Lublin – Szczecin 72:82 (koniec) | Sopot – Zielona Góra 45:62 (koniec) | Zgorzelec – Dąbrowa Górnicza 96:85 (koniec)
TBV Start Lublin
72:82 (18:14, 37:32, 53:54)
King Wilki Morskie Szczecin
Sobota 21.11.2015, 18:00 • Hala "Globus" w Lublinie • Tauron Basket Liga • 7. kolejka

Świetny mecz, dużo celnych trafień za "3" punkty i prowadzenie, które mieli w dwóch pierwszych kwartach gospodarze stracone w trzeciej kwarcie, a w czwartej to już mądra gra gości i odskoczenie na dziesięć punktów w końcówce dzięki świetnej grze m.in: Marcina Nowakowskiego. "Wilki" wygrywają drugi mecz z rzędu i to na wyjeździe. Z mojej strony to wszystko dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia innych relacji na stronie Lajfy.com! (19:44:05)

Koniec meczu. (72:82)

39:56
    Celnie spod kosza trafia świetny w końcówce czwartej kwarty Nowakowski i to "Wilki" wygrywają w Lublinie! (72:82)

39:45
    Pojedyczny wolny trafiony przez Marcina Nowakowskiego. (72:80)

39:38
    Kellogg jeszcze ofiarnie za dwa. (72:79)

39:33
    Marcin Nowakowski za dwa i to jest już pewna wygrana w tym spotkaniu King Wilków Morskich Szczecin! (70:79)

39:05
    Kikowski za "3"! (70:77)

38:57
    Małecki celnie dwa wolne i kosz. (70:74)

38:40
    Spod kosza celnie trafił Marcin Nowakowski i nieco ponad minuta do końca, i ciężko już myśleć o odzyskaniu tej straty przez gospodarzy, którzy musieli by dać z siebie wszystko by jeszcze spróbować wyjść na prowadzenie. (68:74)

37:53
    Znów odzyskują to kilku punktowe prowadzenie goście. O timeout prosi trener gospodarzy! (68:72)

37:29
    Gaines kapitalnie trafia za "3". (68:70)

37:20
    Salamonik spod kosza za dwa i prowadzenie gospodarzy. (68:67)

36:51
    Dwa rzuty wolne trafia Poole. (66:67)

36:51
    Czas dla trenera Łukomskiego! Musi dobrze taktycznie te ostatnie 3 minuty zaplanować trener gości, bo szkoda byłoby w końcówce stracić prowadzenie zdobyte po dużej walce! (64:67)

36:17
    Poole ma na swoim koncie kolejne dwa punkty, a zdobył on je w szybkiej kontrze. (64:67)

35:48
    Ale Majewski odpowiada także trafieniem za trzy punkty. (62:67)

35:24
    Kellogg świetny rzut za trzy. (62:64)

Leończyk trafia do kosza za dwa oczka. (59:64)

34:17
    Małecki za "3"! (59:62)

Adam Ka

TBV Start Lublin: 1. J. Grzeliński, 3. T. Jackson, 4. M. Salamonik, 5. A. Myśliwiec, 7. G. Małecki, 10. A. Czujkowski, 12. P. Kowalski, 15. B. Ciechociński, 21. I. Czumakow, 22. J. Trojan, 25. N. Kellogg, 33. R. Poole.
    King Wilki Morskie Szczecin: 1. C. Aiken, 5. Mi. Nowakowski, 9. P. Leończyk, 11. P. Kikowski, 12. M. Majcherek, 13. K. Lucious, 15. Ł. Majewski, 19. U. Nikolić, 20. Ma. Nowakowski, 22. B. Wróbel, 30. J. Garbacz, F. Gaines.
    KWarty: 18:14, 19:18, 16:22, 19:28