Garbarnia – Sparta 1:2 (koniec) | Arka – Zawisza 1:0 (koniec) | Wisła Pł. – Olimpia G. 0:1 (koniec)
GKS T. – FC Koln 0:1 (koniec) | FC Opava – Miedź 1:1 (koniec) | GKS Bełchatów – GKS K. 2:1 (koniec)
Nowa Huta – Bardejov 1:5 (koniec)
SFC Opava
1:1 (1:1)
Miedź Legnica
Sobota 18.07.2015, 16:00 • Oldrisov • Spotkania towarzyskie

Miedź Legnica remisuje w spotkaniu kontrolnym z SFC Opavą 1:1. Gola dla polskiej ekipy zdobył Labuskas. Dziekujemy za wspólne emocje. (17:48:35)

90

82
    Kapitalna interwencja Lisa po groźnym strzale sprzed pola karnego!

77
    Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Lenkiewicz, na boisku pojawia się Cieślik.

67
    Gra ciągle toczy się głównie w środku pola.

65
    Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Łobodziński, na boisku pojawia się Lenkiewicz.

65
    Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Kakoko, na boisku pojawia się Daniel.

65
    Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Łuszkiewicz, na boisku pojawia się Cierpka.

65
    Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Stasiak, na boisku pojawia się Woźniczka.

58
    Kapitalna szansa dla Miedzi! Garguła kapitalnie obsłużył Gancarczyka, a uderzenie tego drugiego w fenomenalnym stylu obronił Kveton!

55
    Niewiele ciekawego dzieje się w drugiej odsłonie meczu.

46
    Miedź na drugą połowę wybiegła w następującym zestawieniu:

46

Do przerwy Opava remisuje z Miedzią 1:1. Wynik otworzył Janetzky, a wyrównał Labuskas.

45

42
    Groźne uderzenie Ferugi z szesnastego metra, ale Vasek popisał się świetną interwencją.

29
    Gol dla Miedzi!

TADAS LABUSKAS świetnie zachowuje się w polu karnym! Mimo asekuracji obrońców, zdołał znaleźć miejsce i doprowadzić do wyrównania!

25
    Przerwa na uzupełnienie płynów.

Piotr

Gole: 7. Janetzky – 29. Labuskas

SFC Opava: I POŁOWA: Vašek – Pospěch, Dvorník, Žídek, Čelůstka – Svatonský, Metelka, Janetzký, Jurečka – Jursa – Kuzmanović

II POŁOWA: Květon – Schaffartzik, Dvorník, Swiech, Čelůstka – Grussmann, Žídek, Metelka, Machálek – Jursa – Mrázek

Miedź Legnica: I POŁOWA: Smug – Bartczak, Stasiak, Telichowski, Brożyna, Łuszkiewicz, Kakoko, Łobodziński, Feruga, Garuch, Labukas

II POŁOWA: Lis – Ilków-Gołąb, Stasiak, Midzierski, Trifonov, Łuszkiewicz, Kakoko, Łobodziński, Garguła, Gancarczyk, Ślusarski.