Piast – Zduńska Wola 3:3 (koniec) | Rekord – Głogów 4:1 (koniec)
Piast Gliwice
3:3 (0:0)
Gatta Active Zduńska Wola
Niedziela 25.10.2015, 17:00 • Hala Łabędź w Gliwicach • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 6

34:02
    Za niesportowe zachowanie ukarany został Groszak. Niestety, nie wiadomo o co dokładnie ma pretensje arbiter Steczko.

30:08
    Co też się stało! Dewucki otrzymał drugą żółtą kartkę i w konsekwencji schodzi z boiska. Nbit osłabiony na dwie minuty. Dewucki miał zrobić różnicę, a tymczasem osłabia swoją ekipę.

26:19
    Zbigniew Mirga otrzymuje żółtą kartkę. Cóż za zamieszanie na hali! Sędzia wcześniej nie odgwizdał ewidentnego przewinienia na Dewuckim.

20:50
    Dewucki nie grał w pierwszej połowie, drugą rozpoczął od... żółtej kartki! Faul pod własnym polem karnym. Sytuacja wymarzona dla Gatty.

19:47
    Przejął Musiał. Piłkarz Nbitu biegnie na bramkę Gatty i napotyka Stanisławskiego. Piąte przewinienie gości i 13 sekund do końca.

12:09
    Trzecie przewinienie Gatty Active. Olczak przekroczył uprawnienia 14 metrów przed własną bramką.

Bartosz Bednarek

Gole: 30. Musiał, 37. Czech, 37. Cygnarowski – 29. Starowicz (sam.), 31. Stanisławski, 39. Milewski

Kartki:   21. Dewucki (GLW), 27. Mirga (GLW), 35. Groszak (GLW) – 13. Olczak (ZDW), 20. Stanisławski (ZDW)   31. Dewucki (GLW)

Piast Gliwice: Groszak, Bogdziewicz – Mirga, Starowicz, Wojtas, Czech, Musiał, Dewucki, Jagiełło, Kuźnik, Cygnarowski, Włodarek, Tarasovych.
    Gatta Active Zduńska Wola: Miłosiński, Szewczyk, Szypczyński – Adamski, Stanisławski, Olczak, Młynarczyk, Krawczyk, Sobalczyk, Marciniak, Milewski, Szymczak.

Sędziowie: Steczko – Szyduk, Sikorski