Sobota 24.10.2015, 17:00I liga kobiet

59
    Jeszcze kara pod koniec spotkania dla Kłusewicz. (25:21)

47
    Kolejne wykluczenie w zespole przyjezdnych. Rzeszotek opuszcza na dwie minuty plac gry. Dodatkowo podyktowano rzut karny dla Tczewa. (20:16)

45
    Jeszcze jedna kara dla AZS. Na ławkę siada w tym momencie Katarzyna Pożoga. (19:15)

42
    Długo AZS AWF nie pograł w przewadze. Liczba zawodniczek wyrównuje się przez przewinienie Bryl. (18:15)

41
    Kara dla Zwolak. (18:14)

36
    Dwie minuty kary dla Radzikowskiej i do tego jeszcze rzut karny. (17:11)

23
    Radzikowska powaliła rywalkę na parkiet i słusznie zejdzie na dwie minuty. (10:8)

21
    Pierwsza kara w spotkaniu. Na dwie minuty schodzi na ławkę Pożoga za popychanie rywalki podczas rzutu. (9:8)

Adrian Trawicki

SPR Sambor Tczew: Skonieczna, Frankowska – Kuszyńska, Gelińska, Zwolak, Nowakowska, Gwizdalska, Muller, Domnik, Orzłowska, Radzikowska, Kłusewicz, Wojcieszak, Krajewska.

Trener: Bartłomiej Pepliński.

AZS AWF Warszawa: Jóźwik, Osińska – Skoczeń, Gutowska, Bryl, Joszczuk, Pawłowska, Kmin, Adamowicz, Kajtek, Pożoga, Rzeszotek.

Trener: Daniel Lewandowski.