Bodzentyn – Soła 1:2 (koniec) | Trzebinia-Siersza – Unia T. 0:1 (koniec) | Poronin – Wisła II 3:2 (koniec)
Cz. Połaniec – Garbarnia 1:1 (koniec) | Wolania – Skarżysko-Kamienna 1:3 (koniec) | Nowa Huta – KSZO 1:1 (koniec)

46

Soła wyprowadziła dwa ciosy i po pierwszej połowie prowadzi 2:0 z Łysicą Bodzentyn.

45

34
    Gol dla Soły!

Na nieco ponad 10 minut do końca pierwszej połowy, goście podwyższają prowadzenie.

30
    Pół godziny gry za nami. Nadal prowadzą goście z Oświęcimia.

14

Soła obejmuje prowadzenie, a na listę strzelców wpisuje się napastnik – JAKUB SNADNY!

1

Łysica Bodzentyn: Dymanowski – Kardas, Płusa, Szymoniak, Maniara, Fortuna, Kalista, Michta, Pawłowski, Chrzanowski, Anduła.

Soła Oświęcim: Koper – Czarnik, Jamróz, Stemplewski, Wadas, Knapik, Szewczyk, Gleń, Zapotoczny, Dynarek, Snadny..

Pół godziny do pierwszego gwizdka arbitra.

Zapraszamy na relacje live do portalu Lajfy.com! Będziemy informować o zmianach wyniku!

Soła uległa przed własną publicznością aktualnie trzeciej ekipie ligi – Porońcowi Poronin 1:2. Oznaczało to tyle, że liderująca Wisła Sandomierz po remisie, zwiększyła przewagę nad Sołą o jedno oczko, która aktualnie wynosi cztery punkty.

Łysica w ostatniej kolejce grała w Andrychowie. Po zaciętym i emocjonującym meczu, w którym padło osiem bramek, obie ekipy podzieliły się punktami. Łysica – Beskid 4:4.

Łysica w lidze jest ósma, z dorobkiem 41 punktów. Zdecydowanie lepiej wygląda sytuacja Soły Oświęcim. Goście środowego meczu są wiceliderem tabeli, ze stratą czterech punktów do liderującej Wisły Sandomierz. Ciągle trwa zatem walka o awans do drugiej ligi.

Pierwszy gwizdek arbitra wyznaczono na 17:00. Zapowiadają się na prawdę niezłe emocje.

W ramach 30. kolej ki III ligi grupy małopolsko-świętokrzyskiej na przeciwko siebie staną ekipy Łysicy Bodzentyn oraz Soły Oświęcim.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 17:00 i będziemy informować o zmianach stanu..
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!