Rozwój – MKS Kluczbork 0:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Wigry 0:2 (koniec) | Sandecja – Miedź 3:2 (koniec)
Olimpia G. – Pogoń Sdl. 0:1 (koniec) | Bytovia – Arka 1:1 (koniec) | Chojniczanka – GKS K. 0:2 (koniec)
Dolcan – Wisła Pł. 0:1 (koniec)
GKS Bełchatów
0:2 (0:1)
Wigry Suwałki
Sobota 17.10.2015, 17:00 • GIEKSA Arena, Bełchatów • Fortuna 1 Liga • Runda 13

Nie przyniosła druga połówka większych emocji. Wigry zwyciężają w Bełchatowie 2:0. Dziękuje za uwagę i do usłyszenia. (18:50:56)

90+3

90
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Hanzel, na boisku pojawia się Lauryn.

90
    Gol dla Wigier!
    Strzelcem bramki ŁUKASZ MONETA.

85
    Teraz Ruszkul w polu karnym gospodarzy przyjął piłkę obrócił się i centymetry obok bramki uderza gracz Wigier.

80
    Dobra szarża Papikyana okiwał dwóch rywali podaje do Flaszki, a ten.. zaczął niepotrzebnie dryblować w polu karnym, a strzał, który oddał zatrzymał się pod nogami obrońcy Wigier.

79
    Dopada po rozegraniu korneru do piłki Serafin i uderza, ale obok słupka bramki gości.

78
    Znów na skrzydle Wroński podaje do Gierszewskiego i rsut rożny dla GKS-u.

74
    Zmiana w drużynie PGE GKS Bełchatów: z boiska schodzi Stanisławski, na boisku pojawia się Flaszka.

73
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Adamek, na boisku pojawia się Żebrowski.

72
    Dośrodkowanie Serafina w pole karne wyłapuje Hieronim Zoch.

71
    Żółtą kartkę otrzymuje Hanzel (Wigry Suwałki).

69
    Dobry moment gry GKS-u uderzenie Wrońskiego, broni Zoch piłka spada pod nogi Gierszewskiego, ale uprzedzają strzał napastnika GKS-u obrońcy Wigier.

67
    Zmiana w drużynie PGE GKS Bełchatów: z boiska schodzi Kalinowski, na boisku pojawia się Ruszkul.

65
    Teraz groźnie Jarzębowski uderza głową po dośrodkowaniu z rzutu różnego, ale nad poprzeczką bramki GKS-u.

64
    Strzał Hanzela i Lenarcik sparuje bez problemu na rzut rożny.

63
    Totalnie bezradni w swoich poczynaniach są Giekaesiacy, a minuty uciekają. Początkowo dobrze zapowiadał się ten pojedynek GKS-u z Wigrami, ale z minuty na minutę coraz więcej niedokładności.