Skra – Jastrzębie 0:3 (koniec) | Garbarnia – Poronin 2:2 (koniec) | Świt NDM – Broń 3:2 (koniec)
BKS Stal – Ruch II 1:1 (koniec) | Polonia Ł. – Swornica 0:3 (koniec) | Stal K. – Stal Rz. 0:1 (koniec)
Pawłowice Śl. – Górnik Wes. 2:0 (koniec) | Ruch Z. – Piast II 5:0 (koniec) | Unia T. – Poprad M. 1:0 (koniec)
Resovia – Karpaty K. 3:0 (koniec)
BKS Stal Bielsko-Biała
1:1 (0:1)
Ruch II Chorzów
Sobota 02.05.2015, 12:00 • Stadion Miejski, Bielsko-Biała • 3 Liga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00.

Już w najbliższą sobotę odbędzie się mecz w rozgrywkach trzeciej ligi w Bielsku Białej. Gospodarzami tego spotkania będzie BKS Stal Bielsko Biała. Drużyna ta zmierzy się z Ruch II Chorzów. Zapowiada się niezwykle ekscytujący mecz.

BKS Stal Bielsko Biała zajmuje trzecie miejsce w tabeli, z ilością punktów równą 59. Drużyna gości jest znacznie niżej. Zajmują oni jedenaste miejsce. Ruch II Chorzów ma na swoim kącie 40 punktów.

Podczas ostatnich 29 spotkań drużyna gospodarzy wygrała mecz 18 razy. 5 spotkań zakończyli oni remisem. Pozostałe 6 rozgrywek przegrali. Goście tego spotkania 11 meczy zakończyli sukcesem i tyle samo porażką. 7 razy rozgrywki, w których brali udział zakończyły się remisem.

Ostatnie spotkanie nie zakończyło się sukcesem ani dla BKS Stal Bielsko, ani dla Ruch II Chorzów. Obie drużyny przegrały podczas 28 kolejki wynikami 0:1. Z drużyną przyjezdną ostatni mecz wygrało Podbeskidzie II Bielsko-Biała. Gospodarze natomiast przegrali z Skalnik Gracze.

Serdecznie zapraszam w sobotę o godzinie 12:00 na relację, na żywo z meczu. Odbędzie się ona lajfy.com!

1

1

BKS Stal Bielsko-Biała: K. Kozik – K. Sornat, J. Dancik, F. Wiśniewski, S. Caputa, M. Czaicki, D. Zdolski, M.Sobala, P. Brychlik, A. Dzionsko, W. Szumilas.
    Rezerwowi: D. Chmiel – B. Iskrzycki, K. Urbaniak, U. Luke, D. Rucki, M. Habdas, M. Szczurek.

Ruch II Chorzów: K. Lech – M. Szal, H. Otręba, P. Lipski, K. Mazek, K. Bobryk, P. Stawarczyk, M. Szyndrowski, M. Urbańczyk, A. Krakowski, M. Efir.
    Rezerwowi: M. Majda – J. Żmuda, P. Węgrzyn, F. Olejniczak, M. Szewczyk, M. Sikora, Ł. Siedlik.

2
    BKS Stal Bielsko bardzo ładnie rozgrywa podania na swojej połowie meczu. Nie udaje im się jak na razie przejść na połowę rywali.

3
    Wiśniewski oddaje strzał na bramkę rywali z lewej strony boiska. Świetnie przyjął to uderzenie Kamil Lech.

4
    Gospodarze tego spotkania cały czas są przy piłce. Zawodnicy atakują na połowie rywali. Po chwili jednak Michał Efir przejmuje piłkę i przechodzi do kontry.

5
    Patryk Lipiński otrzymał piłkę na dwudziestym metrze od bramki przeciwników. Zawodnik ten wyraźnie przestrzelił!!!

6
    Bielszczanie kolejny raz przechodzą do ataku. Bardzo ładnie Hubert Otręba wybija piłkę spod nóg rywala, podając tym samym do zawodnika z teamu.

7
    Gracze BKSu wymieniają się podaniami na swojej połowie. Po krótkiej chwili decydują się na przejście do ataku. Nie udaje im się jednak zbliżyć podczas tej akcji do pola bramki Ruchu II Chorzów.

8
    Goście przechodzą z footbolówką na połowę rywali. Po chwili gospodarze przejmują piłkę i przechodzą do kontry. Mariusz Sobala oddaje strzał! Minimalnie brakowało! Piłka padła zaraz obok prawego słupka bramki.

9
    Ruch II Chorzów kolejny raz ma szansę na zdobycie gola. Bramkarz podaje do zawodników z teamu.

10
    Bielszczanie rozpoczynają z za linii autu na swojej połowie. Gracz podaje prosto do przeciwnika. Hubert Otręba przyjmuje piłkę. Po chwili jednak jeden z rywali odbiera mu ją.

11
    Minimalnie brakowało, aby Seweryn Caputa zdobył pierwszego gola dla BKS Stal Bielsko Biała! Piłka minimalnie ominęła bramkę rywali z prawej strony.

12
    Goście przeszli na połowę rywali. Po chwili jednak piłka znalazła się za linią autu. Akcję wznawiają gospodarze.

13
    Fatalne podanie w wykonaniu zawodnika z Bielska!! Michał Szal z łatwością przeją piłkę i przeszedł do kontry.

14
    Adam Krakowski miał wspaniałą szansę na wyprowadzenie Ruchu II Chorzów na prowadzenie. Zawodnik strzelał z siódmego metra!! Piłka poleciała stanowczo za wysoko.

15
    Drużyna przyjezdna rozgrywa akcję, na połowie rywali. Szybko zbliżają się do pola bramki. Po chwili jednak zawodnicy z Bielska przejmują piłkę.

17
    Gospodarze rozpoczynają z rzutu rożnego na połowie rywali. Wojciech Szumilas centruje prosto do bramki rywali.

18
    Kamil Lech mocno wybija piłkę, podając do zawodnika z teamu. Piłkarz przyjmuje podanie. Po chwili jednak rywale przejmują akcję.

19
    Adam Krakowski przechodzi szybkim ruchem do pola bramki rywali. Nie udaje mu się jednak długo przytrzymać przy sobie piłki.

20
    Minimalnie brakowało, aby Filip Wiśniewski strzelił pierwszego gola podczas tego spotkania! Piłka kolejny raz padła zaraz obok prawego słupka.

21
    Ruch II Chorzów przechodzi do ataku. Zaraz jak zawodnicy przeszli z piłką na pole rywali. Bielszczanie przejęli footbolówkę.

22
    Gracz BKSu rozpoczyna z wyrzutu z za linii autu, w centralnej części boiska. Zawodnicy szybko zbliżają się do pola bramki rywali.

24
    Kamil Bobryk bardzo ładnie wybronił, wybijając piłkę na aut prosto spod nóg atakującego rywala. Gospodarze muszą wznowić akcję z za linii autu.

25
    Kamil Mazek rozpoczyna z rzutu wolnego na swojej połowie. Drużyna gospodarzy faulowała.

26
    Kamil Bobryk rozpoczyna z za linii autu, na połowie rywali. Podaje do zawodnika teamu. Ten po pięknym przejęciu traci jednak piłkę.

27
    Wspaniałe przejęcie piłki w wykonaniu Mariusza Sobali! Gracz odebrał rywalom footbolówkę w centralnej strefie boiska.

28
    Kamil Bobryk przechodzi do ataku. Szybko zbliża się do pola bramki rywali. Traci jednak piłkę podczas podania.

29
    Kamil Lech mocno wykopuje piłkę. Przyjmuje ją jednak przeciwnik, który mocno wykopuje na połowę rywali. Footbolówka ponownie trafia do bramkarza.

30
    Gol dla Ruchu II!
    KAMIL MAZEK zbiegł z prawego skrzydła do środka i potężnie przymierzył w samo okienko bramki Krzysztofa Kozika.

32
    Gospodarze szybko przechodzą do ataku. Próbują zremisować wynik. Po chwili piłka ponownie jest przy nogach rywali.

33
    Wspaniałe przejęcie piłki przez Marcina Czaickiego! BKS Bieslko szybko przechodzi do kontry. Damian Zdolski oddaje fenomenalny strzał z lewego skrzydła boiska na bramkę rywali. Bardzo ładnie obronił to jednak Kamil Lech.

34
    Z rzutu wolnego rozpoczyna Mariusz Sobala na swojej połowie boiska. Gospodarze wymieniają się szybkimi podaniami zbliżając się do pola karnego rywali.

35
    Bielszczanie muszą się wycofać z zagraniem. Bardzo mocna obrona w wykonaniu Ruchu II Chorzów odparła ich atak.

36
    Czterech Bielszczan zebrało się na lewym skrzydle, na połowie rywali. Piłkę próbuje odebrać im trzech graczy z Ruchu.

38
    Goście tego spotkania próbują wykorzystać kolejną szansę na zdobycie gola. Bardzo ładnie wymieniają się oni podaniami na połowie BKSu.

39
    Bardzo ładne podanie w wykonaniu gracza z drużyny przyjezdnej. Podał on przez całą szerokość boiska do zawodnika z teamu na połowie rywali.

40
    Ariel Dzionsko próbuje podać do zawodnika stojącego zaraz obok bramki rywali, z lewego skrzydła. Bardzo ładnie doskakuje do piłki Kamil Lech.

41
    Spalony w wykonaniu Kamila Mazeka! Zawodnik porwał się sam na bramkę przeciwników.

42
    Gospodarze rozpoczynają akcję z za linii autu na połowie rywali. Kamil Sornat miał szansę przejąć piłkę i wykonać strzał. Zawodnik ten znajdował się zaraz pod bramką rywali. Kolejny raz Kamil Lech doskoczył do piłki i złapał.

43
    Filip Wiśniewski oddaje fenomenalny strzał na bramkę rywali. Kamil Lech kolejny raz wykazał się niezwykłymi zdolnościami i pięknie przyjął piłkę.

45

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1 dla Ruch II Chorzów. Dla drużyny gości gola strzelił Kamil Mazek. Gospodarze tego spotkania, pomimo tego wyniku, również bardzo dobrze radzili sobie podczas tej połowy. Przed zdobyciem gola uprzedził ich Kamil Lech, który fenomenalnie bronił podczas tej połowy.

46

46
    Goście rozpoczynają akcje. Przechodzą na połowę rywali. Po chwili jednak akcja zmienia kierunek. Bardzo ładne przejęcie piłki przez Bielszczan.

47
    Chorzowianie przechodzą do ataku. Ostatecznie piłka wychodzi za linię boczną boiska i wznowią gospodarze.

48
    Przyjezdni stosują w chwili obecnej wysoki pressing. Ariel Dzionsko wznawia grę od autu. Rywale próbują przejąć futbolówkę, ale ucieka im ona na wrzut.

49
    Bielsko-Biała przeniosła akcję pod pole karne przeciwnej drużyny. Tam mamy dośrodkowanie i skuteczną interwencją Stawarczyka.

50
    Fantastyczna interwencja w wykonaniu Krzysztofa Kozika! Próbował go zaskoczyć Michał Efir zza linii pola karnego!

51
    Umiejętnie wymieniają kolejne podania miejscowi na połowie rywali. Mamy przewinienie w ofensywie gracza bielskiego teamu, ale bez napomnienia.

52
    Kamil Lech rozpoczyna grę z rzutu wolnego. Jego dalekie podanie zostało odpowiednio opanowane przez Przemysława Brychlika.

53
    Juraj Dancik wyprowadza futbolówkę do ofensywnej strefy. Jego daleki cross nie znalazł jednak adresata i wznowi Lech.

54
    Kolejny raz akcję wznawia Kamil Lech. Po jego dalekim podaniu atak wyprowadzali chorzowianie. Później mamy przewinienie w ofensywie.

55
    Daleko na połowie rywala znalazł się Dancik i interweniuje wybijając futbolówkę na aut. Tam za moment wznowi zawodnik Ruchu II Chorzów.

57
    Goście rozgrywają piłkę w centralnej części boiska. Bardzo ładnie wymieniają się podaniami. Po chwili tracą oni jednak panowanie nad piłką i wykopują ją na aut. Szansę na kontrę mają Bielszczanie.

58
    Spalony w wykonaniu Ruch II Chorzów. Hubert Otręba sam wybiegł stanowczo za blisko pola bramki.

60
    Gol dla BKS-u Bielsko-Biała!
    Z rzutu wolnego na połowie rywali rozpoczynają gracze z drużyny gospodarzy. Zawodnik dośrodkowuje JURAJA DANCIKA, który bardzo ładnie szybko celuje do bramki rywali.

61
    Gospodarze kolejny raz przechodzą do ataku. Stanowczo poprawiła się ich kondycja po pierwszej połowie. Mariusz Sobala oddaje strzał na bramkę. Piłka trafia prosto w Kamila Lecha.

62
    Goście jak na razie nie mają szans na rewanż. GKS Stal Bielsko Biała cały czas rozgrywa piłkę.

64
    Służba medyczna została poproszona na wejście, na boisko. Poszkodowany zawodnik z Bielska. Po chwili Przemysław Brychlik wraca na boisko.

65
    Marek Szyndrowski rozpoczyna z za linii autu. Ruch szybko przechodzi do ataku! Kamil Mazek nie zauważył rywala, który zatamował jego strzał na bramkę.

66
    Adam Krakowski rozpoczyna z rzutu wolnego na połowie rywali. Podaje do zawodnika z teamu. Piotr Stawarczyk oddaje strzał na bramkę. Piłka trafia jednak stanowczo za wysoko.

67
    Gospodarze rozpoczynają z rzutu rożnego na połowie rywali. Minimalnie brakowało! Dwóch graczy z bielska celowało do bramki. Za każdym razem bardzo ładnie obronił Kamil Lech!

68
    Pierwsza zmiana w drużynie gości. Dziękujemy za grę Michałowi Efirowi. Na jego miejsce wchodzi Michał Szewczyk.

69
    GKS Stal Bielsko cały czas próbują wyjść na prowadzenie. Zawodnicy bardzo ładnie atakują na bramkę rywali. Nie udaje im się jak na razie ominąć obrony w wykonaniu rywali.

71
    Z autu, na połowie rywali akcję wznawiają gospodarze. Po chwili jeden z drużyny goście fauluje miejscowego piłkarza.

72
    Piłka wpadła do siatki!! Sędzia zasygnalizował jednak spalonego. Strzał wykonał Przemysław Brychlik.

73
    Goście przechodzą do ataku. Po chwili fatalne podanie w wykonaniu Kamila Mazeka! Piłka trafiła prosto pod nogi rywala.

74
    Wojciech Szumilas oddaje strzał na bramkę! Piłka trafia jednak stanowczo za wysoko.

75
    Bielszczanie atakują lewym skrzydłem. Po chwili jednak decydują się wycofać z akcji przejść na drugą stronę boiska.

76
    Kamil Lech mocno wykopuje piłkę wznawiając akcje. Trafia ona jednak za linię autu. Damian Zdolski wykonuje podanie.

77
    Kolejna zmiana w drużynie gości! Za Huberta Otrębę wchodzi Filip Olejniczak

78
    Zawodnik z BKSu wykonują rzut wolny. Bardzo ładnie przejmują piłkę przeciwnicy i wychodzą z kontrą.

80
    Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Za Seweryna Caputę wchodzi Uzoma Luke.

81
    Ruch II Chorzów przechodzi do ataku! Po chwili jednak sędzia sygnalizuje faul. Akcję wznawia Krzysztof Kozik z drużyny gospodarzy.

83
    Marek Szyndrowski rozpoczyna z za linii autu na połowie rywali. Michał Szewczyk próbuje wycelować do bramki. Piłka trafia jednak znacznie obok bramki.

84
    Z rzutu rożnego na połowie Bielszczan rozpoczynają gracze z drużyny przyjezdnej. Piłka przelatuje jednak przez szerokość boiska, odbijając się od głowy gospodarza.

85
    Sobala Mariusz próbuje odebrać piłkę graczowi, który właśnie przyjął podanie od bramkarza. Nie udaje mu się jednak to zagranie. Zawodnicy z Ruchu zdążyli przejść na połowę rywali.

86
    Goście próbują atakować. Kamil Mazek decyduje się jednak wycofać z ataku.

87
    Dziękujemy za grę Arielowi Dziąsko. Na jego miejsce wchodzi Dariusz Rucki.

88
    Gospodarze próbują przejąć piłkę od zawodników z drużyny przeciwnej, którzy atakują na ich bramkę. Nie udaje im się jednak ten manewr. Kolejną akcję rywale rozpoczynają z rzutu rożnego.

89
    Michał Szewczyk rozpoczyna z za linii autu na połowie rywali. Goście próbują wykorzystać ostatnie minuty na zdobycie gola.

90
    Uzuma Luke celuje na bramkę rywali. Minimalnie brakowało!! Świetna obrona w wykonaniu Kamila Lecha. Sędzia decyduje się doliczyć trzy minuty do meczu.

90+1
    Gospodarze przechodzą do mocnego ataku. Bardzo szybko przechodzą na połowę rywali.

90+2
    Bramkarz próbuje podać do bramkarza z teamu. Ten jednak traci piłkę.

90+3

To był na prawdę ekscytujący mecz. Obie drużyny grały z ogromną zaciętością. Mecz zakończył się remisem. Zarówno BKS Stal Bielsko Biała, jak i Ruch II Chorzów zdobyli po jednym golu. W drużynie gospodarzy do bramki przeciwników wycelował Juraj Dancik. W drużynie gości gola strzelił Kamil Mazek.

Dziękuje serdecznie za wspólnie spędzony czas. Zapraszam na kolejne relacje na żywo, na lajfy.com! (13:53:11)
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.