Garbarnia – Wolania 0:1 (koniec) | Wisła II – Cz. Połaniec 3:0 (koniec) | Skarżysko-Kamienna – Sandomierz 1:3 (koniec)
Garbarnia Kraków
0:1 (0:1)
Wolania Wola Rzędzińska
Czwartek 04.06.2015, 17:00 • Stadion Garbarni przy ul. Rydlówka • 3 Liga małopolsko - świętokrzyska

Garbarnia po bardzo kiepskim spotkaniu przegrywa z Wolanią Wola Rzędzińska w stosunku 0:1. Jedynego gola w tym meczu zdobył Konrad Jaworski w czwartej minucie.

90+6
    Sytuację sam na sam z bramkarzem fatalnie marnuje Kamil Wilk!

90+4
    W miejsce Białego na ostatnie sekundy na placu gry melduje się Dominik Minorczyk

90+3
    Płaski strzał Ogara ofiarnym wślizgiem blokuje Bartkowski!

90
    Pięć minut doliczył arbiter do drugiej połowy.

88
    Spore problemy sprawił Drzewieckiemu Biały, bramkarz Garbarni na chwilę stracił piłkę na rzecz rywala, ale ostatecznie zdołał ją chwycić.

86
    Jakub Wcisło melduje się na placu gry w miejsce Siedlarza.

83
    Żółtą kartką ukarany Norbert Piszczek, chociaż początkowo sędzia pokazał kartonik Pawłowiczowi. Spore problemy ma dziś z sędziowaniem pan Radosław Wilk.

81
    Spory bilard w polu karnym po dośrodkowaniu Liputa, piłka odbija się od słupka!

80
    Kontratak Wolanii zakończony mocnym strzałem Białego, skutecznie interweniował jednak Drzewiecki!

79
    Lubera uderzał sprzed pola karnego, piłka przeleciała jednak tuż obok słupka!

76
    Biały poprowadził piłkę, ułożył ją sobie na stopie i uderzył, ale trafił tylko w poprzeczkę!

74
    Płaski strzał Masiudy, piłka wybita z linii bramkowej!

66
    Piłka w bramce gości po strzale głową Kostrubały! Sędzia tego gola jednak nie uznał, bo chwilę wcześniej w polu karnym faulował Marcin Siedlarz. Żółta kartka dla pomocnika Garbarni.

61
    Piotr Szosta zastępuje strzelca bramki, Jaworskiego.

58
    Liput do Piszczka, który jednak nie zdołał pokonać bramkarza i przy okazji sfaulował Mikruta. Krótka przerwa w grze.

56
    Żółtym kartonikiem napomniany Kamil Wilk.

51
    Płaski strzał Ogara sprzed pola karnego, piłka przeleciała obok bramki.

50
    Ryzykowne wejście Ogara, za dyskusje z arbitrem ukarany Marek Masiuda.

47
    Znów gorąco w polu karnym przyjezdnych, strzał Masiudy został zablokowany, a dobitka Marcina Siedlarza trafiła prosto w Mikruta!

46
    Od razu bardzo groźnie pod bramką Wolanii, przed znakomitą sytuacją stanął Kaczor, ale przeniósł piłkę wysoko nad bramką!

46
    Tomasz Liput i Piotr Kaczor pojawiają się na boisku po przerwie.

Po fatalnej pierwszej połowie Garbarnia Kraków przegrywa z Wolanią Wola Rzędzińska 0:1. Jedyną jak dotąd bramkę zdobył w czwartej minucie Konrad Jaworski.

44
    Masiuda fauluje Luberę, z decyzją sędziego żywiołowo dyskutował Krzysztof Kalemba, za co został ukarany żółtym kartonikiem.

37
    Szybka kontra Wolanii, Lubera zagrał do Białego, który w znakomitej sytuacji nie zdołał jednak pokonać Białego!

25
    Bardzo groźnie pod bramką Garbarni, głową uderzał Artur Biały i naprawdę centymetrów zabrakło, aby Wolania prowadziła już 2:0!

14
    Dobre prostopadłe podanie do Wilka, ten stanął przed świetną szansą, ale nie trafił w światło bramki!

4
    Gol dla Wolanii!
    W niefortunny sposób minął się z piłką Mateusz Pawłowicz, piłka trafiła pod nogi KONRADA JAWORSKIEGO, który pognał w kierunku bramki i mocnym uderzeniem pokonał Drzewieckiego! 1:0 dla Wolanii!
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!