Garbarnia – Sparta 1:2 (koniec) | Arka – Zawisza 1:0 (koniec) | Wisła Pł. – Olimpia G. 0:1 (koniec)
GKS T. – FC Koln 0:1 (koniec) | FC Opava – Miedź 1:1 (koniec) | GKS Bełchatów – GKS K. 2:1 (koniec)
Nowa Huta – Bardejov 1:5 (koniec)
GKS Tychy
0:1 (0:1)
1. FC Koln
Sobota 18.07.2015, 15:30 • Stadion Miejski w Tychach • Spotkania towarzyskie

Na Stadionie Miejskim w Tychach, miejscowy GKS przegrywa z FC Koeln 0:1. Jedyną bramkę w dniu dzisiejszym zdobył Nagasawa. Dziękujemy za wspólne emocje. (17:30:23)

90+3

90
    3 minuty doliczone przez sędziego.

84
    Nieśmiałowski znalazł się sam na sam z Hornem, ale podpalił się za bardzo i uderzył obok bramki!

82
    W międzyczasie w GKS-ie nastąpiły kolejne zmiany:

Igaz (84. Krzczuk) – Gancarczyk (72. Kopczyk), Szczęsny (66. Błanik), Bukowiec (66. Zganiacz), Grzeszczyk (66. Dymowski), Radzewicz (84. Grzybek), Wodecki (82. Nieśmiałowski), Grzybek, Tanżyna (82. Krzycki), Bocian (72. Biskup), Duda

79
    Modeste ładnie odegrał do Finne, który zdecydował się na uderzenie z 16. metra, jednak futbolówkę wyłapał Igaz.

78
    Niewiele dzieje się w drugiej odsłonie....obie ekipy jakby już czekały na końcowy gwizdek.

73
    Wynik nadal nie ulega zmianie.

72
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Biskup, na boisku pojawia się Bocian.

72
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Gancarczyk, na boisku pojawia się Kupczyk.

70
    Z 20. metra uderzał Cueto, ale futbolówka przeleciała nad poprzeczką.

66
    Kolejne zmiany w GKS-ie:

Igaz – Gancarczyk, Szczęsny (66. Błanik), Bukowiec (66. Zganiacz), Grzeszczyk (66. Dymowski), Radzewicz, Wodecki, Grzybek, Tanżyna, Bocian, Duda

60
    Godzina gry za nami. Na boisku nie dzieje się praktycznie nic ciekawego. Zdecydowanie lepsze wrażenia na trybunach, gdzie Tyszanie prezentują oprawę.

52
    W drugiej połowie lepiej, jak na razie wyglądają gracze GKS-u Tychy. Gra toczy się jednak głównie w środku pola.

46
    Sporo zmian w obu ekipach na drugą odsłonę meczu. W Kolonii nie mamy już m.in. Peszki i Olkowskiego.

46

GKS Tychy przegrywa po pierwszych 45 minutach z FC Koeln 0:1. Zapraszamy za kwadrans na drugą odsłonę meczu.

45+3

45
    Gol dla FC Koeln!

Świetna akcja NAGASAWY, który zszedł z lewego skrzydła i mocnym, płaskim strzałem umieścił futbolówkę tuż przy słupku! Florek nie miał nic do powiedzenia!

Piotr

Gole: 45. Nagasawa

Spudłowany karny!: 28. Lehmann (KLN), bramkarz Florek obronił

GKS Tychy: I POŁOWA: Florek – Górkiewicz, Biskup, S. Gancarczyk, Mączyński, Szczęsny, Glanowski, Bukowiec, Grzeszczyk, Radzewicz, Wodecki.

II POŁOWA: Igaz – Gancarczyk, Szczęsny, Bukowiec, Grzeszczyk, Radzewicz, Wodecki, Grzybek, Tanżyna, Bocian, Duda

1. FC Koln: I POŁOWA: Horn – Heintz, Sorensen, Risse, Zoller, Osako, Hector, Olkowski, Peszko, Nagasawa, Lehmann.

II POŁOWA: Horn – Brecko, Vogt, Hosiner, Klunter, Finne, Modeste, Svento, Gerhardt, Cueto, Lehmann

Sędziowie: S. Jarzębak (Bytom)