Córdoba – FC Barcelona 0:8 (koniec) | Atletico – Bilbao 0:0 (koniec) | Sevilla – Real Madryt 2:3 (koniec)
Deportivo – Villarreal 1:1 (koniec)
Atletico Madryt
0:0 (0:0)
Athletic Bilbao
Sobota 02.05.2015, 18:00 • Estadio Vicente Calderón, Madryt • Hiszpańska LaLiga

Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje z Lajfy.com! (19:56:21)
    Mecz kończy się podziałem punktów:

Za nami przeciętne spotkanie, w którym nie byliśmy świadkami żadnej bramki. W końcówce zobaczyliśmy jeszcze czerwoną kartkę dla zawodnika gości, ale nie miało to już wpływu na przebieg spotkania. Ostatecznie Atletico Madryt dzieli się punktami z Bilbao!

90+3
    Druga żółta kartka, w konsekwencji czerwona

90+3
    Za drugą żółtą kartkę z boiska wylatuje Bustinz!

90+1
    Sędzia dolicza trzy minuty do tego spotkania. Przy piłce utrzymują się zawodnicy gości, ale nie potrafią podejść pod pole karne rywali.

90
    Walczą oba teamy do ostatniego gwizdka. Zapowiada nam się ekscytująca końcówka tego meczu!

89
    Mamy teraz całą serię dośrodkowań w szesnastkę Herrerina. W końcu udało się tam wygrać Godinowi główkowy pojedynek, ale uderzył zdecydowanie niecelnie.

87
    Saul zastępuje zmęczonego już ambitnym występem Tiago Mendesa.

87
    Napomnienie ląduje jeszcze na koncie Diego Godina. Do końca spotkania coraz mniej czasu.

86
    Samotny rajd doświadczonego Portugalczyka kończy się stratą. Później mamy jeszcze jego próbę odbioru, która daje mu korzyść w postaci autu.

84
    Iturraspe opuszcza pole gry. Jego miejsce zajmuje doświadczony Carlos Gurpegi.

84
    Wszystko dobrze się zapowiadało, ale Gabi w finalnym zagraniu na lewe skrzydło podawał zbyt mocno. Siqueira nie był w stanie dojść do podania.

83
    Upływają kolejne minuty, a zespół z Madrytu nie jest w stanie skonstruować odpowiedniego ataku. Baskowie natomiast liczą jeszcze na udaną kontrę.

82
    Zdecydowanie Laporte przesadził teraz z agresją na Mandżukiciu. Finalnie kończy się wszystko kartką koloru żółtego.

81
    Do końca spotkania pozostało jeszcze dziesięć minut, a do tego doliczony czas przez sędziego. Nadal nie wiemy czy w tym spotkaniu padną bramki.