Lyon – Évian TG 2:0 (koniec) | Bastia – Saint-Étienne 1:0 (koniec) | Guingamp – Reims 2:0 (koniec)
Lorient – Bordeaux 0:0 (koniec) | Montpellier – Rennes 0:0 (koniec) | Nice – Caen 1:1 (koniec)
EA Guingamp
2:0 (0:0)
Stade de Reims
Sobota 02.05.2015, 20:00 • Stade du Roudourou, Guingamp • Francuska Ligue 1 Uber Eats

To na tyle z Guingamp! Dziękuje serdecznie za uwagę i zapraszam na kolejne relacje w serwisie lajfy.com. Do usłyszenia! (21:55:03)

Po niezbyt ciekawej pierwszej połowie druga z pewnością mogła się podobać, co świadczą o tym dwie bramki dla gospodarzy. Trzeba jednak pochwalić gości, którzy do samego końca walczyli o zdobycie chociażby punktu.

Główny arbiter tego spotkania Pan Castro używa gwizdka sędziowskiego w tym meczu po raz ostatni!

90+4
    Christophe MANDANNE - 2:0

90+4
    Gol dla gospodarzy! Kontra gospodarzy po czym piłkę dostaje w pole karne CHRISTOPHE MANDANNE, a ten podcinając piłkę nie daje szans na interwencję bezradnemu Placide!

90+4
    Długa piłka w pole karne gospodarzy, a tam pewnie chwyta ją Lössl.

90+3
    Mathis fauluje swojego rywala w środkowej strefie i mamy rzut wolny.

90+2
    Zamieszanie pod polem karnym Guingamp, jednak w ostateczności to właśnie golkiper gospodarzy zacznie dalekim wykopem piłki na połowę rywala.

90+1
    Zamknięci na własnej połowie są teraz gospodarze. Z akcji na akcje rozkręcają się, co raz bardziej goście. Tylko czy to nie za późno?

90
    Tymczasem arbiter dolicza 4 minuty do drugiej połowy!

90
    Zmiana w drużynie EA Guingamp: z boiska schodzi Claudio Beauvue, na boisku pojawia się Thibault Giresse.

90
    Z którego jednak nic nie wynikło i przy piłce znów gospodarze.

89
    Zamieszanie w polu karnym Guingamp, jednak futbolówka w ostateczności wychodzi po za plac gry i będziemy mieli jeszcze jeden rzut rożny.

89
    I będziemy mieli korner dla gości!

88
    Akcję próbują teraz rozgrywać goście. Szkoda, że robią to tak niefortunnie, że nie potrafią przedostać się pod bramkę rywala. Miejmy nadzieję, że obejrzymy jeszcze tutaj jakąś ciekawą akcję, a kto wie może i gola.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Julien Cardy (EA Guingamp).

87
    Mfulu spróbował teraz zagrać do swojego kolegi zaskakująco dziwną piłkę, jednak tą pewnie chwycił golkiper gospodarzy i to oni teraz przy piłce.