HC Vardar – PGE Vive 34:24 (koniec)
HC Vardar Skopje
34:24 (18:14)
Vive Kielce
Sobota 24.10.2015, 17:30 • Jane Sandanski Arena (Skopje) • Liga Mistrzów • 6. kolejka

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na inne relacje na Lajfy.com! (19:07:30)
    Gorbok, jak i cały zespół Vardaru, zagrał dziś świetnie. Wysokie zwycięstwo Macedończyków w pełni zasłużone.

Vardar Skopje z łatwością pokonuje Vive Kielce 34:24. Mecz rozstrzygnął się w sumie około 45 minuty. Vive zagrało słabo w defensywie, a w drugiej połowie dołożyło fatalną ofensywę. Ogromna lekcja dla kielczan. Vardar od początku grał swoje, a w bramce Macedończyków genialnie spisywał się Sterbik. Skopje wygrywa zasłużenie.

Koniec meczu. (34:24)

60
    Trafia z łatwością Lazarov. (34:24)
    60
    Trafiamy wreszcie z karnego. Skutecznie Aginagalde. (33:24)

59
    Kolejny karny dla Vive. (33:23)

59
    Sego podwyższa sobie statystyki zatrzymując Shishkareva w kontrze. (33:23)

58
    Gra teraz wygląda jak gra w dwa ognie. Bramkarze rzucają do przodu, a zawodnicy... obijają bramkarzy? Bezład na boisku. Obie ekipy chcą już to skończyć. (33:23)
    57
    Jachlewski z lewego skrzydła przerzuca na prawo i wbija piłkę do bramki Kus. (33:23)
    57
    Podwyższa Maqueda. (33:22)

56
    Cupić dynamicznie środkiem, rzuca z 6. metra... Sterbik. Świetny wyczyn bramkarza Vardaru. (32:22)
    56
    Wbiega w naszą obronę z zewnątrz Lazarov i trafia. (32:22)
    56
    Chrapkowski wbiega z lewej strony i bramka. Trochę na pocieszenie. (31:22)

55
    Znów Sego. Broni rzut z karnego Lazarova. (31:21)

54
    Sego pozazdrościł i teraz on broni rzut z 6. metra. Ale niedokładnie gramy w ataku i kolejna akcja Skopje. (31:21)

54
    Lazarov trafia, ale wcześniej faulowany. Wygląda to jak trening Macedończyków. (31:21)

53
    Coś niemożliwego. To się nie dzieje. Buntić przestrzela. (31:21)

53
    Kolejny karny dla Vive, bo indywidualnym wejściu Cupica. Ale kto to ma rzucać? (31:21)

Michał Grzemski

HC Vardar Skopje: Sterbik, Angelov – Abutović, Brumen, Cindrić, Dibirov, Dujshebaev, Gorbok, Karacić, Lacković, Lazarov, Manaskov, Maqueda, Marsenić, Shishkarev, Toskić
    Vive Kielce: Szmal, Sego – Aginagalde, Bielecki, Buntić, Chrapkowski, Cupić, Jachlewski, Jurecki, Kus, Reichmann, Strlek, Tkaczyk

Sędziowie: Zigmars Stolarovs i Renars Licis (Łotwa)