FK Astana – Atletico 0:0 (koniec) | Szachtar – Malmo 4:0 (koniec) | Real Madryt – PSG 1:0 (koniec)
Man Utd – CSKA Mos. 1:0 (koniec) | PSV – Wolfsburg 2:0 (koniec) | Benfica – Galatasaray 2:1 (koniec)
Borussia M. – Juventus 1:1 (koniec) | Sevilla – Man City 1:3 (koniec)
Real Madryt
1:0 (1:0)
Paris Saint-Germain
Wtorek 03.11.2015, 20:45 • Santiago Bernabéu, Madryt • Liga Mistrzów UEFA • Grupa A

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i jednocześnie zapraszamy na pozostałe relacje na portalu lajfy.com. Dobrej nocy! (22:46:53)
    Dzięki trafieniu Nacho "Królewscy" pokonują mistrzów Francji 1:0!

Zakończyło się właśnie hitowe spotkanie grupy A Ligi Mistrzów, w którym mierzyły się Real Madryt i Paris Saint-Germain! Ostateczny rezultat brzmi tak jak wyglądał on po pierwszej połowie a więc 1:0 dla madrytczyków. Jedynego gola tego pojedynku zdobył Nacho, który bezlitośnie wykorzystał błąd Trappa. PSG miało dzisiaj pecha, ponieważ najpierw Rabiot trafił w słupek, a następnie Di Maria w poprzeczkę. Z kolei "Los Blancos" również nie zaprezentowali dobrej skuteczności, lecz to oni cieszą się ze zwycięstwa.

90+4

90+3
    David Luiz postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Mijając dwóch rywali wpadł na połowę rywali i uderzył z prawej nogi w kierunku bramki Realu. Po drodze trafił jeszcze w Ramosa i to ułatwiło interwencję bramkarzowi "Królewskich".

90+2
    Żółtą kartkę za przedłużanie wybicia piłki "z piątki" ogląda jeszcze Navas. Kostarykanin kradnie czas jak tylko może.

90+1
    Szansę na "zamknięcie" tego meczu mieli gospodarze! Lucas Vazquez ruszył z kontrą środkiem pola i zagrał na skrzydło do Ronaldo. Ten zbyt szybko podał do Kovacicia i szansa przepadła.

90
    Sędzia zdecydował się doliczyć trzy dodatkowe minuty do regulaminowych dziewięćdziesięciu.

89
    Ależ pech paryżan! Do piłki podszedł Di Maria i wydawało się, że wykonał idealny strzał! Jak się okazało w końcowej fazie lotu futbolówka wylądowała tylko na poprzeczce. Navas nawet nie drgnął!

88
    Zupełnie niepotrzebne zachowanie Casemiro przed własnym polem karnym! Pociągał on za rękę Mourę, który z pewnością zostałby powstrzymany przez Kroosa. Żółta kartka dla Brazylijczyka.

87
    Kolejna próba wrzutki z lewej strony w kierunku Ibrahimovicia. Gwiazdę PSG znów uprzedza Ramos, który również nie popełnił jak na razie żadnego błędu.

86
    Przekombinował teraz Di Maria! Otrzymał on dokładnie podanie przed szesnastkę rywali i zamiast strzelać ze swojej lepszej lewej nogi szukał on jeszcze podania do Ibrahimovicia. Była to zła decyzja, ponieważ wokół Szweda znajdowało się aż trzech przeciwników.

84
    Aurier znów podłączył się do akcji ofensywnej prawym skrzydłem w nadziei na przedryblowanie Nacho. Iworyjczyka jeszcze raz powstrzymał wspomniany Hiszpan, który jest dzisiaj chyba nie do przejścia.

82
    Ostatnia zmiana w zespole prowadzonym przez Rafaela Beniteza. W miejsce Isco, który zaprezentował się dzisiaj z dobrej strony pojawia się Kovacić.

81
    Świetna szansa na gola dla Kroosa! Nacho złamał akcję do środka i miał przed sobą dużo miejsca. Podał do Modricia, który przytomnie przepuścił futbolówkę między nogami i ta trafiła do wspomnianego Niemca. Środkowy pomocnik madrytczyków huknął z prawej nogi, jednak powstrzymał go Trapp.

80
    Gospodarze po bardzo szybkiej kontrze Ronaldo z Lucasem Vazquezem wywalczyli rzut rożny. Dośrodkowanie Kroosa nie przyniosło nic groźnego, ponieważ dobrze zachowali się obrońcy PSG.

79
    Od kilku minut w posiadaniu piłki utrzymują się podopieczni Laurenta Blanca. Wymienili oni niezliczoną ilość podań na połowie Realu, lecz nic pożytecznego z tego nie wynikało.

77
    Moura zszedł z lewej flanki do środka i podał do Di Marii, który dostrzegł jeszcze Auriera. Centrę Iworyjczyka na bliższy słupek pewnie oddalił Ramos.

76
    Znów kapitalny drybling zaprezentował Lucas Vazquez. Bez jakichkolwiek problemów poradził on sobie z Rabiotem, który zmuszony był popełnić faul na Hiszpanie.

Mateusz Nyka

Gole: 35. Nacho

Kartki:   88. Casemiro (REA), 90+2. Navas (REA) – 45. Aurier (PSG), 67. David Luiz (PSG)

Posiadanie piłki: 41 % : 59 %.
    Strzały celne: 9:3. Strzały niecelne: 2:10. Rzuty rożne: 5:3. Spalone: 0:5. Foule: 15:14.