Lech P. – Legia 1:2 (koniec)
Lech Poznań
1:2 (1:1)
Legia Warszawa
Sobota 02.05.2015, 16:00 • Stadion Narodowy, Warszawa • Fortuna Puchar Polski • Finał
    Puchar zostaje w Warszawie.

Legia Warszawa triumfuje w Pucharze Polski!

Legioniści pokonują Kolejorza i zgarniają pierwsze trofeum w 2015 roku. Podopieczni Henninga Berga byli w drugiej części stroną zdecydowanie przeważającą. Nie dopuszczali rywalom do stworzenia zagrożenia pod bramką strzeżoną przez Kuciaka. "Puchar jest nasz" – krzyczą teraz fani z Łazienkowskiej. Gratulujemy zwycięzcom, natomiast Lech będzie miał okazję na rewanż już w najbliższej kolejce Ekstraklasy. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam do kolejnych na portalu Lajfy.com. (17:57:07)

90+6
    Koniec meczu. Legia Warszawa zwycięzcą Pucharu Polski 2014/2015!!!

90+5
    Trałka dorzucał z prawej strony. W szesnastce nabiegał na piłkę Formella, lecz nie zdołał trafić w nią czysto i przeniósł wysoko nad poprzeczkę.

90+4
    Przewinienie Saganowskiego w środkowej strefie boiska. Gostomski będzie bił futbolówkę daleko w pole karne rywali.

90+3
    Ponownie na murawie leży Brzyski. Kolejna przerwa w grze. Z rzutu wolnego będzie wybijał piłkę Kuciak.

90+2
    Kiepski przerzut Keity. Posłał futbolówkę za linię boczną. Niewymuszona strata Lecha. Tylko w to graj Legionistom.

90+1
    Sędzia Stefański dolicza pięć minut do regulaminowego czasu gry.

90
    Ostatnia zmiana w tym starciu. Kontuzjowany Żyro musi opuścić boisko. W jego miejsce wbiega Jakub Kosecki.
    Druga żółta kartka, w konsekwencji czerwona

88
    Barry Douglas wylatuje z boiska! Został ukarany drugą żółtą kartką za brutalne wejście łokciem w twarz Michała Żyro. Lech kończyć ten mecz będzie w dziesiątkę.

87
    Coraz mniej czasu do zakończenia tego pojedynku. Wydaje się, że już Lech nie będzie w stanie wyrównać. W ostatnich minutach nie potrafił sobie wypracować dogodnych sytuacji podbramkowych.

85
    Wydaje się, że jest już wszystko w porządku i obrońca Legii będzie kontynuował udział w końcówce zawodów.

84
    Brzyski mocno poobijany, długo nie podnosi się z murawy. Jest aktualnie opatrywany przez fizjoterapeutów.

83
    Keita przewrócił się przed polem karnym, ale arbiter nie dopatrzył się tam przewinienia. Nie będzie rzutu wolnego z bardzo dobrej pozycji dla Lecha. Wściekli są piłkarze z Poznania.

82
    Teraz to warszawianie zdecydowanie dłużej utrzymują się przy piłce. Zmuszają rywali do biegania, zyskują cenny czas.

80
    Rotacja również w zespole Legii: Masłowski za Dudę.

79
    Ostatnia zmiana w zespole z Poznania. Keita dostaje swoją szansę w ostatnich minutach, a z boiska schodzi Pawłowski.