Lublin – Szczecin 72:82 (koniec) | Sopot – Zielona Góra 45:62 (koniec) | Zgorzelec – Dąbrowa Górnicza 96:85 (koniec)
TBV Start Lublin
72:82 (18:14, 37:32, 53:54)
King Wilki Morskie Szczecin
Sobota 21.11.2015, 18:00 • Hala "Globus" w Lublinie • Tauron Basket Liga • 7. kolejka

39:56
    Celnie spod kosza trafia świetny w końcówce czwartej kwarty Nowakowski i to "Wilki" wygrywają w Lublinie! (72:82)

39:33
    Marcin Nowakowski za dwa i to jest już pewna wygrana w tym spotkaniu King Wilków Morskich Szczecin! (70:79)

37:53
    Znów odzyskują to kilku punktowe prowadzenie goście. O timeout prosi trener gospodarzy! (68:72)

36:51
    Czas dla trenera Łukomskiego! Musi dobrze taktycznie te ostatnie 3 minuty zaplanować trener gości, bo szkoda byłoby w końcówce stracić prowadzenie zdobyte po dużej walce! (64:67)

29:55
    Marcin Nowakowski podejmuje próbę rzutu za "3" i to mu się udaje! Goście wychodzą na prowadzenie na kilka sekund przed końcem tej trzeciej kwarty! (53:54)

28:22
    Szkoleniowiec Startu Paweł Turkiewicz prosi o czas w tej kwarcie! (50:48)

20:40
    A Poole odpowiada rzutem również za "3". Dawno nie widziałem takiego meczu w którym tyle razy w przeciągu niecałych trzech kwart taką dużą ilość celnych rzutów za 3 punkty oddawali koszykarze! (40:35)

17:43
    Czas dla trenera Startu Lublin! (35:26)

14:30
    Czumakow jeszcze raz powtarza próbę za "3" i podobnie jak Kellogg trafia! O czas prosi trener gości! (32:22)

05:17
    Jeszcze raz za "3"! Coś nieprawdopodobnego tym razem trafił Małecki. To czwarte trafienie za 3 punkty w przeciągu około 5 minut pierwszej kwarty. (16:10)

Adam Ka

TBV Start Lublin: 1. J. Grzeliński, 3. T. Jackson, 4. M. Salamonik, 5. A. Myśliwiec, 7. G. Małecki, 10. A. Czujkowski, 12. P. Kowalski, 15. B. Ciechociński, 21. I. Czumakow, 22. J. Trojan, 25. N. Kellogg, 33. R. Poole.
    King Wilki Morskie Szczecin: 1. C. Aiken, 5. Mi. Nowakowski, 9. P. Leończyk, 11. P. Kikowski, 12. M. Majcherek, 13. K. Lucious, 15. Ł. Majewski, 19. U. Nikolić, 20. Ma. Nowakowski, 22. B. Wróbel, 30. J. Garbacz, F. Gaines.
    KWarty: 18:14, 19:18, 16:22, 19:28