Unia S.K. – Polonia Śr. 1:2 (koniec) | Nielba – Września 1:2 (koniec) | Wda – Warta 0:1 (koniec)
Centra – Tarnovia 5:1 (koniec) | Start W. – Włocłavia 1:0 (koniec) | Jarota – Mogilno 2:1 (koniec)
Wda Świecie
0:1 (0:1)
Warta Poznań
Sobota 30.05.2015, 15:003 Liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska

Spotkanie w Świeciu właśnie dobiegło końca! Warta Poznań po bramce zdobytej w 13. minucie przez Durowicza zwycięża to spotkanie 1:0! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (16:56:15)

90

85
    Pięć minut do końca gry, a wynik z 13. minuty wciąż nie ulega zmianie.

75
    Do końca spotkania pozostał jeszcze kwadrans. Na tablicy wyników w Świeciu wciąż widnieje rezultat 0:1 dla Warty.

60
    Piętnaście minut drugiej części gry już za nami. Piłkarze ze Świecia wciąż przegrywają na własnym terenie z poznańską Wartą 0:1.

46

Do przerwy gospodarze nie zdołali odrobić strat. Warciarze po bramce zdobytej w 13. minucie przez Durowicza prowadzą i powiększają swoją przewagę nad wiceliderem.

45

35
    Do końca pierwszej połowy spotkania pozostało jeszcze dziesięć minut, a na tablicy wyników wciąż bez zmian od 13. minuty.

20
    Dwadzieścia minut gry za nami! Drużyna z Poznania wciąż prowadzi 1:0 na terenie w Świeciu.

13
    Gol dla Warty!

Goście wychodzą na prowadzenie! ADAM DUROWICZ skutecznie wykończył akcję swojego zespołu i Warta prowadzi!

1

Na najważniejsze informacje z tego spotkania zapraszamy Was w sobotnie popołudnie o 15:00!

Drużyna z Poznania pierwsze miejsce w lidze, a więc i grę w barażach o awans, ma już zapewnione. Dzisiejsi goście mają na swoim koncie 69 punktów i pewnie liderują w tabeli. W ostatniej kolejce Warta zwyciężyła na własnym terenie ze Spartą Brodnica 1:0.

Miejscowi z dorobkiem 49 punktów plasują się na dziewiątej pozycji w lidze. W poprzedniej serii gier drużyna ze Świecia zwyciężyła 2:1 w wyjazdowym spotkaniu z Polonią Środa Wielkopolska.

Witam Państwa serdecznie! W sobotnie popołudnie w Świeciu miejscowa Wda zmierzy się z liderem, Wartą Poznań.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 15:00 i będziemy informować o zmianach stanu.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Gole: 13. Durowicz

Wda Świecie:
    Warta Poznań: Pawłowski – Koziorowski, Ngamayama, Onsorge, Czerniejewicz, Marciniak, Brzostowski, Ciarkowski, Spławski, Goździk, Durowicz

Sędzia główny: Piotr Wiśniewski
    Asystenci: Daniel Mateusiak, Bartosz Kaszyński