Unia S.K. – Polonia Śr. 1:2 (koniec) | Nielba – Września 1:2 (koniec) | Wda – Warta 0:1 (koniec)
Centra – Tarnovia 5:1 (koniec) | Start W. – Włocłavia 1:0 (koniec) | Jarota – Mogilno 2:1 (koniec)
Nielba Wągrowiec
1:2 (1:1)
Victoria Września
Sobota 30.05.2015, 15:003 Liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska

Spotkanie w Wągrowcu właśnie dobiegło końca! Victoria dość niespodziewanie pokonała w wyjazdowym spotkaniu Nielbę 2:1. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (16:57:02)

90+4

87
    Gol dla Victorii!

Zawodnicy z Wrześni wychodzą na prowadzenie! Niesamowita historia w Wągrowcu! Na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry JAKUB GROSZKOWSKI zdobywa gola na 2:1!

85
    Do końca spotkania pozostało jeszcze pięć minut. Czy któraś z drużyn zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

84
    Kolejny zawodnik Nielby zostaje indywidualnie ukarany przez arbitra.

79
    Kolejna żółta kartka! Tym razem ukarany został jeden z piłkarzy Nielby.

75
    Zółtym kartonikiem ukarany został jeden z zawodników Victorii.

68
    Czerwona kartka dla zawodnika Dawida Jasińskiego! Od 68. minuty spotkania gospodarze będą grać w osłabieniu!

60
    Goście ponownie ruszyli do ataku, ale tym razem na posterunku był dobrze ustawiony golkiper miejscowych.

46

Oba zespoły schodzą do szatni z wynikiem 1:1. Victoria wyszła na prowadzenie już w 9. minucie spotkania, ale gospodarze zdołali odpowiedzieć tuż przed przerwą.

45+2

45+1
    Gol dla Nielby!

Walczyli cały czas o wyrównanie miejscowi i w końcu im się to udało! W pierwszej minucie doliczonego czasu gry PATRYK POLAK doprowadza do remisu!

42
    Jeden z zawodników gości został ukarany żółtym kartonikiem za faul na rywalu.

38
    Zawodnicy Nielby cały czas starają się doprowadzić do wyrownania, ale póki wynik od 9. minuty pozostaje bez zmian.

30
    Gospodarze mieli dwa rzuty rożne w krótkim odstępie czasu, ale nie udało im się poważniej zagrozić rywalom.

25
    Póki co przeważają przyjezdni. Zawodnicy Wrześni prowadzą, a ponadto zdecydowanie częściej atakują od swoich rywali.

18
    Jeden z zawodników Wrześni nie podnosi się z murawy i potrzebna będzie krótka przerwa w grze.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Gole: 45+1. Polak – 9. Zieliński, 87. Groszkowski

Kartki:   68. Jasiński (NLB)

Nielba Wągrowiec: Łagodziński – Wierzbicki, Chmielnicki, Gruszka, Nowak, Figaszewski, Leśniewski, Klawiński, Urbański, Polak, Jasiński

Zmiany: Hermann – Marchel, Kuzio, Małachowski

Victoria Września: Nowicki – Ławniczak, Lisiecki, Zieliński, Garstka, Groszkowski, Krawczyński, Budasz, Matuszak, Goździaszek, Topolski

Zmiany: Siepielski – Przybylski, Juchacz, Górny, Buczkowski, Łabędzki, Piechowiak