. Grzegorz Drazik, 17. Kamil Szymura, 18. Damian Zajączkowski, 16. Dominik Kulawiak, 7. Kamil Godzała, 20. Damian Trout, 24. Dawid Weis, 27. Oskar Mazurkiewicz, 8. Kamil Jadach, 6. Wojciech Caniboł, 4. Piotr Pacholski
Zmiany: 26. Mateusz Deege, 2. Tomasz Lorenc, 11. Dominik Szczęch, 13. Tomasz Musioł, 25. Kacper Kawula
Trener:
Sędziowie: Sędzia główny – Maciej Kosarzecki (Opole)– sędziowie asystenci – Damian Picz (Opole), Michał Mazurek (Opole).
Widownia: 200
22. Grzegorz Drazik, 17. Kamil Szymura, 18. Damian Zajączkowski, 16. Dominik Kulawiak, 7. Kamil Godzała, 20. Damian Trout, 24. Dawid Weis, 27. Oskar Mazurkiewicz, 8. Kamil Jadach, 6. Wojciech Caniboł, 4. Piotr Pacholski
26. Mateusz Deege, 2. Tomasz Lorenc, 11. Dominik Szczęch, 13. Tomasz Musioł, 25. Kacper Kawula
25. Patryk Procek, 16. Konrad Gerega (kpt.), 4. Mateusz Woldan, 8. Dawid Szwarga, 11. Karol Tomczyk, 9. Sławomir Ogłaza, 10. Adrian Musiał, 6 Piotr Nocoń, 17. Patryk Kardas, 7. Kamil Sobala, 70. Piotr Andrzejewski
33. Adrian Woszczyna, 14. Adrian Błaszkiewicz, 66. Paweł Nowak, 15. Marcin Kowalski, 67. Krzysztof Łazowski, 21. Sławomir Piwiński, 22. Marek Dominik
Bramkę zdobył MAZURKIEWICZ.
Samobójcze trafienie zalicza SZWARGA.
Bramkę zdobył CANABIOŁ.