Chełminianka – Jarota 0:1 (koniec) | Włocłavia – Nielba 0:5 (koniec) | Polonia Śr. – Wda 1:2 (koniec)
Unia Sw. – Centra 1:2 (koniec) | Mogilno – Lech II P. 1:1 (koniec) | Warta – Sparta B. 1:0 (koniec)
Polonia Środa Wielkopolska
1:2 (0:1)
Wda Świecie
Sobota 23.05.2015, 16:003 Liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na Lajfy.com! (17:56:48)

Koniec spotkania. Polonia Środa Wielkopolska przegrywa na własnym boisku z Wda Świecie 1:2.

90+3

90
    Gol dla Wdy!
    Strzelcem bramki MACIEJ ROŻNOWSKI.

GOL! MACIEJ ROŻNOWSKI w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry pokonuje Lisa i jest 2:1 dla Świecia!

78
    Gol dla Polonii!
    Strzelcem bramki RADOSŁAW BARABASZ.

GOL! Remis w Środzie Wielkopolskiej! RADOSŁAW BARABASZ bezpośrednim uderzeniem z rzutu wolnego pokonuje golkipera gości. 1:1.

60
    Godzina gry za nami. Gospodarze nadal przegrywają 0:1.

46

Druga połowa rozpocznie się ok. 17:00.

Pierwsza połowa zakończona. Po 45. minutach gry Polonia przegrywa z Wda Świecie 0:1.

45

28
    Strzelcem bramki BARTOSZ CZERWIŃSKI.

GOL! Goście otwierają wynik spotkania w Środzie Wielkopolskiej. BARTOSZ CZERWIŃSKI pokonuje Lisa. 0:1.

1

Polonia Środa Wielkopolska: Lis – Buczma, Barabasz, Pluciński, Błaszak, Lisek, Olczyk K., Kujawa, Przybyłek Ł., Solarek, Bartoszak

Na relację z tego meczu zapraszamy na Lajfy.com!

Faworytem tego spotkania będą gospodarze, którzy w tym sezonie prezentują nieco lepszą formę.

Wda Świecie zaś to dziewiąta drużyna tej grupy. Goście na swoim koncie mają 46 punktów.

Polonia w ligowej tabeli zajmuje czwartą lokatę z 53 punktami. Środa Wielkopolska nie ma już żadnych szans na awans.

Zapraszamy na relację z meczu trzeciej ligi pomiędzy Polonią Środa Wielkopolska i Wda Świecie.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 16:00 i będziemy informować o zmianach stanu..
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!