Puszcza – Podbeskidzie 1:2 (koniec) | Korona – Termalica 3:1 (koniec) | Górnik Z. – GKS K. 3:1 (koniec)
Ruch – FC Opava 0:2 (koniec) | Ołomuniec – Piast 4:1 (koniec) | Pogoń Lęb. – Pogoń 1:7 (koniec)
Koszyce – Wisła K. 1:0 (koniec) | Lechia – APOEL 4:1 (koniec) | Cracovia – Banik 3:1 (koniec)
Ruch Chorzów
0:2 (0:2)
SFC Opava
Sobota 27.06.2015, 11:05 • Stadion Miejski, Chorzów • Spotkania towarzyskie

Ruch Chorzów przegrywa z SFC Opavą 0:2! Czesi grali dziś bardzo konsekwentnie w obronie jak i w ataku i pomimo faktu, że to chorzowianie utrzymywali się częściej przy piłce zdołali wygrać ten mecz.

85
    Dwójkowa akcja Mazka i Kwiatkowskiego. Ten drugi otrzymał świetne podanie przed bramką rywali, ale strzelił wprost w bramkarza drużyny gości!

45
    Gol dla Opavy!
    Świetna akcja lewą stroną Namanji Kuzmanovica zakończona celnym uderzeniem z najbliższej odległości. Opava prowadzi 2:0!

43
    Jest bramka dla gości! Przez nikogo nie atakowany DOMINIK FISER efektownym uderzeniem z dystansu wyprowadza Opave na prowadzenie!

12
    Świetna szansa dla Ruchu! Podanie na wolne pole otrzymał Visnakovs, ten zdecydował się na dośrodkowanie przed bramkę rywali, tam był Michał Efir, który głową próbował otworzyć wynik spotkania, ale znakomity refleksem popisal się bramkarz Opavy!

Witam z Chorzowa! Już za kilka minut rozpocznie się mecz. Niestety jak na razie nie udało nam się zdobyć składu czeskiej drużyny. Wiemy już w jakim zestawieniu rozpoczną to spotkanie chorzowianie.

Piotr Swieczak

Gole: 43. Fiser, 45. Kuzmanovic

Ruch Chorzów: Pierwsza połowa: Skaba – Konczkowski, Grodzicki, Szyndrowski, Oleksy – Zieńczuk, Surma, Urbańczyk, Efir, Gigołajew – Visnakovs

Druga połowa: Lech – Szewczyk, Grodzicki, Szyndrowski, Ioannidis – Mazek, Lenartowski, Lipski, Włodyka, Łysiak – Potouridis.

Zmiany: Lech, Mazek, Mularczyk, Wagner, Łysiak, Vassilis, Themistoklis, Lenartowski, Kwatkowski, Mierzejewski, Włodyka, Szewczyk, Lipski

SFC Opava: Vasek – Fiser, Horka, Jursa, Kuzmanović, Celustka, Schaffartzik, Janetzky, Svatonsky, Metelka, Dvornik