Bayern – Mainz 2:0 (koniec) | Borussia D. – Werder 3:2 (koniec) | Borussia M. – Augsburg 1:3 (koniec)
Hoffenheim – Hertha 2:1 (koniec) | Hannover – Freiburg 2:1 (koniec) | Eintracht – Bayer 2:1 (koniec)
Hamburg – Schalke 04 2:0 (koniec) | FC Koln – Wolfsburg 2:2 (koniec) | Paderborn – Stuttgart 1:2 (koniec)
Hannover 96
2:1 (1:0)
SC Freiburg
Sobota 23.05.2015, 15:30 • HDI-Arena, Hannover • Niemiecka Bundesliga

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na Lajfy.com! (17:23:38)
    Hannover wywalczył utrzymanie

Koniec spotkania! Hannover 96 pokonuje na własnej murawie SC Freiburg 2:1 i zapewnia sobie utrzymanie w Bundeslidze! Goście z Freiburga spadają do niższej klasy rozgrywkowej.

90+5

90+4
    Krmaš ukarany jeszcze żółtą kartką.

90+4
    Iskrzy pomiędzy zawodnikami. Piłka w posiadaniu Hannoveru. Trwa ostatnia minuta doliczonego czasu gry.
    Nils PETERSEN - 2:1

90+3
    Gol dla Freiburga!
    Strzelcem bramki NILS PETERSEN.

GOOL! NILS PETERSEN ładnym strzałem sprzed pola karnego pokonuje Burkiego! Goście powalczą o remis, ale mają na to dwie minuty!

90+2
    Stindl uderzał sprzed pola karnego, ale minął się ze światłem bramki.

90+1
    Cztery dodatkowe minuty doliczone do dzisiejszego spotkania.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry w dzisiejszym spotkaniu.

88
    Goście próbują jeszcze zdobyć honorowe trafienie. Freiburg z piłką przed polem karnym Hannoveru.

86
    Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę, a kibice na trybunach rozpoczynają fetę.
    Pavel KRMAŠ - 2:0

84
    Gol dla Hannoveru!
    Samobójcze trafienie zalicza PAVEL KRMAŠ.

W fatalnym stylu żegna się Freiburg z Bundesligą. Zamieszanie w polu karnym gości i bramkę samobójczą zalicza PAVEL KRMAŠ. To koniec marzeń gości o utrzymaniu.

83
    Ostatnia zmiana w zespole gości. Frantz wchodzi za Daridę.

82
    I jeszcze jedna zmiana w Hannoverze – Stankevičius za Kiyotake.

82
    Zmiana w zespole gospodarzy. Andreasen schodzi z boiska. Jego miejsce zajmuje Felipe.