Śląsk – Górnik Z. 1:1 (koniec) | Pogoń – Legia 0:1 (koniec) | Jagiellonia – Wisła K. 2:1 (koniec)
Śląsk Wrocław
1:1 (0:0)
Górnik Zabrze
Sobota 23.05.2015, 15:30 • Stadion Miejski, Wrocław • PKO Ekstraklasa • Grupa Mistrzowska

Na ten moment to już wszystko. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Korzystając z okazji zachęcamy do częstszego odwiedzania naszego portalu. Życzymy udanej niedzieli. Do usłyszenia wkrótce! (17:27:19)

Końcowe statystyki.

Dzisiejszy mecz dobiegł końca. Trzeba przyznać, iż był on dość przeciętny, żeby nie powiedzieć kiepski. Nie doświadczyliśmy zbyt wielu okazji bramkowych. Po obydwu stronach pozostał spory niedosyt. Przez niemalże całą drugą połowę prowadzili wrocławianie, jednak pod koniec spotkania kapitalne trafienie na wyrównanie odnotował Bartosz Iwan. Wydaje się, że to właśnie on był najjaśniejszym punktem zabrzan. Po przeciwnej stronie barykady dobrze prezentował się Mariusz Pawełek, który zaliczył asystę drugiego stopnia.

90+3

90+1
    Mateusz Machaj również obejrzał "żółtko". Warto odnotować, iż do regulaminowego czasu gry zostały doliczone trzy minuty. Pierwsza z nich powoli dobiega końca. Pachniało tą bramką dla Górnika w ostatnich dwudziestu minutach i w końcu jest!

90
    Bartosz Iwan otrzymał żółtą kartkę za zdjęcie koszulki podczas celebrowania kapitalnego trafienia.
    Bartosz IWAN - 1:1

89
    Gol dla Górnika Zabrze!
    No i proszę! Mamy wyrównanie! Fenomenalne uderzenie głową w wykonaniu BARTOSZA IWANA. Wyśmienite trafienie. Nieziemska precyzja. Pawełek aż zastygł ze zdumienia. Goalkeeper Śląska bez szans na skuteczną interwencję.

88
    Cóż tu wiele dodawać. Przed momentem Dankowski umieścił futbolówkę w siatce rywali, jednak trafienie nie zostało uznane. Arbiter dopatrzył się pozycji spalonej. Jak najbardziej słuszna interpretacja. Ewidentny offside.

87
    Zmiana w drużynie Śląsk Wrocław: z boiska schodzi Róbert Pich, na boisku pojawia się Kamil Dankowski.
    Wyśmienita interwencja Dudu.

86
    Kosznik odegrał do Madeja, a ten próbował przelobować Mariusza Pawełka. Sztuka ta się udała, jednak Dudu wybił futbolówkę z linii bramkowej! Cóż za dramat dla Górnika. to mogło być wyrównanie! A może nawet powinno.

85
    Zmiana w drużynie Górnik Zabrze: z boiska schodzi Radosław Sobolewski, na boisku pojawia się Mariusz Przybylski.

84
    Skrzypczak spisuje się dziś poniżej wszelakich oczekiwań. Napastnik ma spory problem z płynnym przyjmowaniem futbolówek. Jego gra jest bardzo, ale to bardzo szarpana. In minus oceniamy dzisiaj postawę zabrzanina. Zepsuł sporo obiecujących akcji.

83
    Do zakończenia tegoż przeciętnego pojedynku pozostało nieco ponad siedem minut. Czy jeszcze coś się wydarzy? Trudno powiedzieć. Aktualnie tempo spotkania diametralnie zwolniło. Zabrzanie z wielkim spokojem i swobodą wymieniają się podaniami.

82
    Trochę nam się zaczęło dziać w tej drugiej połowie. Ponownie zaatakować próbował Bartosz Iwan. W ostatniej chwili futbolówka została wygarnięta spod jego nóg. Nie zdołał oddać uderzenia. Mogło być bardzo groźnie. Kapitalna interwencja defensorów.