Chełminianka – Jarota 0:1 (koniec) | Włocłavia – Nielba 0:5 (koniec) | Polonia Śr. – Wda 1:2 (koniec)
Unia Sw. – Centra 1:2 (koniec) | Mogilno – Lech II P. 1:1 (koniec) | Warta – Sparta B. 1:0 (koniec)
Pogoń Mogilno
1:1 (0:1)
Lech II Poznań
Sobota 23.05.2015, 17:003 Liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na Lajfy.com! (18:51:48)

Koniec spotkania. Pogoń Mogilno remisuje z Lechem II Poznań 1:1.

90+4

90+1
    Szal z żółta kartką.

90
    Jeszcze jedna zmiana u gospodarzy. Mrozik za Mełnyka.

89
    Zmiana w zespole gospodarzy. Łuczak za Kędziorę.

84
    Zmiana w zespole gospodarzy. Mrówczyński kończy występ. Jego miejsce zajmuje Nawrocki.

82
    Gol dla Pogoni!
    Strzelcem bramki KRZYSZTOF SZAL.

GOL! Remis w Mogilnie! KRZYSZTOF SZAL wykorzystuje dośrodkowanie Thiakane i doprowadza do remisu. 1:1.

81
    Szczupakowski z żółtą kartką.

79
    Druga zmiana w zespole Lecha. Woźniak za Kurbiela.

75
    Ostatnie piętnaście minut regulaminowego czasu gry.

70
    Zmiana w zespole Lecha. Szubertowski wchodzi za Juchacza.

63
    Pierwsza zmiana u gospodarzy. Malczewski wchodzi w miejsce Koplińskiego.

60
    Jak na razie dosyć spokojny przebieg drugiej połowy starcia. Godzina gry za nami.

46

Druga połowa rozpocznie się ok. 18:03.

Koniec pierwszej połowy dzisiejszego spotkania. Po 45. minutach gry rezerwy Lecha Poznań prowadzą w Mogilnie 1:0.

45+2

40
    Gol dla Lecha!
    Strzelcem bramki PIOTR KURBIEL.

GOL! Goście otwierają wynik spotkania. Dośrodkowanie Drewniaka z rzutu rożnego i Świtalskiego strzałem z główki pokonuje PIOTR KURBIEL. 0:1.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!