Lechia II – Przodkowo 2:1 (koniec) | Bałtyk K. – Pogoń II 2:0 (koniec) | Chemik – Astra UM 2:0 (koniec)
Cartusia – Rasel 3:3 (koniec) | Gryf – Arka II 1:0 (koniec) | Gwardia K. – Kaszubia 3:1 (koniec)
Bałtyk G. – Chwaszczyno 1:0 (koniec)
Gryf Wejherowo
1:0 (1:0)
Arka II Gdynia
Sobota 23.05.2015, 17:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 3 Liga pomorsko - zachodniopomorska

Koniec tego meczu Gryf zachował 4 punkty przewagi nad Lechią II i nadal jest liderem rozgrywek. Mecz mógł się podobać licznie zebranej widowni była zacięta walka i mnóstwo okazji do zdobycia bramki. Ostatecznie padła tylko jedna i Gryf wygrywa ten ciężki pojedynek z Arką II 1-0. To wszystko na dziś z Wejherowa. Zapraszam na kolejne relację tylko na Lajfy.com (18:53:11)

90+3

90+2
    Arka w polu karnym gospodarzy, ale dobrze broni się Gryf już tylko minuta do końca.

90
    Trzy minuty doliczone.

89
    Osamotniony Rzepa poczekał na partnerów zagrał do Gicewicza ale obrona Arki przejęła piłkę rozbijając ten atak.

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Borski (Arka II Gdynia).

87
    Strzał Kołca z woleja mija bramkę, miał on mało miejsca aby lepiej przygotować sobie to uderzenie.

85
    Dośrodkowanie Gicewicza z rożnego przechodzi przez całe pole karne.

84
    Gryf spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie, wyczekując pomału końcowego gwizdka.

82
    Szur w porę przerwał kontrę Gryfa za jego plecami był Godula. Na boisku leży Wojcinowicz i potrzebuję pomocy medycznej.

80
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Węsierski, na boisku pojawia się Skrzypczak.

79
    Gicewicz za nisko z wolnego i bez problemu obrońcy to wybili.

78
    Zagranie Fair Play Rzepy widząc leżącego rywala wybił on piłę poza boisko.

76
    Nie wiele brakowało a podanie Rzepy doszłoby do wbiegającego w pole Goduly.

75
    Pewnie złapał do dośrodkowanie Kotkowski, mimo że w drugiej połowie gra pod słońce.

74
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Fierka, na boisku pojawia się Godula.

73
    Obrońcy Gryfa wybijają to dośrodkowanie, piłka spada na 20 metr wprost pod nogi Boreckiego ten uderzył mocno ale obok słupka.

72
    Rzut rożny dla Arki wykonywać go będzie Wardziński.

70
    Już tylko 20 minut tego meczu pozostało, czy będziemy oglądali jakieś bramki jeszcze w tym meczu?