Schalke 04 – Stuttgart 3:2 (koniec) | Wolfsburg – Hannover 2:2 (koniec) | Augsburg – FC Koln 0:0 (koniec)
Hoffenheim – Borussia D. 1:1 (koniec) | Werder – Eintracht 1:0 (koniec) | Freiburg – Paderborn 1:2 (koniec)
Bayer – Bayern 2:0 (koniec)
SC Freiburg
1:2 (1:0)
SC Paderborn 07
Sobota 02.05.2015, 15:30 • Mage Solar Stadion, Freiburg • Niemiecka Bundesliga

To na tyle z Freiburga! Dziękuję już serdecznie za uwagę i zapraszam na kolejne relacje w serwisie lajfy.com. Do usłyszenia! (17:24:57)

Trzeba przyznać, że spotkanie samo w sobie mogło się podobać, a szczególnie druga połowa, gdzie obejrzeliśmy dwa ładne gole Paderborn. To oni tym spotkaniem zwiększyli swoje szanse na utrzymanie się w Bundeslidze wskakując na 14 miejsce w ligowej tabeli.

Gwizdy na Mage Solar Stadion! Główny arbiter tego spotkania używa gwizdka w tym meczu po raz ostatni!

90+4

90+4
    Zamknięci na swojej połowie są teraz goście. Jednak nie popełniają żadnych błędów w defensywie przez, co gospodarze nie mają znacząco dobrych okazji.

90+3
    Ładnie zastawił się teraz Philipp po czym zdecydował się na podanie do swojego kolegi, jednak ten nie doszedł do piłki i zaczną goście.

90+1
    Do futbolówki podchodzi Mehmedi po czym decyduje się na mocne uderzenie, jednak robi to źle, bo piłka ląduje kilka metrów nad bramką Kruse.

90
    W między czasie arbiter dolicza 4 minuty do drugiej połowy!

90
    Ależ rajd Klausa! Zostaje jednak on z faulowany przez Zieglera tuż przed polem karnym i będziemy mieli rzut wolny!

89
    To była piłka meczowa! Gunter dostał piłkę w pole karne po czym zdecydował się na strzał będąc na czystej pozycji. Zrobił to jednak niecelnie!

88
    Hofler próbował teraz zaskoczyć rywala odbierając mu piłkę, jednak przy tej próbie go faulował i zaczną właśnie goście.

87
    Freiburg rozgrywa podania przed polem karnym rywala. Czekają teraz na jakiś błąd gości i na okazję do strzału.

86
    Klaus wykonuje ten stały fragment gry. Jednak bardzo dobrze ustawieni byli goście pewnie wybijając futbolówkę na połowę rywala.

85
    No i będziemy mieli rzut rożny dla miejscowych.

83
    Żółtą kartkę otrzymuje Elias Kachunga (SC Paderborn 07).

82
    Do piłki podchodzi Schmid, jednak jego zagranie zostaje wybite przez gości.

81
    Mehmedi próbował szybko odpowiedzieć! Dostał piłkę przed pole karne po czym zdecydował się na strzał, jednak niesamowitą paradą popisał się Kruse wybijając piłkę na rzut rożny!
    Lukas RUPP - 1:2