Lechia II – Przodkowo 2:1 (koniec) | Bałtyk K. – Pogoń II 2:0 (koniec) | Chemik – Astra UM 2:0 (koniec)
Cartusia – Rasel 3:3 (koniec) | Gryf – Arka II 1:0 (koniec) | Gwardia K. – Kaszubia 3:1 (koniec)
Bałtyk G. – Chwaszczyno 1:0 (koniec)
Chemik Police
2:0 (0:0)
Astra Ustronie Morskie
Sobota 23.05.2015, 13:00 • Stadion Miejski w Policach • 3 Liga pomorsko - zachodniopomorska

Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje z lajfy.com. Chemik Police zdobył komplet punktów mimo trudności, natomiast Astra Ustronie Morskie przegrała siódmy raz z rzędu. (14:55:24)

90+2

90
    Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

90
    Kaniuka pojawił się na murawie zamiast autora drugiego gola – Cierecha.

89
    Brutalne wejście MIkołajczyka zasłużyło – zdaniem sędziego – na żółtą kartkę.

88
    Gol dla Chemika!
    Strzelcem bramki PAWEŁ CIERECH. Losy meczu są praktycznie przesądzone. Dynamiczny pomocnik Chemika Police zbiegł ze skrzydła do środka i płaskim strzałem z 16. metra ulokował futbolówkę w narożniku bramki Astry Ustronie Morskie!

86
    Stepan Tyiechko za długo zwlekał ze strzałem biegnąc wzdłuż linii pola karnego. W dobrej sytuacji podbramkowej nadział się na blok defensora i nie doprowadził do remisu.

81
    Paweł Krawiec dobrze zbiegł ze skrzydła do środka i przymierzył w kierunku okienka bramki Astry Ustronie Morskie. Krymowski musiał wysilić się, by zapobiec stracie gola.

80
    Nie poddają się przyjezdni. Mają jeszcze 10 minut szans, by urwać w Policach minimum punkt. Większa dojrzałość w poczynaniach Chemika, ale trzeba pamiętać, że gra w osłabieniu mogła kosztować sporo sił, których zabraknie w końcówce.

78
    Jakub Susmarski na boisku, a Maśniak poza nim.

72
    Stepan Tyiechko za Damiana Miętka to druga zmiana w zespole z Ustronia Morskiego.

70
    20 minut do końca pojedynku w Policach. Bliżej zwycięstwa faworyt. W ostatnich minutach zaczyna jednak cofać się głęboko i kotłuje się w polu karnym Jakuba Kosiorka.

60
    Godzina meczu za kibicami. Mecz układa się po myśli policzan, choć muszą grać dziesięciu na jedenastu. Astra Ustronie Morskie próbuje zebrać się do odrabiania strat, jednak Kosiorek nie został tak naprawdę poważnie przeegzaminowany.

59
    Leszek Pazdur upomniany przez sędziego za faul w bocznym sektorze boiska.

53
    Chemik Police wyszedł na prowadzenie mimo gry w osłabieniu! SZYMON KAPELUSZ miał dużo miejsca w środku pola i umiejętnie strzelił płasko w sam narożnik bramki Krymowskiego. Wielka radość napastnika wypożyczonego z Pogoni Szczecin!