FK Astana – Atletico 0:0 (koniec) | Szachtar – Malmo 4:0 (koniec) | Real Madryt – PSG 1:0 (koniec)
Man Utd – CSKA Mos. 1:0 (koniec) | PSV – Wolfsburg 2:0 (koniec) | Benfica – Galatasaray 2:1 (koniec)
Borussia M. – Juventus 1:1 (koniec) | Sevilla – Man City 1:3 (koniec)
PSV Eindhoven
2:0 (0:0)
VfL Wolfsburg
Wtorek 03.11.2015, 20:45 • Philips Stadion, Eindhoven • Liga Mistrzów UEFA • Grupa B
    Bardzo skuteczni są u siebie zawodnicy Phillipa Cocu!

Co tu dużo mówić – PSV Eindhoven było dzisiaj lepszą drużyną, a w dodatku skuteczniejszą! Gospodarze wykorzystali dwie okazje i na listę strzelców wpisali się zdecydowanie najlepsi gracze tej ekipy – Locadia oraz de Jong.
    Wolfsburg miał problem z zagrożeniem bramce Zoeta, który przez całe spotkanie nie miał zbyt wiele pracy.
    Niezmiernie ważne 3 punkty zostają w Eindhoven i PSV zrównuje się bilansem punktowym z Wolfsburgiem! Na czoło tabeli wysunął się Manchester United po zwycięstwie z CSKA. (22:46:01)
    Wolfsburg 2:0 u siebie, PSV również 2:0 przed własną publicznością!

90+5

90+4
    Mija doliczony czas gry, ale arbiter pozwala jeszcze na rozegranie rzutu wolnego "Wilkom".

90+2
    Czas upływa, a gra toczy się głównie w środku pola. Świętuje całe Philips Stadium! PSV wraca do gry w Lidze Mistrzów!

90+1
    Przyjezdni chcą jeszcze ugrać chociażby gola kontaktowego, ale Holendrom już chyba nic nie może dzisiaj zagrozić!
    Kapitan pisze historię swojego klubu!

90
    Naldo w brzydko sposób przerywa jeszcze akcję Proppera, któremu zagrodził drogę do piłki. Zasłużona kartka, ale mecz potrwa jeszcze dodatkowe 4 minuty!

88
    Świetnie rozgrywają te zawody zawodnicy Cocu, którzy w piękny sposób rewanżują się Wolfsburgowi za poprzednią porażkę 0:2! Zeszło już powietrze z gości.
    86. Luuk de Jong - 2:0

86
    Gol dla PSV Eindhoven!

Dzieje się to, co przewidywałem od kilkunastu minut! To gospodarze dążyli do podwyższenia prowadzenia i dopinają swego! Niesamowite zagranie spod linii bocznej boiska przez Guardado! Dopada do tego w polu karnym LUUK DE JONG, który pokonuje bramkarza! Cieszy się całe Eindhoven!

85
    Sędzia po dokładniejszym przeanalizowaniu sytuacji decyduje się na pokazanie kartki kapitanowi PSV. De Jong zostaje wpisany do notesu, słusznie.

84
    Kolejna przerwa w dzisiejszym meczu i na murawie leży poszkodowany Timm Klose. De Jong był sprawcą bólu u zawodnika gości.

84
    Zmiana w drużynie PSV Eindhoven: z boiska schodzi Luciano Narsingh, na boisku pojawia się Gastón Pereiro.

83
    Właśnie teraz próbują przyjezdni! Naldo oddaje bardzo ładne uderzenie z dystansu po wypracowaniu sobie sytuacji! Broni Benaglio, ale odbija piłkę przed siebie i naraża się na ewentualną dobitkę! Tak się jednak nie stało.

82
    Miejscowi kibice powolutku zaczynają świętować zwycięstwo. Ja jeszcze bym się nie spieszył, bowiem Wolfsburg może "ukąsić" praktycznie w każdym momencie. Drugi gol PSV rozwiązałby wszelkie wątpliwości.

81
    10 minut dzisiejszej rywalizacji do ostatniego gwizdka! Santiago Arias brzydko wchodzi w nogi rywala przy linii końcowej i mamy kolejną żółtą kartkę.

79
    Mamy także bramkę Manchesteru United, który w takim momencie wysuwa się na pierwsze miejsce w tabeli! Jeśli wyniki się utrzymają, to Wolfsburg spadnie na drugie, a PSV zrówna się punktami z "Wilkami" i będzie na 3. miejscu!