Śląsk – Górnik Z. | 1:1 (koniec) | | | Pogoń – Legia | 0:1 (koniec) | | | Jagiellonia – Wisła K. | 2:1 (koniec) |
Stomil – Dolcan | 1:3 (koniec) | | | GKS K. – Sandecja | 3:0 (koniec) | | | Olimpia G. – GKS T. | 3:1 (koniec) |
Chrobry – Arka | 0:0 (koniec) | | | Zagłębie L. – Widzew | 3:0 (poz.) |
Siarka T. – Błękitni | 0:2 (koniec) | | | MKS Kluczbork – Kotwica | 1:1 (koniec) | | | Stal S. W. – Legionovia | 2:1 (koniec) |
ROW Rybnik – Okocimski | 0:1 (koniec) |
Juventus – Napoli | 3:1 (koniec) | | | Genoa – Inter | 3:2 (koniec) |
Levante – Elche | 0:0 (koniec) | | | Bilbao – Villarreal | 4:0 (koniec) | | | FC Barcelona – Deportivo | 2:2 (koniec) |
Granada – Atletico | 0:0 (koniec) | | | Rayo Vallecano – Sociedad | 2:4 (koniec) | | | Eibar – Córdoba | 3:0 (koniec) |
Celta Vigo – RCD Espanyol | 3:2 (koniec) | | | Almeria – Valencia | 2:3 (koniec) | | | Malaga – Sevilla | 2:3 (koniec) |
Real Madryt – Getafe | 7:3 (koniec) |
Bayern – Mainz | 2:0 (koniec) | | | Borussia D. – Werder | 3:2 (koniec) | | | Borussia M. – Augsburg | 1:3 (koniec) |
Hoffenheim – Hertha | 2:1 (koniec) | | | Hannover – Freiburg | 2:1 (koniec) | | | Eintracht – Bayer | 2:1 (koniec) |
Hamburg – Schalke 04 | 2:0 (koniec) | | | FC Koln – Wolfsburg | 2:2 (koniec) | | | Paderborn – Stuttgart | 1:2 (koniec) |
Bordeaux – Montpellier | 2:1 (koniec) | | | Caen – Évian TG | 3:2 (koniec) | | | Lens – Nantes | 1:0 (koniec) |
Lorient – Monaco | 0:1 (koniec) | | | Olympique – Bastia | 3:0 (koniec) | | | Metz – Lille | 1:4 (koniec) |
PSG – Reims | 3:2 (koniec) | | | Rennes – Lyon | 0:1 (koniec) | | | Saint-Étienne – Guingamp | 2:1 (koniec) |
Toulouse – Nice | 2:3 (koniec) |
Hradec Kralove – Slavia | 0:1 (koniec) | | | Jablonec – Banik | 4:0 (koniec) | | | Dukla – Teplice | 5:1 (koniec) |
Jihlava – Slovan | 4:0 (koniec) | | | Příbram – Brno | 3:2 (koniec) | | | Slovacko – Mlada | 1:1 (koniec) |
Bohemians – Vik. Pilzno | 3:2 (koniec) | | | Dynamo C.B. – Sparta | 1:3 (koniec) |
Kąty Wrocławskie – Ślęza Wrocław | 2:3 (koniec) | | | Mostki – Dzierżoniów | 6:1 (koniec) | | | Bielawa – Żmigród | 2:2 (koniec) |
Polonia T. – KP Brzeg | 0:1 (koniec) |
Chełminianka – Jarota | 0:1 (koniec) | | | Włocłavia – Nielba | 0:5 (koniec) | | | Polonia Śr. – Wda | 1:2 (koniec) |
Unia Sw. – Centra | 1:2 (koniec) | | | Mogilno – Lech II P. | 1:1 (koniec) | | | Warta – Sparta B. | 1:0 (koniec) |
Stal K. – Lublinianka | 4:1 (koniec) | | | Motor – Karpaty K. | 2:2 (koniec) |
Znicz Biała – Ostróda | 3:1 (koniec) |
Garbarnia – Nowa Huta | 0:1 (koniec) | | | Wisła II – Bodzentyn | 2:1 (koniec) | | | Partyzant – Skarżysko-Kamienna | 2:1 (koniec) |
Unia T. – Wolania | 2:1 (koniec) |
Pogoń Sdl. – Ursus | 0:0 (koniec) | | | Świt NDM – Wieluń | 4:0 (koniec) | | | Tomaszów Maz. – Legia II | 5:1 (koniec) |
Pogoń Grodzisk Maz. – ŁKS | 0:0 (koniec) | | | Polonia W. – Start O. | 4:1 (koniec) |
Ruch II – Górnik Wes. | 5:3 (koniec) | | | Pawłowice Śl. – Ozimek | 5:0 (koniec) | | | Szombierki – Górnik II | 1:1 (koniec) |
Ruch Z. – Czaniec | 1:1 (koniec) | | | Polonia Ł. – Grunwald R.Ś. | 0:1 (koniec) | | | Skra – Skalnik | 6:1 (koniec) |
Podbeskidzie II – Jastrzębie | 0:1 (koniec) | | | Odra O. – Polonia B. | 2:1 (koniec) |
Lechia II – Przodkowo | 2:1 (koniec) | | | Bałtyk K. – Pogoń II | 2:0 (koniec) | | | Chemik – Astra UM | 2:0 (koniec) |
Cartusia – Rasel | 3:3 (koniec) | | | Gryf – Arka II | 1:0 (koniec) | | | Gwardia K. – Kaszubia | 3:1 (koniec) |
Bałtyk G. – Chwaszczyno | 1:0 (koniec) |
Dnipro – Szachtar | 3:2 (koniec) |
Żuławy – Rodło | 0:3 (koniec) |
finał
Skra Częstochowa
6:1
(3:0)
Skalnik Gracze
Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!
Adam Zajączkowski
Gole:
11. Woldan (kar.), 35. Sobala, 40. Gerega, 49. Andrzejewski, 50. Sobala, 87. Bednarek – 77. Maryszczak
Sędziowie: Marcin Kochanek – sędzia główny – Krzysztof Glensk, Łukasz Jacyniuk – sędziowie asystenci – wszyscy Opolski Związek Piłki Nożnej
Widownia: 100
Kartki: 85. Tomczyk (SKC) – 10. Bąk (SGR)
Spudłowany karny!:
Skra Częstochowa:
1. Patryk Procek, 16. Konrad Gerega, 8. Dawid Szwarga, 4. Mateusz Woldan, 11. Karol Tomczyk, 9. Sławomir Ogłaza, 21. Sławomir Piwiński, 10. Adrian Musiał, 7. Kamil Sobala, 70. Piotr Andrzejewski, 19. Miłosz Socha
Zmiany: 23. Adrian Woszczyna, 24. Dawid Niedbała, 14. Aleks Bednarek, 15. Marcin Kowalski, 20. Piotr Mastalerz
Trener:
Skalnik Gracze: 12. Grzegorz Bąk, 21. Oliwer Studenny, 2. Julian Sekunda, 15. Piotr Ficoń, 17. Tomasz Kowalczyk, 4. Piotr Kozłowski, 3. Radosław Parada, 16. Łukasz Mroziński, 10. Grzegorz Maryszczak, 18. Wojciech Bajor, 8. Dawid Płaza
Zmiany: 1. Paweł Klimisz, 6. Mateusz Płaza, 9. Zygmunt Bąk 13. Michał Wasilewski
Trener:
Zmiany: 23. Adrian Woszczyna, 24. Dawid Niedbała, 14. Aleks Bednarek, 15. Marcin Kowalski, 20. Piotr Mastalerz
Trener:
Skalnik Gracze: 12. Grzegorz Bąk, 21. Oliwer Studenny, 2. Julian Sekunda, 15. Piotr Ficoń, 17. Tomasz Kowalczyk, 4. Piotr Kozłowski, 3. Radosław Parada, 16. Łukasz Mroziński, 10. Grzegorz Maryszczak, 18. Wojciech Bajor, 8. Dawid Płaza
Zmiany: 1. Paweł Klimisz, 6. Mateusz Płaza, 9. Zygmunt Bąk 13. Michał Wasilewski
Trener:
Sędziowie: Marcin Kochanek – sędzia główny – Krzysztof Glensk, Łukasz Jacyniuk – sędziowie asystenci – wszyscy Opolski Związek Piłki Nożnej
Widownia: 100
Strzelcem bramki BEDNAREK.