Garbarnia – Sparta 1:2 (koniec) | Arka – Zawisza 1:0 (koniec) | Wisła Pł. – Olimpia G. 0:1 (koniec)
GKS T. – FC Koln 0:1 (koniec) | FC Opava – Miedź 1:1 (koniec) | GKS Bełchatów – GKS K. 2:1 (koniec)
Nowa Huta – Bardejov 1:5 (koniec)
Arka Gdynia
1:0 (1:0)
Zawisza Bydgoszcz
Sobota 18.07.2015, 13:00 • Stadion Miejski, Gdynia • Spotkania towarzyskie
    Natomiast Zawisza odnotował drugą porażkę.

Zawisza nie zdołał odrobić straty z pierwszej połowy i ostatecznie przegrał z Arką Gdynia po trafieniu Pawła Abbotta. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo w portalu Lajfy.com! (14:50:16)

90

87
    Zawisza do samego końca będzie walczył o zmianę niekorzystnego rezultatu. Drużyna Arki umiejętnie broni dostępu do własnej bramki.

84
    W zespole gości na ostatnie minuty pojawiło się kilku nowych zawodników – prawie wszyscy to wychowankowie bydgoskiego klubu.

83
    Powoli zbliżamy się do końca tego spotkania! Przed nami decydujące minuty tej rywalizacji.

78
    Dobrą szansę zmarnował teraz Gajewski, który nie wykorzystał dobrego dośrodkowania Smektały.

75
    Arka ruszyła zdecydowanie do ataku! Gospodarze oddają sporo strzałów, ale brakuje im zdecydowanie celności.

71
    Groźny strzał z rzutu wolnego oddał Alvarinho, ale na posterunku znajdował się Miszczuk.

67
    Kamil Żylski zastąpił na placu gry Jakuba Łukowskiego. Wychowankowie w poprzednich meczach sparingowych zdobywali decydujące trafienia.

67
    Cały czas wynik tego meczu nie ulega zmianie, ale tempo gry jest naprawdę dobre mimo wysokiej temperatury.
    Kolejne zmiany.

60
    W drugiej połowie piłkarze obu zespołów oddają sporo strzałów, ale jak do tej pory nie są to próby trudne do obronienia.

55
    Damian Ciechanowski zmienił Krzysztofa Nykiela, który dobrze spisywał się w dzisiejszym meczu.

50
    Zdecydowanie lepiej to wygląda w drugiej części meczu. Piłka przenosi się spod jednej bramki pod drugą. Czekamy na kolejne gole.

Trenerzy obu zespołów zdecydowali się na dokonanie kilku zmian. Wszystko będziemy na bieżąco uzupełniać.