Arka – MKS Perła 20:21 (koniec)
Arka Gdynia (K)
20:21 (7:11)
MKS Perła Lublin
Niedziela 13.09.2015, 14:40 • Arena Gdynia, Gdynia • PGNiG Superliga kobiet • 2. runda

W drugiej połowie za odrabianie strat wzięły się zawodniczki Vistalu Gdynia. Po mniej więcej 15 minutach gry udało im się tego dokonać, jednak Selgros Lublin zdołał ponownie wyjść na prowadzenie. W ostatnich minutach spotkania było bardzo nerwowo, bowiem gospodyniom brakowało zaledwie jednej bramki do remisu. Na dwie sekundy przed końcem spotkania ukarana dwoma minutami została Gęga, jednak to nie pomogło wywalczyć remisu gdyniankom. Dzięki temu zwycięstwu MKS Selgros nad swoimi największymi rywalkami mają przewagę jednego punktu po dwóch kolejkach nowego sezonu.
    Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na portalu LAJFY.COM! (16:10:00)

Koniec meczu. (20:21)

60
    Wolny dla Vistalu, na bramkę rzuca jedna z zawodniczek gospodyń, lecz blokują rywalki. (20:21)

60
    Ukarana zostaje Gęga. To jej trzecia kara! A to oznacza czerwoną kartkę! (20:21)

60
    Timeout dla gospodarzy. (20:21)

60
    Faulowana w ataku zawodniczka Vistalu. (20:21)

60
    Ostania minuta spotkania, w ataku lublinianki. (20:21)

59
    Obok bramki rzuca Zych. Jednak wciąż przy piłce Vistal. (20:21)
    58
    Gutkowska zmniejsza różnicę bramek do zaledwie jednej. (20:21)

57
    Świetnie dwa razy z rzędu broni Kordowiecka! (19:21)
    56
    Odrabia straty Galińska, coraz mniej czasu do wyrównania. (19:21)

55
    Timeout dla gości. (18:21)
    54
    Skrzyniarz pokonuje Kordowiecką. (18:21)

54
    Piłką w twarz oberwała bramkarka lublinianek. (18:20)

53
    Z dystansu w słupek trafia Kozimur. (18:20)

52
    Kontratak gospodyń, niestety za mocne podanie do Kulwińskiej i przejmują rywalki. (18:20)