Lyon – Évian TG 2:0 (koniec) | Bastia – Saint-Étienne 1:0 (koniec) | Guingamp – Reims 2:0 (koniec)
Lorient – Bordeaux 0:0 (koniec) | Montpellier – Rennes 0:0 (koniec) | Nice – Caen 1:1 (koniec)
Montpellier HSC
0:0 (0:0)
Stade Rennes
Sobota 02.05.2015, 20:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne emocje w Ligue 1 z Lajfy.com! (21:59:23)
    Nie doczekaliśmy się dzisiaj bramek:

Za nami dość słabe widowisko, w którym nie padł żaden gol. Okazji ku temu nie brakowało, ale zawodnicy nie byli dzisiaj skuteczni. Ostatecznie oba te zespoły mają zagwarantowane miejsce w środkowej części tabeli Ligue 1. Trzeba podkreślić, że w samej końcówce za brutalny faul z boiska wyrzucony został Hilton.

90+4

90+4
    W drużynie gości zmiana w ostatniej minucie meczu.

90+3
    Z rzutu wolnego, w centralnej części boiska rozpoczyna zawodnik z drużyny gości. Podaje prosto pod pole karne rywali.
    Czerwona kartka

90+1
    Za niesportowe zachowanie Hilton zostaje wycofany z gry.

90
    Sędzi główny decyduje się doliczyć cztery minuty do tego spotkania.

89
    Zawodnicy Stade Rennais FC przechodzą na połowę rywali. Szybko zbliżają się do pola bramki. Tam jednak tracą piłkę. Szansa na zdobycie gola po stronie Montpellier.

88
    Goście tracą piłkę podczas podania. Zawodnik z tego tamu podał odrobinę za mocno.

87
    Gospodarze atakują na bramkę rywali. Po chwili piłkę przejmuje bramkarz.

85
    Zespół medyczny został poproszony na boisko. Zawodnik gości schodzi.

84
    Z rzutu rożnego grę wznawia zawodnik z Montpellier, na połowię przeciwników. Rywale przejmują piłkę i przechodzą do ataku.

83
    Gospodarze wymieniają się szybkimi podaniami w centralnej strefie boiska. Po chwili jednak decydują się na przejście do ataku.

81
    Tiéné bardzo ładnie atakował na bramkę rywali. Przeciwnik wjechał mu pod nogi i stracił panowanie nad piłką.

80
    Bramkarz wykonuje mocne podanie. Piłka trafia na połowę rywali. Przyjmuje ją jednak przeciwnik.

79
    Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Dziękujemy za grę Saihi. Na jego miejsce wchodzi Marveaux.

78
    Z rzutu wolnego rozpoczynają gospodarze. Bardzo ładnie wykonał strzał gracz podając do zawodników ustawionych pod bramką. Nie udało im się jednak dobrze wycelować.