Bayern – Mainz 2:0 (koniec) | Borussia D. – Werder 3:2 (koniec) | Borussia M. – Augsburg 1:3 (koniec)
Hoffenheim – Hertha 2:1 (koniec) | Hannover – Freiburg 2:1 (koniec) | Eintracht – Bayer 2:1 (koniec)
Hamburg – Schalke 04 2:0 (koniec) | FC Koln – Wolfsburg 2:2 (koniec) | Paderborn – Stuttgart 1:2 (koniec)
SC Paderborn 07
1:2 (1:1)
VfB Stuttgart
Sobota 23.05.2015, 15:30 • Benteler Arena, Paderborn • Niemiecka Bundesliga

Beniaminek z Paderborn zaczynał mecz w świetnych nastrojach, ale kończy w kiepskich- po zaledwie roku wracają do drugiej ligi! Stuttgart za to rzutem na taśmę uratował dla siebie ligowy byt na przyszły sezon i może już teraz zacząć reorganizować szeregi. Drugim spadkowiczem Freiburg, a w barażu zagra Hamburger SV! Dziękuję za wspólnie spędzone popołudnie, do usłyszenia! (17:23:46)

90+4

90+3
    I ostatnia zmiana w meczu- Werner za Kostićia.

90+2
    Żółta kartka dla Kostićia.

90+1
    Kostić zyskał trochę czasu tańcząc z piłką w narożniku boiska i w końcu wymusił faul.

90
    Niecodzienna decyzja Stevensa- Maxim, który wszedł na boisko 2 69 minucie opuszcza je przed czasem.

88
    Fani gospodarzy wspierają ich dopingiem. Dało to efekt! Obrońcy Stuttgartu przepuścili futbolówkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, dopadł do niej Kachunga, ale Baumgartl w ostatniej chwili uratował sytuację wślizgiem!

86
    Klein długo nie podnosi się z murawy, ale nie wiadomo czy to kontuzja, czy gra na czas.

85
    Lakić został ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.
    Kann DIE #VfB-Hymne zum "irgendwie Runterkommen" empfehlen:
    Kibice gości za kilka minut będą mieli okazję do odśpiewania swojego hymnu, chociaż gospodarze jeszcze się nie poddali!

81
    Gracz Paderbornu dośrodkował już po gwizdku sędziego, ale prawdopodobnie po prostu go nie usłyszał, bo sektor gości jest teraz bardzo głośny!

79
    I otrzymał teraz za to żółtą kartkę.

78
    Aut dla gospodarzy w pobliżu ich własnego pola karnego. Ginczek ambitnie walczył o odzyskanie piłki, ale wykonał nieczysty wślizg.

77
    Stoppelkamp dostaje żółty kartonik za wejście nakładką.

76
    Ostatnia roszada w ekipie gospodarzy- Koc za Vucinovicia.

75
    Kostić został złapany na spalonym. Kwadrans do końca, a gospodarze wyglądają na zrezygnowanych.

74
    W tym momencie Stuttgart zostaje w lidze, spadają Paderborn i Freiburg, a w barażu gra Hamburger.
    Daniel GINCZEK - 1:2

72
    Gol dla Stuttgartu!
    DANIEL GINCZEK rehabilituje się za pudło z pierwszej połowy! Maxim świetnie rozegrał, podał do niemieckiego napastnika, a ten poradził sobie z bramkarzem i wpakował wślizgiem futbolówkę do pustej bramki!