Sociedad – Sevilla 2:0 (koniec) | Real Madryt – FC Barcelona 0:4 (koniec) | RCD Espanyol – Malaga 2:0 (koniec)
Valencia – Las Palmas 1:1 (koniec) | Deportivo – Celta Vigo 2:0 (koniec)
Valencia CF
1:1 (1:0)
UD Las Palmas
Sobota 21.11.2015, 22:00 • Estadio Mestalla, Walencja • Hiszpańska LaLiga • Runda 12

89
    Szybką kontrę gospodarzy wyprowadzał Bakkali. Belga fauluje w tej sytuacji w środkowej strefie boiska David Simon. Żółta kartka dla gracza Las Palmas!

81
    Świeżo wprowadzony na boisko El Zhar został ukarany przez arbitra żółtą kartką!

65
    Tymczasem mamy kolejną żółtą kartkę w dzisiejszym spotkaniu. Ukarany przez arbitra został zawodnik, który pojawił się na murawie w drugiej połowie, czyli Enzo Perez!

56
    Taktycznie faulował w środkowej strefie boiska jednego z gospodarzy Joao Cancelo! Arbiter nie miał wątpliwości, że Portugalczykowi należy się żółta kartka!

26
    Świetnie obronę Valencii wyciągnęli teraz rywale! Futbolówkę wypuścił sobie Dani Castellano i z pełnym impetem wpadł w niego Mustafi! Reprezentant Niemiec został przez arbitra ukarany żółtym kartonikiem!

16
    Świetnie piłkę wypuścił sobie Santi Mina, który zmierzał już na połowę przyjezdnych. Nie pozwolił mu na to jednak Momo! Sęk w tym, że zawodnik Las Palmas nie interweniował czysto. Żółta kartka!

Tomek

Gole: 8. Alcácer – 57. Viera

Kartki:   26. Mustafi (VAL), 56. Cancelo (VAL), 65. E. Pérez (VAL) – 16. Momo (LPA), 81. El Zhar (LPA), 89. Simón (LPA)

Posiadanie piłki: 38 % : 62 %.
    Strzały celne: 3:7. Strzały niecelne: 3:9. Rzuty rożne: 1:8. Spalone: 5:0. Foule: 22:12.
    Valencia CF: Doménech – Cancelo, Mustafi (72. Vezo), Abdennour, Gayá – Parejo (C), Fuego (53. E. Pérez), A. Gomes – Feghouli (65. Bakkali), Alcácer, Mina.
    Zmiany: Ryan – Danilo, E. Pérez, Vezo, de Paul, Bakkali, Vicente.

UD Las Palmas: Varas – Simón, Artiles (C), Bigas, D. Castellano – V. Gómez, Mesa (78. Hernán) – Tana (90. Culio), Viera, Momo (75. El Zhar) – Araujo.
    Zmiany: Lizoain – El Zhar, Valerón, Hernán, Culio, David García, Padrón.

Sędziowie: Pedro Pérez, José Matías, Alfonso Hernández