Bordeaux – Montpellier 2:1 (koniec) | Caen – Évian TG 3:2 (koniec) | Lens – Nantes 1:0 (koniec)
Lorient – Monaco 0:1 (koniec) | Olympique – Bastia 3:0 (koniec) | Metz – Lille 1:4 (koniec)
PSG – Reims 3:2 (koniec) | Rennes – Lyon 0:1 (koniec) | Saint-Étienne – Guingamp 2:1 (koniec)
Toulouse – Nice 2:3 (koniec)
SM Caen
3:2 (0:0)
Évian Thonon Gaillard
Sobota 23.05.2015, 21:00 • Stade Michel d'Ornano, Caen • Francuska Ligue 1 Uber Eats
    Caen awansuje po tym meczu na 13. lokatę Ligue 1!

Z wielką ulgą mogę powiedzieć, że druga połowa zrekompensowała tą haniebną pierwszą część gry! Po wyjściu z szatni na drugą odsłonę zobaczyliśmy aż 5 goli i Caen ostatecznie pokonało Évian Thonon Gaillard 3:2! (22:53:03)

90+5
    Modou SOUGOU - 3:2

90+4
    Gol dla Évian!

Sędzia jeszcze nie kończy meczu, a goście zdobywają bramkę kontaktową! Niebywałe rzeczy w Caen i robi się naprawdę gorąco! MODOU SOUGOU wyskakuje wysoko do dośrodkowania z głębi pola i głową pokonuje bramkarza!

90+3
    Jeszcze jedna próba z dystansu, która była jednak wykonana bez większej wiary. Vercoutre odprowadzał futbolówkę wzrokiem.

90+2
    Caen ma ochotę na więcej, ale nie dopuści także do straty kolejnej bramki.

90+1
    3 minuty doliczone do regulaminowych 90! Gramy dalej!

90
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry! Czy Evian rzuci się do szaleńczego ataku w poszukiwaniu kolejnych trafień?

89
    Z drugiej połowy możemy być już bardziej zadowoleni! Mamy aż 4 gole przez te 45 minut, co jest bardzo dobrym rezultatem. Czy to nie koniec?
    Olivier SORLIN - 3:1

87

Mamy jednak honorowe trafienie przyjezdnych! OLIVIER SORLIN przejmuje futbolówkę po błędzie obrońcy i nagle znalazł się sam na sam z Vercoutrem! Sprytne i dość szczęśliwe minięcie bramkarza i jest zmiana wyniku na 3:1!

85
    Bazile polował na hat-tricka, ale nie trafił on w futbolówkę zagraną praktycznie na czoło! Jakby to trafił, to musiałaby paść bramka! Swoją drogą świetne dośrodkowanie z prawej flanki.

84
    Ale ten zryw następuje ze strony gospodarzy. Wydaje mi się, że będą jeszcze okazje do podwyższenia rezultatu.

82
    Czekamy na jakiś zryw w końcówce. Piłkarze są już zmęczeni, co wyraźnie widać. Evian mogłoby chociaż się postarać godnie pożegnać się z Ligue 1.

81
    Weszliśmy w decydujące 10 minut dzisiejszego spotkania. Wszystkie karty są już rozdane, ale o indywidualne trafienia można jeszcze powalczyć.

79
    W końcówce robi się całkiem dobry mecz! Jest sporo wolnego miejsca na murawie, jest gdzie się rozpędzić. Tylko, czy ktoś to wykorzysta. Jak na razie zwiększa się liczba fauli.

78
    Sędzia powinien użyć niezawodnego środka na uspokojenie, jakim są kartki i byłoby cicho. W końcu rozegrany zostaje rzut rożny, ale obrońcy oddalają zagrożenie.

77
    Gospodarzom najwidoczniej wciąż mało, ponieważ rozprowadzają oni kolejną ofensywę! Kolejny rzut rożny, ale w polu karnym dochodzi do jakichś przepychanek.