Skra – Jastrzębie 0:3 (koniec) | Garbarnia – Poronin 2:2 (koniec) | Świt NDM – Broń 3:2 (koniec)
BKS Stal – Ruch II 1:1 (koniec) | Polonia Ł. – Swornica 0:3 (koniec) | Stal K. – Stal Rz. 0:1 (koniec)
Pawłowice Śl. – Górnik Wes. 2:0 (koniec) | Ruch Z. – Piast II 5:0 (koniec) | Unia T. – Poprad M. 1:0 (koniec)
Resovia – Karpaty K. 3:0 (koniec)
BKS Stal Bielsko-Biała
1:1 (0:1)
Ruch II Chorzów
Sobota 02.05.2015, 12:00 • Stadion Miejski, Bielsko-Biała • 3 Liga

Dziękuje serdecznie za wspólnie spędzony czas. Zapraszam na kolejne relacje na żywo, na lajfy.com! (13:53:11)

To był na prawdę ekscytujący mecz. Obie drużyny grały z ogromną zaciętością. Mecz zakończył się remisem. Zarówno BKS Stal Bielsko Biała, jak i Ruch II Chorzów zdobyli po jednym golu. W drużynie gospodarzy do bramki przeciwników wycelował Juraj Dancik. W drużynie gości gola strzelił Kamil Mazek.

90+3

90+2
    Bramkarz próbuje podać do bramkarza z teamu. Ten jednak traci piłkę.

90+1
    Gospodarze przechodzą do mocnego ataku. Bardzo szybko przechodzą na połowę rywali.

90
    Uzuma Luke celuje na bramkę rywali. Minimalnie brakowało!! Świetna obrona w wykonaniu Kamila Lecha. Sędzia decyduje się doliczyć trzy minuty do meczu.

89
    Michał Szewczyk rozpoczyna z za linii autu na połowie rywali. Goście próbują wykorzystać ostatnie minuty na zdobycie gola.

88
    Gospodarze próbują przejąć piłkę od zawodników z drużyny przeciwnej, którzy atakują na ich bramkę. Nie udaje im się jednak ten manewr. Kolejną akcję rywale rozpoczynają z rzutu rożnego.

87
    Dziękujemy za grę Arielowi Dziąsko. Na jego miejsce wchodzi Dariusz Rucki.

86
    Goście próbują atakować. Kamil Mazek decyduje się jednak wycofać z ataku.

85
    Sobala Mariusz próbuje odebrać piłkę graczowi, który właśnie przyjął podanie od bramkarza. Nie udaje mu się jednak to zagranie. Zawodnicy z Ruchu zdążyli przejść na połowę rywali.

84
    Z rzutu rożnego na połowie Bielszczan rozpoczynają gracze z drużyny przyjezdnej. Piłka przelatuje jednak przez szerokość boiska, odbijając się od głowy gospodarza.

83
    Marek Szyndrowski rozpoczyna z za linii autu na połowie rywali. Michał Szewczyk próbuje wycelować do bramki. Piłka trafia jednak znacznie obok bramki.

81
    Ruch II Chorzów przechodzi do ataku! Po chwili jednak sędzia sygnalizuje faul. Akcję wznawia Krzysztof Kozik z drużyny gospodarzy.

80
    Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Za Seweryna Caputę wchodzi Uzoma Luke.

78
    Zawodnik z BKSu wykonują rzut wolny. Bardzo ładnie przejmują piłkę przeciwnicy i wychodzą z kontrą.