Bayern – Mainz 2:0 (koniec) | Borussia D. – Werder 3:2 (koniec) | Borussia M. – Augsburg 1:3 (koniec)
Hoffenheim – Hertha 2:1 (koniec) | Hannover – Freiburg 2:1 (koniec) | Eintracht – Bayer 2:1 (koniec)
Hamburg – Schalke 04 2:0 (koniec) | FC Koln – Wolfsburg 2:2 (koniec) | Paderborn – Stuttgart 1:2 (koniec)
Eintracht Frankfurt
2:1 (2:1)
Bayer Leverkusen
Sobota 23.05.2015, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Niemiecka Bundesliga

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (17:21:42)

Eintrach pokonuje Bayer 2:1! W tym meczu ciekawe rzeczy działy się tylko w pierwszej połowie. Druga część upłynęła pod znakiem ataków gości z Leverkusen, ale grali oni dziś bardzo niedokładnie i w efekcie niewiele mieliśmy sytuacji, po której Bayer mógł strzelić drugą bramkę.

90+2

90+1
    Fauluje bramkarza rywali Bellarabi, to była chyba ostatnia akcja gości w tym meczu.

90
    Dwie minuty dłużej potrwa to spotkanie.

90
    Zbyt głębokie dośrodkowanie Sona, nie miał większych problemów ze złapaniem piłki Trapp.

88
    Nie spieszy się teraz gospodarzom. Eintracht spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

86
    Zmiana w drużynie Bayer 04 Leverkusen: z boiska schodzi Tin Jedvaj, na boisku pojawia się Simon Rolfes.

84
    Goście utrzymują się dłużej przy piłce, ale jak na razie niewiele z tego wynika. Piłkarze Bayernu oddają bardzo mało strzałów na bramkę rywali, z taką grą będzie im trudno o zwycięstwo.

82
    Bellarabi w kierunku Sona, który byl przed bramką Trappa. Strzelec jak na razie jedynej bramki dla gości dogrywa bardzo niedokładnie, piłka wychodzi poza linię końcową.

81
    Zmiana w drużynie Eintracht Frankfurt: z boiska schodzi Stefan Aigner, na boisku pojawia się Aleksandar Ignjovski.

79
    Zmiana w drużynie Eintracht Frankfurt: z boiska schodzi Marc Stendera, na boisku pojawia się Johannes Flum.

78
    Długie podanie do Algnera, ale skrzydłowy Eintrachtu na spalonym. Wznowi grę Leno.

76
    W odpowiedzi gospodarze. Przedzierał się prawą stroną Russ, który już wychodził na czystą pozycję, w ostatniej chwili piłkę spod nóg wygarnia mu Boenisch!

74
    Ależ było blisko! Z najbliższej uderzał głową Drmić, instynktownie, ale przede wszystkim skutecznie interweniuje Trapp!

72
    Minuty upływają, a goście nie potrafią zagrozić bramce Trappa. Dobrze broni się dziś Eintracht, który powstrzymuje ataki rywali około 25.metrów od swojej bramki.

70
    Gospodarze próbują dużej utrzymać się przy piłce rozgrywając futbolówkę pod własną bramką, ale wysoko atakują piłkarze Bayeru i ponownie przy piłce goście.

69
    Zmiana w drużynie Eintracht Frankfurt: z boiska schodzi Luca Waldschmidt, na boisku pojawia się Nelson Valdez.