Garbarnia – GKS T. 2:0 (koniec)
Garbarnia Kraków
2:0 (1:0)
GKS Tychy
Środa 22.07.2015, 17:00 • Stadion Garbarni przy ul. Rydlówka • Fortuna Puchar Polski

Koniec meczu! Garbarnia wygrywa z GKS-em Tychy 2:0! "Brązowi" w następnej rundzie zagrają z Miedzią Legnica.

90+3
    Michał Kozik zastępuje Siedlarza.

86
    To powinno być 3:0! Rzut rożny dla Garbarni, ale Kostrubała trafił tylko w słupek! Później piłka odbijała się jeszcze w polu bramkowym od nóg piłkarzy, ale ostatecznie wyszła na rzut rożny!

85
    Szybka kontra Garbarni, Pietras do Siedlarza, ale strzał tego drugiego został zablokowany przez Tanżynę!

84
    Piotr Ferens za strzelca pierwszego gola, Stokłosę.

69
    Żółta kartka, ukarany Mateusz Grzybek.

66
    Zbyt długo zwlekał z wykonaniem rzutu wolnego Borovicanin, żółta kartka dla obrońcy Garbarni.

58
    Brutalne wejście Mączyńskiego w nogi Piszczka, tylko żółta kartka dla obrońcy GKS-u.

56
    Z kolei Mateusz Bukowiec zmienia Glanowskiego.

56
    Zmiana w Garbarni, Góreckiego zastępuje Yevhen Szewczenko.

53
    Gol dla Garbarni!
    W pole karne wpadł Petar Borovicanin, wyłożył piłkę MICHAŁOWI GÓRECKIEMU, który posłał ją do bramki! Garbarnia prowadzi 2:0!!!

46
    Łukasz Grzeszczyk i Damian Szczęsny meldują się po przerwie na boisku w miejsce Boczka i Dudy.

Do przerwy Garbarnia sensacyjnie prowadzi z GKS-em Tychy 1:0! Jedyną bramkę w tej połowie zdobył Mariusz Stokłosa.

45+1
    Kapitalna sytuacja dla Garbarni! Dwa razy do strzału składał się Siedlarz, ale nie zdołał skierować piłki do bramki! Jak to mogło nie wpaść!

43
    Ciekawie rozegrany rzut rożny przez Garbarnię, Liput miał piłkę idealnie na nodze, ale nie zdołał pokonać bramkarza! To powinno być 2:0!

42
    W świetnej sytuacji znalazł się Marcin Siedlarz, ale jego strzał został zablokowany! Tylko rzut rożny dla Garbarni.

38
    Brzydki faul Pietrasa, żółta kartka dla pomocnika Garbarni.

31
    Po raz kolejny akcja prawą stroną Liputa, dośrodkowanie w polu karnym zamknął MARIUSZ STOKŁOSA i potężnym strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza! Garbarnia sensacyjnie prowadzi z GKS-em Tychy!

2
    Od razu groźnie pod bramką gości, Górecki wyłożył piłkę Borovicaninowi, ale ten zmarnował znakomitą sytuację i trafił prosto w bramkarza!