Puszcza – Podbeskidzie 1:2 (koniec) | Korona – Termalica 3:1 (koniec) | Górnik Z. – GKS K. 3:1 (koniec)
Ruch – FC Opava 0:2 (koniec) | Ołomuniec – Piast 4:1 (koniec) | Pogoń Lęb. – Pogoń 1:7 (koniec)
Koszyce – Wisła K. 1:0 (koniec) | Lechia – APOEL 4:1 (koniec) | Cracovia – Banik 3:1 (koniec)
Ruch Chorzów
0:2 (0:2)
SFC Opava
Sobota 27.06.2015, 11:05 • Stadion Miejski, Chorzów • Spotkania towarzyskie

45
    Gol dla Opavy!
    Świetna akcja lewą stroną Namanji Kuzmanovica zakończona celnym uderzeniem z najbliższej odległości. Opava prowadzi 2:0!

43
    Jest bramka dla gości! Przez nikogo nie atakowany DOMINIK FISER efektownym uderzeniem z dystansu wyprowadza Opave na prowadzenie!

Piotr Swieczak

Gole: 43. Fiser, 45. Kuzmanovic

Ruch Chorzów: Pierwsza połowa: Skaba – Konczkowski, Grodzicki, Szyndrowski, Oleksy – Zieńczuk, Surma, Urbańczyk, Efir, Gigołajew – Visnakovs

Druga połowa: Lech – Szewczyk, Grodzicki, Szyndrowski, Ioannidis – Mazek, Lenartowski, Lipski, Włodyka, Łysiak – Potouridis.

Zmiany: Lech, Mazek, Mularczyk, Wagner, Łysiak, Vassilis, Themistoklis, Lenartowski, Kwatkowski, Mierzejewski, Włodyka, Szewczyk, Lipski

SFC Opava: Vasek – Fiser, Horka, Jursa, Kuzmanović, Celustka, Schaffartzik, Janetzky, Svatonsky, Metelka, Dvornik