Ruch II – Górnik Wes. 5:3 (koniec) | Pawłowice Śl. – Ozimek 5:0 (koniec) | Szombierki – Górnik II 1:1 (koniec)
Ruch Z. – Czaniec 1:1 (koniec) | Polonia Ł. – Grunwald R.Ś. 0:1 (koniec) | Skra – Skalnik 6:1 (koniec)
Podbeskidzie II – Jastrzębie 0:1 (koniec) | Odra O. – Polonia B. 2:1 (koniec)
Skra Częstochowa
6:1 (3:0)
Skalnik Gracze
Sobota 23.05.2015, 17:00 • Stolzle Stadion Sto, ul. Loretańska 20 • 3 Liga opolsko - śląska

Sędzia nie doliczył nawet minuty. Mecz trwał dokładnie 90 minut, jakie to było spotkanie? Jednostronne, faworyt był tylko jeden i udokumentował wyraźną przewagę 6 golami, goście strzelili tylko jedną bramkę. 3 gole padły w pierwszej połowie, a 4 gole w drugiej. Najładniejsze bramki to wszystkie gole dla Skry z drugiej odsłony spotkania, przy czym ta ostatnia , gol stadiony świata, mocne uderzenie Bednarka lewą nogą zza linii kończącej pole karne. Więc dziś nie było niespodzianki i mecz zakończył się efektownym wynikiem 6-1. (18:53:39)

90

89
    Kontuzja w drużynie gospodarzy, kontuzjowany Karol Tomczyk.

89
    Walka w środku pola przy piłce Skra.

87
    Cóż za gol Aleksa Bednarka, fantastyczne uderzenie lewą nogą w długi róg zza szesnastki i mamy 6-1 !!!!!!!!!!!!!!

85
    Groźne dośrodkowanie z prawego skrzydła drużyny Skalnika.

85
    Grę wrzutem z autu wznowi Skalnik.

85
    Żółtą kartkę otrzymuje Tomczyk (Skra Częstochowa).

84
    Strzelał Andrzejewski, pewna interwencja Klimisza.

83
    Atakuje Skra, akcja przeprowadzana środkiem pola.

82
    Kolejne przewinienie zawodnika drużyny gospodarzy Aleksa Bednarka.

81
    Faulował Karol Tomczyk.

80
    Atakuje Skalnik, strata, piłkę odzyskał Mastalerz.

79
    Atakuje Skra, prawe skrzydło, ale szybka strata i natychmiastowo przenosimy się na drugą połowę, mocny strzał Maryszczaka, ale dobrze broni Procek.

78
    Grę od bramki wznowi Klimisz.

77
    Dobra akcja środkiem pola i pewny strzał między nogami zawodnika drużyny gości, na tablicy wyników już tylko 5-1 !!!
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Adam Zajączkowski

Gole: 11. Woldan (kar.), 35. Sobala, 40. Gerega, 49. Andrzejewski, 50. Sobala, 87. Bednarek – 77. Maryszczak

Kartki:   85. Tomczyk (SKC) – 10. Bąk (SGR)

Skra Częstochowa: 1. Patryk Procek, 16. Konrad Gerega, 8. Dawid Szwarga, 4. Mateusz Woldan, 11. Karol Tomczyk, 9. Sławomir Ogłaza, 21. Sławomir Piwiński, 10. Adrian Musiał, 7. Kamil Sobala, 70. Piotr Andrzejewski, 19. Miłosz Socha
    Zmiany: 23. Adrian Woszczyna, 24. Dawid Niedbała, 14. Aleks Bednarek, 15. Marcin Kowalski, 20. Piotr Mastalerz

Skalnik Gracze: 12. Grzegorz Bąk, 21. Oliwer Studenny, 2. Julian Sekunda, 15. Piotr Ficoń, 17. Tomasz Kowalczyk, 4. Piotr Kozłowski, 3. Radosław Parada, 16. Łukasz Mroziński, 10. Grzegorz Maryszczak, 18. Wojciech Bajor, 8. Dawid Płaza
    Zmiany: 1. Paweł Klimisz, 6. Mateusz Płaza, 9. Zygmunt Bąk 13. Michał Wasilewski

Sędziowie: Marcin Kochanek – sędzia główny – Krzysztof Glensk, Łukasz Jacyniuk – sędziowie asystenci – wszyscy Opolski Związek Piłki Nożnej