FK Astana – Atletico 0:0 (koniec) | Szachtar – Malmo 4:0 (koniec) | Real Madryt – PSG 1:0 (koniec)
Man Utd – CSKA Mos. 1:0 (koniec) | PSV – Wolfsburg 2:0 (koniec) | Benfica – Galatasaray 2:1 (koniec)
Borussia M. – Juventus 1:1 (koniec) | Sevilla – Man City 1:3 (koniec)
Benfica Lizbona
2:1 (0:0)
Galatasaray SK
Wtorek 03.11.2015, 20:45 • Estádio da Luz, Lizbona • Liga Mistrzów UEFA • Grupa C

Pierwsza połowa pozostawiała niedosyt, a w drugiej było wszystko co kibice lubią! Bramki, niespodziewane zwroty sytuacji, olbrzymie emocje!

Ostatecznie Benfica wygrywa na własnym stadionie 2:1 i wskakuje na pierwsze miejsce w grupie C! Znakomite zawody rozegrał Nico Gaitan będąc najgroźniejszym zawodnikiem w swojej drużynie. Warto wyróżnić dwójkę Lusiao i Jimenez, którzy niemal w pojedynkę załatwili gości. Lusiao asystował i zdobył bramkę, a Jimenez dwukrotnie był autorem wrzutek po których padły bramki. (22:37:39)

90+5

90+5
    Strzał ostatniej szansy oddaje Chedjou! Wysoko nad bramką

90+4
    Pełne oblężenie bramki Julio Cesara. Radzą sobie jeszcze gracze gospodarzy. Dobrze dla nich, że spotkanie potrwa jeszcze kilkanaście sekund!

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Olcan Adın (Galatasaray SK).

90+3
    Zmiana w drużynie Benfica Lizbona: z boiska schodzi Talisca, na boisku pojawia się Bryan Cristante.
    90+2. Yasin Öztekin (GAL)

90+2
    Piłka meczowa! Genialne zagranie wzdłuż bramki od Olcana! Uderza Umut Bulut i ZNAKOMICIE broni Julio Cesar. Piłka spada na środek pola karnego i powinien uderzać z pierwszej piłki Oztekin! Poprawia piłkę i daje czas obrońcom na wślizgi! Ponad bramką!

90+1
    Gracze Benfiki starają się ukraść czas na ile to tylko możliwe! Ciężki napór Galaty!

90
    Do podstawowego czasu gry zostają doliczone cztery minuty!

89
    Wrzutka Sneijdera z lewego skrzydła. Ląduje w rękawicach Julio Cesara. Agresywnie atakował też Umut Bulut. Zderzyli się piłkarze, chwilowa przerwa.

88
    Muslera wychodzi z bramki i wyciąga piłkę spod nóg Jimeneza. Kontra za kontrę! Nikt teraz nie odstawi nogi!

88
    Potężne uderzenie zza pola karnego oddaje kapitan zespołu, Selcuk Ican! Piłka mija bramkę o kilkadziesiąt centymetrów. Znakomicie wypracowana sytuacja!

87
    Próbują rozciągać akcje po skrzydłach goście. Dobra taktyka na osłabioną drużynę portugalską. Bardzo ciekawie zapowiadają się ostatnie minuty spotkania!

85
    Nico Gaitan zatrzymuje rywala w nieprzepisowy sposób i ogląda drugą żółtą kartkę! Zdaje się niepotrzebne zachowanie. Osłabia drużynę w bardzo ważnym momencie!
    84. Raúl Jiménez (BNF)

84
    Kontra Benfiki! Od połowy boiska ciągnie akcję Nico Gaitan, zagrywa piętą do nabiegającego Jimeneza! Ten mając przed sobą wyłącznie Muslerę strzela w prawy dolny narożnik bramki! GENIALNA interwencja Urugwajczyka ratuje zespół przed stratą bramki!

83
    Nerwowo grają goście. Zgubił piłkę pod polem karnym rywali Oztekin. Wcześniej niedokładnie rozgrywali gospodarze.