Polonia T. – Mostki 1:6 (koniec) | Gorzów Wlkp. – Bielawa 3:1 (koniec) | KP Brzeg – Polonia/Stal 3:4 (koniec)
Dąb – Karnin 1:1 (koniec) | Żmigród – Ślęza Wrocław 2:1 (koniec) | Karkonosze – Oława 1:1 (koniec)
Polonia Trzebnica
1:6 (1:0)
Formacja Port 2000 Mostki
Sobota 06.06.2015, 16:003 Liga dolnośląsko-lubuska

Witamy. Mecz rozpocznie się o 16:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

W ostatniej ligowej kolejce na trzecioligowym froncie dojdzie do spotkania drużyny Formacji Port 2000 Mostki z zespołem Polonii Trzebnica!

W poprzedniej serii gier gospodarze dzisiejszego meczu rozbili na własnym stadionie aż 6:0 zespół KP Brzeg Dolny, a pięć bramek w tym spotkaniu zdobył Krzysztof Piosik. Natomiast Polonia przegrała na wyjeździe z Dębem Przybyszów 1:8!

Zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze, którzy są liderem – natomiast goście zajmują ostatnią lokatę w ligowej tabeli i są dzisiaj raczej skazani na porażkę.

Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania w portalu Lajfy.com! Będziemy Państwa na bieżąco informować o najważniejszych wydarzeniach w tym meczu!

1

24
    Dopiero pierwsza groźniejsza akcja tego meczu. Stefanowicz psuje dobrą sytuację z pola karnego!

28
    Krawczak ładnie interweniuje przy uderzeniu Bielicy!

31
    Gol dla Polonii!

BELICA znalazł sobie trochę miejsca po błędzie obrońcy i pewnie wykorzystał swoją sytuację! Polonia na prowadzeniu!

41
    Rzut rożny dla Portu i uderzenie głową skutecznie broni golkiper Trzebnicy! Chyba nic już nie zmieni się przed zejściem do szatni.

45+1

Polonia Trzebnica prowadzi po pierwszych 45 minutach 1:0! Czy Drużynę z Mostków stać będzie na odrobienie straty? Wracamy za kilkanaście minut.

46

48
    Piosik bardzo mocno głową, ale tuż nad bramką Buchli!

50
    Gol dla Formacji!

BUCKI doprowadza do wyrównania! W zasadzie większość akcji przypada w zasłudze Kononowiczowi, który dośrodkował, a BUCKI zalicza samobója!

56
    Żółtą kartkę otrzymuje Juchacz (Formacja Port 2000 Mostki).

59

PIOSIK bez najmniejszego kieruje piłkę do praktycznie pustej bramki! Szybkie 2 gole i Formacja na prowadzeniu!

61
    Zmiana w drużynie Formacja Port 2000 Mostki: z boiska schodzi Skiba, na boisku pojawia się Świątek.

64
    Zmiana w drużynie Formacja Port 2000 Mostki: z boiska schodzi Kabir Ojikutu, na boisku pojawia się Kruszyński.

66

Czyżby było po meczu? Świetne wejście głową ŚWIĄTKA, który podwyższa prowadzenie Formacji!

67

Tym razem Świątek asystował PIOSIKOWI, który zalicza drugą bramkę w tym spotkaniu! Ależ wejście zanotował Świątek!

69
    Zmiana w drużynie Polonia Trzebnica: z boiska schodzi Lenda, na boisku pojawia się Kowalski.

71
    Zmiana w drużynie Polonia Trzebnica: z boiska schodzi Buchla, na boisku pojawia się Prokopczyk.

76

To już jest pogrom! ŚWIĄTEK dokłada drugą bramkę w meczu i jest już 5:1 dla gości z Mostków!

77
    Zmiana w drużynie Formacja Port 2000 Mostki: z boiska schodzi Stefanowicz, na boisku pojawia się Juszczak.
    Zmiana w drużynie Formacja Port 2000 Mostki: z boiska schodzi Kononowicz, na boisku pojawia się Kaźmierowski.

78

ŚWIĄTEK-show! Hat-trick Świątka od wejścia na murawę! Polonia Trzebnica całkowicie rozbita!

79
    Zmiana w drużynie Polonia Trzebnica: z boiska schodzi Belica, na boisku pojawia się Karga.

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Lawal (Formacja Port 2000 Mostki).

90
    3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!

90+3

Prawdziwy festiwal strzelecki urządzili sobie goście w drugiej odsłonie! Do przerwy było 1:0, a po 90 minutach aż 1:6! Niebywałe spotkanie i wejście na boisko Świątka, który zanotował hat-tricka oraz asystę!
    Bądźcie z nami przy okazji następnych meczów swoich ekip! (17:59:57)
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Wiktor Bukowski

Gole: 31. Belica – 50. Bucki (sam.), 59. Piosik, 66. Świątek, 67. Piosik, 76. Świątek, 78. Świątek

Kartki:   56. Juchacz (MST), 84. Lawal (MST)

Polonia Trzebnica: Buchla (71' Prokopczyk) – 4. Waliszczak Marcin, 2. Waliszczak Maciej, 15. Marduła, 7. Bucki, 14. Ciosek, 18. Dmuch, 10. Belica (79' Karga), 20. Wawrzykowski, 8. Delczyk, 17. Kowalski (69' Lenda)

Zmiany: Prokopczyk, 16. Karga, 6. Lenda

Formacja Port 2000 Mostki: 1. Krawczak – 11. Alex Lawal, 24. Sylwestrzak, 77. Iwan, 4. Kabir Ojikutu (64' Kruszyński) – 20. Skiba (61' Świątek), 8. Juchacz, 15. Kononowicz (77' Kaźmierowiski), 9. Stefanowicz (77' Juszczak) – 10. Sikora, 23. Piosik

Zmiany: Tomczak, 50. Świtała, 19. Kruszyński, 22. Kaźmierowski, 30. Szewczyk, 7. Świątek, 16. Juszczak

Sędziowie: Mirosław Mazgaj